Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Ötletek

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lione és én fogjuk csinálni a honlapot. :) Enyém a kód része, õ pedig majd a kinézetét fogja tervezni az oldalnak :)

Menüpontok:
-Rólunk: Általános leírás arról, h mi is az a táncszõnyeg, meg természetesen a klubról:) Ezt akár meg lehet tenni fõoldalnak is. (Jó ötlet vagy legyen külön fõoldal kis üdvözlõszöveggel?)
-Tagok: Asszem egyértelmû o_O Mindenkirõl 1 kis információ ^^" Vagy legalább a nevünk felsorolása :D
-Elérhetõségek: Az olyan embereknek, akik lusták regisztrálni a fórumra, de lenne kérdésük :)
-Helyszín: Helyszínleírás, térképpel, esetleg útvonaltervekkel, illetve szerintem ide jöhet az, hogy hol vannak találkozási pontok (hogyha van erre igény).
-Jelentkezés: Kinek kell írni, mit kell írni, mennyibe kerül, mittomén.

Természetersen a következõ klubtalálkozó idõpontját is vhova kiraknánk, azt majd kitaláljuk Lione-vel, hogy hol nézne ki jól :)

Mindenkitõl szeretnék egy "Jó ez így" vagy "Szerintem így és így kéne" hozzászólást ide:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
szerintem igy nagyon király lenne
az idõpont meg jó nagy legyen, mert sok vak van(többek közt én is XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Akkor az elso-t en mondanam Neji bacsinak..nem ellened szol, csak egyenlore te szoktad csinalni Animecon fourmon is..ha a felette levo hozzaszolasbol idezunk, akkor nem kell idezni..mert akkor jonnek a lepcsos, csunya, negyszogletes idezgetesek, ami nem tul szep..ennyi :3
A tobbihez, meg w00t..igy kene, ez jo lesz, es sztem nem kell kulon fooldal, bar nem vagom, nem tudom elkepzelni egyenlore.. o.o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
zsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííír :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
IloveRenji írta:
Akkor az elso-t en mondanam Neji bacsinak..nem ellened szol, csak egyenlore te szoktad csinalni Animecon fourmon is..

értettem, eddig ezt senki nem mondta.....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én az animax fórumán olvastam ezt, de télleg ha vki figyelemmel követi az eseményeket ako tudni fogja hogy ez mévan így ideírva, ha meg nem hát így járt! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja , aki hülye..... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:
az idõpont meg jó nagy legyen, mert sok vak van(többek közt én is XD)

Egyenlõre kiirtam õket a táncszõnyeg klub topicba, és kiemeltem a következõt :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 1:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
ha a felette levo hozzaszolasbol idezunk, akkor nem kell idezni..mert akkor jonnek a lepcsos, csunya, negyszogletes idezgetesek, ami nem tul szep..

Tudok mégegy ilyet: Ha idézel, csak a hozzászólásodhoz kapcsolódó sorokat idézd ne az egész szöveget :D :D :D :D :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 1:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Bingo :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 1:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
mennyxi új dolgot tanultam ma, megérte regizni :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy lehet topicokat csinálni? (ha értelmes és hasznos)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Amúgy lehet topicokat csinálni? (ha értelmes és hasznos)

Bemész a témába és Új Topic...:) Hogyha nincs olyanod, akkor szólsz nekem és én megcsinálom :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Öööö én értem, tudom h hogy kell, a "lehet" szót arra értettem hogy megengeded e... :roll: (bociszemek)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
mért ne engedné :D
ha értelmes topic , senki nem fog bele kötni :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kérnék szépen mindenkitõl egy bemutatkozást a következõ formában, a honlapra:

Nicknév: Amivel regisztrálva vagy itt a fórumon.
Név: Ahogy szeretnéd, hogy hívjanak :) Ez természetesen lehet a nickneved.
Nem: Nõ/Férfi
Kor: Egyesekre keretített számmal, években kifejezve:)
Szint: Beginner/Light/Standard/Heavy/Challenge
Kedvenc szám: Mármint a táncgépen.:) Max. 5 db, különben nagyon hosszú lesz a sor:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Kérnék szépen mindenkitõl egy bemutatkozást a következõ formában, a honlapra:

ide? :D

Nicknév: Lione
Név: Lione vagy Adri, ahogy jólesik
Nem:
Kor: 19 (dec 10-ig, azután már 20)
Szint: Light
Kedvenc szám: az szokott lenni, amivel épp küzdök :D egyénként: Korobeiniki, Moondance, Hard Rock Hallelujah ...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
ide? :D

