Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  GY.I.K.-ügy

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 10:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Milyen kérdések/válaszok legyenek a gyíkban?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 11:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Szvsz a legfontosabb hogy fizetni kell.
Hogy hol van pontosan a klubtali, mert az a kép halál.
Lehetne egy kis leírás, hogy a StepMania-t hogyan érdemes beállítani.
Egyenlõre ennyi jutott az eszembe.
Üdv:
Cézé

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 11:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem nem ártana pár "hogyan használjuk az oldalt és a fórumot" kérdés ^^

Szerk.: Apropó, amit Füvi mondott, hogy "Mi az a gyík" (hüllõ, hosszú farokkal, errõl értekezhetek XD)

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 12:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Szal tobb temakor kene h legyen...marmint magarol a szonyegrol, meg a klubrol...eloszor kene h mi a klub, h mukodik, hol talizunk (en nem lattam semmilyen terkepet, az hol van? O_o), mit csinalunk, milyen szonyegunk van, FIZETUNK, es h jo arcok vagyunk, ha szeretnenek jonni, akkor vagy forum vagy en...aztan meg h mi is a szonyeg, hol lehet szamokat szedni, h mukodik, hogy kell a vs modot beallitani, esetleg a szamcsinalast is (bar ahhoz en nem ertek)...vhogy igy...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
http://tancszonyegklub.extra.hu/files/p ... sz%EDn.jpg
Egyébként az oldalon az elérhetõségek menüpont alatt :wink:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 14:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
ha kiragnarokoztam magam (erre vártam már mióta XD) elkezdem csinálni, és majd tesszük bele folyamatosan a dolgokat

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
A fizetéshez emeljük ki, hogy pólólapba, szõnyegalapba meg ilyesmibe megy, mert elöszõr én is néztem, hogy 500huf? Ilyen drága lenne a terembérlés? Hát akkor minek itt táncizunk, ennyiért már egy zenekar kap próbatermet erõsítõvel... Szóval no, magyarázzuk meg, hogy ebbõl nem mi élünk :) Na értitek..

Amúgy kíváncsiságból, mennyi a terembérlés?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
500bol aligha kapsz termet erositovel, azer ne legyunk nagyon eltevedve O_o
de ha barki tud olcsobb termet, nekem mindegy hol csinaljuk, csak ez nagyon (kiemelnem NAGYON) olcso azokhoz kepest amikkel beszeltem...amugy 1800/ora + szekreny meg havi egy 1000-es...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
500bol aligha kapsz termet erositovel

attól függ, hány fõs a zenekar :dirr:
amúgy mi ezres/óráért járunk próbálni zenekarral, de ilyen termek, mint amiben a klub van, azok drágábbak

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Cyrus kérdezte tõlem, h hogy is van ez a klubbos dolog, és neki írtam 1 mini "ismertetõt", szvsz ezt is fellehetne rakni a honlapra. Kicsit átirtam, h értelmes legyen:

A klubba semmi különösebb jelentkezés/felvételi nincs, csak annyit kell tenned, hogy írsz a fórumra (vagy Ritának, vagy esetleg Reniának), hogy szeretnél jönni, illetve érdemes valakivel telefonszámot cserélni, hogy biztosan megtaláljuk egymást. :)
Egy fitness termet bérlünk (Budapest, VIII. kerület, Kis Stáció utca 5). Minden 2. vasárnap (+-csúszások) tartjuk a klubbot, délután 5-8 óráig, vagyis 3 órán keresztül. A bérleti díj miatt fejenként 500ft-ot kell befizetetni alkalmanként. Amikor nem jössz, akkor természetesen nem kell fizetned.
A 4-es/6-os villamos Baross utcai megállójában találkozunk háromnegyed 5kor. (Általában 5ig beesik minden késõ, de azért légyszi próbálj meg pontosan érkezni.) Innen 2-3 perc gyaloglásra van a terem, amit bérlünk. Lecuccolunk, összerakjuk a szõnyegeket, meg az egyéb technikai dolgokat és lehet táncszõnyegezni. Egyszerre 2 ember mehet (mivel 2 táncszõnyeg van), addig pedig a többiek beszélgetnek egymással. Hogyha még nem álltál szõnyegen akkor természetesen segítünk kiválasztani, hogy milyen szám az, amit meg tudsz csinálni, meg elmagyarrázuk a dolgokat.
A klub nem csak a vérprofiknak van, bárki nyugodtan jöhet, folyamatosan érkeznek új emberek, akik még sosem álltak táncszõnyegen; illetve a "régebbi" tagok is teljesen vegyes szinten tolják. (Szóval van aki Easyn nyomja, és van olyan, aki döntõs lett az Animecon Táncpad versenyén.:))
A klub után általában beülünk az Mc Donald's-ba még 1-2 órára beszélgetni, ismerkedni, hülyülni, szóval hogyha szeretnél enni is valamit, nem csak élvezni a társaságot, akkor hozz erre is költõpénzt. :)
Érdemes még elolvasni a honlapon lévõ GYIK-et is, és hogyha azután marad még kérdésed, nyugodtan írd le a fórumra, vagy keresd fel Ritát MSN-en (______Rita MSN címének a helye_______).

Ezt kéne szvsz rakni a "Klubról" menüpont alá, ami idáig volt a klubrólban, azt pedig én eredetileg a fõoldalra gondoltam...
Megj.: 2 szõnyeges verziót irtam, de majd átirhatom 4 szõnyegesre, hha fix lesz.

GYIK:

Van klubtagsági díj?
Tagsági díj nincsen, de minden találkozó, amin részt veszel, 500ft-ba kerül. (Akkor is 500ft, ha csak 2 órára tudsz jönni.)

Miért kerül pénzbe a klub?
A klubba befizetett pénzekbõl a terembérlést fizetjük, illetve az esetleges egyéb költségeket. (Pl. ebbõl a pénzbõl vettük a hangfalat is.)

Hol van a klub?
Budapesten, a VIII. keürletben, a Kis Stáció utca 5-ös szám alatt lévõ fitness termet béreljük.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Klubról végére:

Technikai dolgok:
2db kemény habbetétes szõnyegünk van, melyen DDR-ezni lehet. A Stepmania nevû programot használjuk, amihez rengeteg zenénk van. (Nem csak animések!) Egy laptopot mindig hoz hozzá valamelyik tagunk, melyhez egy 2.1-es hangfalunk is van. Idõnként Magic Dancet is játszunk, nem csak sima DDR-t.

Apró megjegyzés azoknak, akik drágállják a tagdíjat: Hogyha rendes táncgépen szeretnél táncolni egy játékteremben, akkor 100ft 3 szám, amennyiben egyiket sem rontod el! Ha elrontod akkor számonként 100ft-ot kell fizetned...Így szerintem sokkal jobban megéri, hogyha eljössz a klubba, hiszen segítünk is, és szórakoztatunk is. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
IloveRenji írta:
500bol aligha kapsz termet erositovel, azer ne legyunk nagyon eltevedve O_o
de ha barki tud olcsobb termet, nekem mindegy hol csinaljuk, csak ez nagyon (kiemelnem NAGYON) olcso azokhoz kepest amikkel beszeltem...amugy 1800/ora + szekreny meg havi egy 1000-es...

Én nem a 500/fejenkénti árra gondoltam a próbateremnek, hanem úgy számolva, hogy általában mindig vagyunk 10-12en és úgy már drágáltam az 5-6ezret.... (mert azt hittem, hogy 100%ban a terembérlésre megy a mani) De igy tényleg annyira jön ki egy alkalom, ami szerintem tényleg drága... Fõleg egy olyan puttó környéken (már bocs, de ott lent azok a csövik, meg amikor Cézé elöszõr elment kérdezi tõlem, hogy pontosan magyarázzam már el, hogy hol van [a térkép alapján], mert ahol mondom ott egy lebontásra váró épület van....na és ez az épület ahol vagyunk xD) Most nem akarok "okoskodni" vagy ilyesmi, plíz ne legyen sértõdés, nekem ez a véleményem és most jobban valóban nem tudok! Szóval bocsi, én nem akartalak ezzel megbántani, vagy megszólni :*

