Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Első óra

HozzászólásElküldve: 2011. január 30., vasárnap 23:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! :) Ma voltam először a TSZK-ban , és jól éreztem magam. Remélem fogok tudni legközelebb is menni , mert hazafele menet egy pár lépcsőfokot elfelejtettem lelépni , és hát megsínylette a bokám ( az elején még nem fájt ,csak mire hazaértem) . Köszönöm , hogy mindenki olyan befogadó és kedves volt. AKi gondolja megmondhatná a teljes nevét , hogy a közösségi oldalon ( gondolom mindenki tudja melyikre gondolok:P) bejelölhessem. Köszönök még egyszer mindent.
Jóéjt mindenkinek!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. január 30., vasárnap 23:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
nem miattam csúszott meg !!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. január 30., vasárnap 23:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
közösségi oldal? én olyanon nem vagyok fent :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. január 31., hétfő 11:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Dehogyisnem UjFiu, minden miattad tortent, en biztos vagyok benne!!

Orulok, hogy jol erezted magad, es gyogyulgass a bokaddal, ne eroltesd!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. február 10., csütörtök 16:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én egy szóval nem mondtam , hogy te voltál az oka :D :nyelv2:
Egyébként már teljesen jól van , szerencsére nem tartott sokáig :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
5 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.