Aham:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nicknév: DarkEclair
Név: Blanka, Blankesz meg mindenféle...
Nem:Nõ
Kor: 15 (feb. 24-tõl 16)
Szint: Light (leginkább négy, öt tappancsos), deh kacsintgat a pirossal... :D
Kedvenc szám: Mindig más, mert ha van kedvenc aztat hamar megunom :D Leginkább animére, vagy vmi gyors számra táncolok (vmi eurobeat mixes cucc), mert az legalább jelent 1kis kihívást sárgába :D :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nick: õõõ IloveRenji
Nev: Rita
Nem: no
Kor: 1564764 (22 ^^")
Szint: Heavy, 9 tappancsos mar mindenfelekeppen..10 MEG nem..
Kedvencek: Clear Blue Water, Rewrite, Final Fantasy OP, (es most eppen) Chinese OPja a SMnak, es What's up People :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nicknév: Neji
Név: Neji, rendes nevem hagyjuk utálom....:dirr:
Nem: man
Kor: 20 (még egy jó ideig XD)
Szint: Beginner
Kedvenc szám: Behind These Hazel Eyes (Speedbreaker Remix)-Kelly Clarkson, Narutos számok, Ouran Koukou Host Bu Op , Caramell Dancen XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mér mi a rendes neved? (léccci lécccci léééécccii!!! *bociszemekkel néz*) :roll: :roll: :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 14:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy a honlapon a tagoknál lesz képek is rólunk?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 14:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Amúgy a honlapon a tagoknál lesz képek is rólunk?

Hogyha akartok akkor lehet...Én nem fogok magamról felrakni, az tuti :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 16:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Nicknév: Gensou
Név: Feszter
Nem: nõ
Kor: 21
Szint: Standard/Heavy (max. 7-8 tappancsos)
Kedvenc számok: INVOKE (Gundam Seed / T.M.Revolution), Shuffle (YGO / Okui Masami), Vivid (Final Fantasy Unlimited / Fairy Fore), Link (FMA movie / L'Arc-en-Ciel)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 17:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jesszus itt mindenki felnõtt rajtam kívül csak én vagyok egyedül kiskorú! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Ez cinkes!!!! :shock: :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 17:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nicknév: Cella
Név: Cella
Nem: De igen! XD amúgy nõstény, szuka, kanca, nõnemû egyed
Kor: 18
Szint: leginkább light, néha standard, nagy ritkán becsúszik egy-két heavy :D
Kedvenc szám: Secret Garden: The Reel; Tanz der Vampire: Final, "lóóógik"(aki tudja, érti :D)(ezek Lione kreálmányok ;))

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Írok én is:roll:
Nicknév: Blacktom
Név: Tamás
Kor: 16
Szint: általában Heavy, néha Standard, pár számnál Challenge, de még ritka
Kedvenc számok: Excel Saga OP; I need your love - Initial D; Tank - Cowboy Bebop és még pár...

Kár hogy Hubiékkal együtt ilyen messze lakunk Budapesttõl, mert szívesen elmennék én is :( De azért a fórumon itt leszek, esetleg Stepmania Online-al is játszhatnánk ( hmm, van net a bérelt teremben? :D )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Mér mi a rendes neved? (léccci lécccci léééécccii!!! *bociszemekkel néz*) :roll: :roll: :roll:

elküldöm privátba de pszt :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Blacktom: Köszi a bemutatkozást, de csak a klubtagoknak kellett volna, mivel ez a honlapra lesz kirakva a "tagok"-hoz ^^"
Lehet, hogy van net a teremben, de az messze van tõlünk :) (Mondanám, hogy de én szivesen játszok Online, de kicsit más szinten vagyunk:D)

Neji írta:
DarkEclair írta:

elküldöm privátba de pszt :D

Nekemis!:)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 10
293 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.