Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Ötletek

HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 8:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead írta:
A Bachmann diagramm az nem valami olyasmi, hogy adatok tárolódnak ocsmány módon és össze vannak kötve ocsmány téglalapok ocsmány vonalakkal?
Körülbelül ennyire értek hozzá sajnos. De mi a fenét tanulsz, hogy ilyet kell csinálnod?
Billentyûzeten borzasztó könnyû (és pont a lényeg veszik el, körülbelül olyan mintha az ember autóval futná végig a marathont)

Dede, az:D Adatbázis elméletet...
Amúgy koncentrációfejlesztésnek nagyon jó a billentyûzetes...Én pl. tegnap bill.-en csináltam, mert nekem a 6os Standardok már kicsit zavarosak...De meglesznek!!! >)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Bill-el könnyû, nekem 10-esek is mennek úgy =D És ujjfájás ugyanúgy van, mint izomláz a lábban x_X

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 0:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Renia írta:
Dede, az:D Adatbázis elméletet...
Amúgy koncentrációfejlesztésnek nagyon jó a billentyûzetes...Én pl. tegnap bill.-en csináltam, mert nekem a 6os Standardok már kicsit zavarosak...De meglesznek!!! >)

Ejj ha, akkor mégse haszontalan dolog, ha az ember kockul a gépen :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 11:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
tettem fel némi póring-fajzat szmájlit :hangjegy:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 13:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lione írta:
tettem fel némi póring-fajzat szmájlit :hangjegy:

rózsaszín: Poring
kék: Marin
zöld: Poporing
narancssárga: Drops
^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
^_^

meg van angeling meg metaling meg stapo ... :D csak gyûjtõnéven póring-fajzatoknak szoktam hívni õket :hangjegy:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 15:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hiraoka írta:
név: Viola (nagyon nem szeretem)

pedig én meg kifejezetten szeretem ezt a nevet... nem cserélünk? *-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
Renia írta:
^_^

meg van angeling meg metaling meg stapo ... :D csak gyûjtõnéven póring-fajzatoknak szoktam hívni õket :hangjegy:

Még 1 RO fan?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
furik ezek a valamik , de aranyosak :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
:gratu:, YOU'RE A GIGANTIC FAGGOT!!! (bocs, denekem ez a szmájli ezzel a mondattal függ össze XDDD)

:géj: <<< ahaaaaaa.... szóval Rita ezeket a szmájlikat nyomatod nekem.. mer én ugyebár webmessengerbõl tolom és SOSEM LÁTOM xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megkérném a felelõs vezetõt:D, hogy írjon a honlapra egy kis szösszenetet a klubról:) Miért/Mikor/Hogy/Mikor döntöttél úgy, hogy megalakítod a klubbot, meg ilyesmik :D A helyszínleírást majd én megcsinálom a képek alapján :) (Kis Stáció utca, ugye? Tökjól megjegyeztem...:D Hányadik kerület az amúgy?^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Keresõ szavak:
táncszõnyeg tancszonyeg táncpad tancpad táncgép tancgep tánc tanc szõnyeg szonyeg pad gép gep DDR PIU dance revolution pump it up stepmania anime manga animecon sakuracon con sakura

Van vkinek még ötlete hozzá?:)
Esetleg zene, music, song, songs menjen hozzá?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 14:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
...dancemat :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 14:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
...dancemat :D

*Puff* Na ezért kérdeztem meg!:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 15:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jelentés:
A honlap váza kész. Mármint programozási részen...Még felkell tölteni adatokkal meg jön rá a design...
Ez lett a menübõl:
Fõoldal
Mi az a táncszõnyeg?
A klubról
Tagok
Galéria
Fórum
Jelentkezés
Elérhetõségek

És most csinálom a tagokat...

