Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Ötletek

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
DarkEclair írta:
Amúgy a honlapon a tagoknál lesz képek is rólunk?

remélem hogy nem :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Blacktom: elmondanad h ki kicsoda a familiaban? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
@Blacktom: elmondanad h ki kicsoda a familiaban? :dirr:

Tesóm, Ádám, a legkisebb, õ lett a harmadik. Hubberthus pedig az unokatesónk, õ cosplayelte Wolfwood-ot.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 2., péntek 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Beraktam egy kódot az indexbe meg a fórum hedörjébe, hogy ne legyen oldaltlenn extrás piros baz :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 2., péntek 17:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lione írta:
Beraktam egy kódot az indexbe meg a fórum hedörjébe, hogy ne legyen oldaltlenn extrás piros baz :3

Azt hogy kell csinálniû?*_*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
király úgy is zavart :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 13:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Azt hogy kell csinálniû?*_*

</head> mögé <body> elé

<!--
<body><script type="text/javascript" charset="utf-8" src="http://www.extra.hu/lib/webmaster/webmaster.js?scr=1&amp;username=tancszonyegklub&amp;host=tancszonyegklub.extra.hu&amp;rid=-817062162"></script><script type="text/javascript" charset="utf-8" src="http://www.extra.hu/lib/webmaster/webmaster.js?scr=1&amp;username=cruelangelic&amp;host=cruelangelic.extra.hu&amp;rid=-1705774082"></script>

extra wa b4k4 XD
-->

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Köszi ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 10:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 5Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 3., szombat 16:38
Nick: Füvi
Név: Füvi, Bence (kinek hogy kényelmesebb)
Nem: férfi (hûû)
Kor: 22
Szint: legyen light
Kedvenc szám: Tanz der Vampire: Final, és a lóóógik, ami amúgy Warheit, FMA ending,... meg most nemtom

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Nick: amcsi
Név: amcsi
Nem: Férfi
Kor: 22
Szint: Heavy (max 9)
Kedvenc számok:
- Cat's Eye (by E-Rotic, DDR 4th mix asszem)
- AGAINST ALL ODDS (DDR 4th vagy 5th mix)
- Celebrate Nite (DDR 7th mix asszem)
- Look at us (DDR 7th vagy 8th mix)
- LOVE (full version op Excel Saga)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 16:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Nick: Hiraoka
Név: Viola (nagyon nem szeretem)
Nem: Igen...
Kor: 15
Szint: light és standard között XD
Kedvenc számok (jelenleg):
4chan 4evar
Complex Image (Higurashi no Naku Koro ni Matsuri Miotsukushi-hen op)
Shimamiya Eiko: Naraku no Hana (Higurashi no Naku Koro ni Kai op)
Caramell Dansen speedycake remix :dirr:
KOTOKO: Princess Bride

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 18:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
Nick: Hermelin, Hana (H forever...nem félreérteni X3)
Név: Panka (így van anyakönyveztetve, ne izélgesd XD)
Nem: Biológiailag lány. Lelkileg meg döntsd el te.
Kor: 15
Szint: Standard
Kedvenc számok:
Hamasaki Ayumi - 1 love
Death Note ED01) Nightmare - Aluminia
Lucky Star OP - Mottoke Sailor Fuku (most meg nem mondom, melyik verzió ^^")
ALI PROJECT - Asura Hime

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 20:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Igen! Princess Bride az jó szám! És jó AMV is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nick: Misu - ejtsd: M I S U, nem miszü meg miszó meg ilyenek. Misi csak U-val
Név: Redzseszbedzsesz ~ Homoki Regina
Nem: famela
Kor: :dirr: soksok
Szint: Heví
Kedvenc számok: Bohemian Polka
meg igazából én nem DDRezek mert nincsen szõnyegem, ergó PIU-s zenék(azon belül is double a fav): Vook, Banya számok,stb stb :/

jah és abszolút kedvenc: AMCSIIIIII :loved: :loved: :loved: :loved: :loved:

( nemis =D lávláv Fukika <3)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 19:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Utállak titeket, h nem birtok egy nyomorult táblázatot rendesen kitölteni >_< Most a sok kommentetek miatt írhatom át az egész tagok részt, pedig már megvolt a kód T_T (És még nem tudom, h hogy fogom szépre megcsinálni. T_T)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Utállak titeket, h nem birtok egy nyomorult táblázatot rendesen kitölteni >_< Most a sok kommentetek miatt írhatom át az egész tagok részt, pedig már megvolt a kód T_T (És még nem tudom, h hogy fogom szépre megcsinálni. T_T)

Kod? Csak nem php-s lesz? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
Kod? Csak nem php-s lesz? :)