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Apró megjegyzés azoknak, akik drágállják a tagdíjat: Hogyha rendes táncgépen szeretnél táncolni egy játékteremben, akkor 100ft 3 szám, amennyiben egyiket sem rontod el! Ha elrontod akkor számonként 100ft-ot kell fizetned...Így szerintem sokkal jobban megéri, hogyha eljössz a klubba, hiszen segítünk is, és szórakoztatunk is. :)

Hol lehet "rendes táncgépen" DDR-ezni játékteremben?

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
PIUzni lehet a Westendben

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az lehet h a kornyek putto (mer ez igy van) de a terem jo...es nem zavarnak, es meg le is rakni a cuccokat...es imho ez fontos...mehetnenk csilivili kornyekre, csilivili terembe 4 szer ennyier..amugy mier lenne megbantodas? O-o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kicsit úgyéreztem, hogy neheztelsz rám, mert mondtam amit mondtam....

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
PIUzni lehet a Westendben

Azt tudom :) Azt hittem máshol is van valami DDR-es.

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Én nem tartom érvágásnak egy alkalomra 500 forintot fõleg, hogy a 4-6-os villamostól két percre van a terem és ráadásul nincs is para abból, hogy kegyetlen hangosak voltunk például a mostani találkozón, de máskor se szoktunk csöndben teázgatni ám. Ez azért egy komoly pozitívum.

Viszont szerintem ha bárki tud termet hasonló körülményekkel olcsóbban akkor ne habozzon ezt megosztani velünk (Ritával).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Így, hogy jut is belõle, valóban nem sok az 500... Fõleg, hogy már 2 szõnyege is van a klubnak! Csak én elöszõr azt hittem, hogy ez mind a terembérlésre megy. Valóban frekventált helyen van, de azért így 8 után (ha meki akkor meg pláne...) hazajutnom nem olyan gyors :(

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish: A szõnyegek külön pénzbõl voltak...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na jó oké, én már nem szólok semmit....

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
De azzal a hosszú cuccal, amit irtam mi lesz...? Vki vmi vélemény?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem megfelel, igazából leír mindent...

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak akkor az nem GYIK, hanem szimpla leiras....es elvileg bemutatkozas van...nemtom, akkor lehet h oda lehetne irni...bar sztem jobb lenne egy tenyleges GYIK, kerdes-valasz formaban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az az amit mondtam a "klubról" helyére, mert h én elvileg a klubrólt a fõoldalra gondoltam...Csak nem akartam külön topicba rakni mert itt látjátok.
A GYIK a post végén van, de úgy látom az már belett építve a többihez.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondjuk az igaz, hogy valaki lusta elolvasni egy hosszú tördeletlen szöveget :S

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szólhattatok volna, hogy ne csináljak akkor...úgy érzem h tök feleslegesen csinálok bármit, úgyse tetszik senkinek sem...-_-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jah, akkor oda mehet...de akkor ettol fuggetlenul kene egy GYIK...mer az emberek lustak, lassuak es figyelmetlenek...
Õh, omfg, kozbe meg lett csinalva a GYIK... O_o Lione Magic? Gratula, en pontosan ilyenre gondoltam \o/ \o/ \o/ \o/
Mar csak a fooldalra kene vmi..mondjuk egy fenykep, vagy nemtom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem csináltad fölöslegesen, legalább össze lett szedve, hogy miket kell leírni... Csak egy kérdést kell megfogalmazni a bekezdések elé...

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja, egyszercsak kiragnarokoztam és mindenfélét összeszedtem innen is meg máshonnan is :D Renia, nem volt fölösleges, a Tiedet is felhasználtam, köszönöm szépen ;)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
33 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.