Szerk.: Tagok kód kész...Misunál kiakadtam...már az egész képernyõ rózsaszín...T_T KI VOLT AZAZ ÁLLAT, AKI KITALÁLTA AZ EDITPLUS SZÍNEZÉSÉT??? >_< *Vissza munka.*

Szerk.: Vége....*_* De rosszakat fogok álmodni ettõl a sok rózsaszíntõl...x_x
SoonDead:Azt az izébigyót a nevednél direkt raktad oda?:D Szóval lehetsz simán Marci, ugye?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 16:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Lehetek simán Marci, az csak egy béna poén volt az SQL-hez (ha így írod be akkor kitörli a Tagok táblát és a többit commentbe teszi, hogy ne is dobjon hibaüzenetet, hahaha hogy én milyen mókamuki vagyok)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 17:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Lehetek simán Marci, az csak egy béna poén volt az SQL-hez (ha így írod be akkor kitörli a Tagok táblát és a többit commentbe teszi, hogy ne is dobjon hibaüzenetet, hahaha hogy én milyen mókamuki vagyok)

Jajó...:D De úgyis átirtam volna h ne baszogassa:P A többiekét is megoldottam...

A google nem rak ki minket túlságosan az elején, hha beirom h táncszõnyeg...:( Hozzáaadtam magunkat, szóval a táncszõnyeg klub szóra már a 3.ok vagyunk a fórummal...Remélem a honlap dob majd a helyzeten...Vagy van vkinek vmi ötlete? ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 17:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
érdekes, nekem elsõ helyen adja ki :D
úgy látszik tudja hogy szeretem a forumot :dirr:

kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
érdekes, nekem elsõ helyen adja ki :D
úgy látszik tudja hogy szeretem a forumot :dirr:

kép

"táncszõnyeg klub"-kal 3.ok vagyunk, "táncszõnyeg"-gel meg nemis találom:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 18:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
de az elözö kettõ is errõl szol végülis, úgy hogy ide lehet találni..

de amúgy is a táncszönyegklubbot irjuk egybe :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 18:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
de az elözö kettõ is errõl szol végülis, úgy hogy ide lehet találni..

de amúgy is a táncszönyegklubbot irjuk egybe :dirr: :dirr:

De hogyha nem tudod, h van ilyen klub, de érdekel a táncszõnyeg, akkor csak annyit fogsz beirni h táncszõnyeg...:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Hát akkor meg kell nyitni a tancszonyeg.extra.hu-t, ahol idelinkelünk :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:

Szerintem nem sokan értékelnék hogy PHP-s a honlap és 0 design van benne...:D (Meg kb. 0 információ is...MÉG!:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
mért, nem hülyeség, kikell rá irni hogy az oldal elköltözött és egy link :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia!

A fõoldalba majd bele kell tenni ezt:

Idézet:
<head><title></title>
<meta name="keywords" content="***" />

</head>

*** << keresõszavak, amiket szeretnél, hogy a nép rátaláljon ^^ és akkor minddel ránktalál ;)

amcsi írta:

vagy egy ilyennel:

Idézet:
<frameset cols=*>

<frame src="http://tancszonyegklub.extra.hu">
</frameset>

--><BODY>
<noframes>
</noframes>
</BODY>

(extráéknál kell ez a noframes rész a bádiba...)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
Renia!

A fõoldalba majd bele kell tenni ezt:

Idézet:
<head><title></title>
<meta name="keywords" content="***" />

</head>

*** << keresõszavak, amiket szeretnél, hogy a nép rátaláljon ^^ és akkor minddel ránktalál ;)

Tudom...Nem vagyok buta T_T
Csak azért irtam, h hátha van vkinek még ötlete hozzá...De a google vmi keresõbotokkal megy és a nagy infos ismerõsöm nem tudja, h hogy mûködnek, szóval...Namind1...Majd csinálunk bannert meg mittomént...
De majd kattints rám, mert elõtte kéne a design:) Az alapja már kész.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 2:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione...öhm...véletlen letöröltem az ikont és nincs meg nekem ^^" Visszaraknád? ^^" (Csak a honlaphoz kell, a fórumnál OK.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
õõõ... ikont? O.o"" erre gondolsz?
http://tancszonyegklub.extra.hu/phpBB/p ... avicon.ico

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
õõõ... ikont? O.o"" erre gondolsz?
http://tancszonyegklub.extra.hu/phpBB/p ... avicon.ico

Aham, thx:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. január 13., vasárnap 2:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csinálgatjuk Lioneval a honlapot, viszont kéne rá tartalom is mire kész lesz, méghozzá egy olyan kéne szerintem hogy mi is ez a táncszõnyeg, DDR, PIU, ilyesmik, hogy azért le legyen írva, hogy mirõl is szól a klub....Valaki bevállalja? ^^

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 10
293 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.