Hát nem tom...eredetileg az lenne...:D Legalábbis a tagok részét annak terveztem, a többi meg még nemtom h milyen lesz...Aztán majd meglátjuk ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
egyben biztos vagyok, tuti hogy jó lesz ^^ :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
egyben biztos vagyok, tuti hogy jó lesz ^^ :lol:

Remélem :D
De megvan, hogy hogy csinálom! :D Nem nevek lesznek a tömbök hanem számok és akkor ciklusban tudom növelni az értéküket és akkor ezt úgyse érti senki...:D De megvanXD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
lényeg hogy te érsd XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 11:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
lényeg hogy te érsd XD

Jahm, csak már elkezdtem volna magyarázni...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
lehet, hogy mysql is kéne, ha a tagokat php-ben akarod

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
lehet, hogy mysql is kéne, ha a tagokat php-ben akarod

Ahhoz MÉG nem értek, szóval azmajd késõbb:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Renia írta:

Pedig engem érdekelt is volna, mit találtál ki

Itt sorban mindenki bemutatkozott úgyhogy nekem is illene pótolnom ezt a hiányt:

Nick: SoonDead
Név: Marci'); DROP TABLE Tagok;--, de lehet simán csak Marci
Nem: Férfi
Kor: 19
Szint: Beginner

mysql-t csak ajánlani tudom.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Renia írta:

Pedig engem érdekelt is volna, mit találtál ki

mysql-t csak ajánlani tudom.

Majd elmondom, hha megcsináltam, mert nem vagyok benne biztos, hogy hogy van a vége:)
A MySQL-t ajánlhatod, amíg nem tudom;P De csak idõ kérdése! :D

Szerk.: Amúgy kedvenc számod nincs?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 0:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Kedvenc számom?
Mivel már majdnem 10 számra denszpadoltam életemben , és ezek közül a számok közül majdnem négyre emlékszem is, hogy mi volt, ígyhát bonyolult preferenciarendszert alakítottam ki amiben a számok nincsenek sorrendben, hanem megközelítõleg egy ötdimenziós hópehelystruktúra szerint helyezkednek el. Ígyhát úgy gondoltam senkit nem nyomasztok a részletekkel.

Sajnos egyelõre nincsen, de ha mindenképpen kell valamit írnom akkor
Kedvenc számok: n/a

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 0:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Kedvenc számom?
Mivel már majdnem 10 számra denszpadoltam életemben , és ezek közül a számok közül majdnem négyre emlékszem is, hogy mi volt, ígyhát bonyolult preferenciarendszert alakítottam ki amiben a számok nincsenek sorrendben, hanem megközelítõleg egy ötdimenziós hópehelystruktúra szerint helyezkednek el. Ígyhát úgy gondoltam senkit nem nyomasztok a részletekkel.

Sajnos egyelõre nincsen, de ha mindenképpen kell valamit írnom akkor
Kedvenc számok: n/a

Oké:) Csak gondoltam, h otthon nyomtad azóta és akkor...:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tényleg, informatikához értõ emberkék: Vki tudja, h mi az a Bachmann diagramm?:) Ill. hallottatok róla és esetleg tudtok olyat csinálni 1 adott feladatból?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 4:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Bachmann diagramm az nem valami olyasmi, hogy adatok tárolódnak ocsmány módon és össze vannak kötve ocsmány téglalapok ocsmány vonalakkal?
Körülbelül ennyire értek hozzá sajnos. De mi a fenét tanulsz, hogy ilyet kell csinálnod?
Renia írta:
Oké:)Csak gondoltam, h otthon nyomtad azóta és akkor...:)
Elõször válaszolni akartam, hogy hát nincs táncszõnyegem és fáj a lábam, szóval hogy a fenébe gyakorolnék, de aztán megtaláltam azt a négy szép nyilat a billentyûzeten és... te jó ég már fél négy van? No sebaj már a nyolclábú heavyket is megcsinálom (hogy én milyen kis ügyi vagyok) így legalább sokkal hasznosabban töltöm az idõmet, mintha bemennék holnap (vagyis már ma) délelõtti elõadásokra.
Billentyûzeten borzasztó könnyû (és pont a lényeg veszik el, körülbelül olyan mintha az ember autóval futná végig a marathont)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 7:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem sincs szõnyegem, én is billentyûzettel nyomom, és látható fejlõdés vette kezdetét! Mármint elõtte Lione szõnyegén próbálkoztam... Hát... Na mindegy... XD Utána volt buli, táncszõnyegeztünk, mindenki: Cella, de ügyes vagy! Szóval ehm, van értelme a billentyûzet dolognak :D

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 10
293 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.