Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Ötletek

HozzászólásElküldve: 2008. június 24., kedd 14:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
Megint én vagyok a köcsög :dirr: Járnék klubba, ha nem lenne ilyen rossz idõpontban, bár nyáron talán lesz rá lehetõség, hogy menjek (igen. fenyegetés volt)
[/OFF]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 26., csütörtök 10:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Hermelin írta:
Megint én vagyok a köcsög :dirr: Járnék klubba, ha nem lenne ilyen rossz idõpontban, bár nyáron talán lesz rá lehetõség, hogy menjek (igen. fenyegetés volt)
[/OFF]
akkor váltsd be fenyegetésidet mert aztán meg ha jösz nem fogjuk elhinni h te vagy az :P
tedd fel magad E-gomi buszra: letesz az árpádhídnál
tedd fel magad E-gomi vonatra: letesz a nyugatinál

Cyrus: ma este megyek haza amint tudlak felteszlek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 26., csütörtök 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
Lione írta:
tedd fel magad E-gomi vonatra: letesz a nyugatinál

FAAAIL az Egomi vonat már csak óbudáig visz be, ahonnan hévvel lehet menni tovább, amit már nem tartalmaz a jegy, de most már tényleg befejezem az offolást, aztán majd talán valamikor benézek hozzátok klubba, nah :3

Amúgy de, én mondtam magamra, hogy köcsög vagyok :dirr: nekem meg szabad

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 27., péntek 11:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Hermelin írta:
FAAAIL az Egomi vonat már csak óbudáig visz be, ahonnan hévvel lehet menni tovább, amit már nem tartalmaz a jegy, de most már tényleg befejezem az offolást, aztán majd talán valamikor benézek hozzátok klubba, nah :3

Amúgy de, én mondtam magamra, hogy köcsög vagyok :dirr: nekem meg szabad

de még egy kis off: most az e-gomi vonatot egészen a margithídnál láttam :3 onnan már csak villamos - szóval ez egy ötlet: gyere, és így nem off ^^ naaa *-* (és hozd már el Hiriéket is!!!)

---

Bob Harris: Oké, meglesz

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 29., vasárnap 16:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Illyet még én senem csináltam, szal nosza:

Nick: MoombaSP (eszpí, teccikérteni, de elhagyható)
Név: Peti
Nem: Igen
Kor: 23
Szint: Pince
Kedvenc szám: Többet kéne szõnyegeznem, hogy legyen kedvencem. ^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 0:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A videókat is a galériába rakjam, vagy azoknak lesz vmi külön lejátszójuk?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 10:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
letölthetõ avi/mov stb legyen vagy fleslejátszós?

ha letöltõs akkor sztem:
- aktuális idõpont mappájában (szal minden videó abban a mappában amikor készült)
- videók mappa a galérián belül

fless (youtube/multiply/imeem stb)
- videók mappának látszó gomb ami egy html-re mutat ahova be vannak embedelve idõrendi sorrendben

hírtelen ilyenek jutottak eszembe, válasszatok :D amcsi, hajrá :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 11:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hát szerintem úgy lenne jó, h felrakom az aktuális mappába a videókat, és akkor lenne vmi videógaléria is külön, ahol meglehet õket nézni letöltés nélkül.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 0:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Megcsináltam, hogy videókat be lehessen rakni a galériába. azoknak videó ikonuk van, és ha rákattintotok, letöltõablak jön. Ha valami hiba van, szóljatok.
Illetve ha valaki tud olyan html objektumot csinálni, ami lejátszik videót, akkor azt integrálni tudom a galériával^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 10:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát e107-nek van aszem ilyen videós kiterjesztése, de nemtom milyen
- lehet hogy egy ismert (és a gépedre telepített) lejátszót használ fel (pl kviktájm)
- vagy flessé alakít
mé nem vagyok webprogramozó? XD T.T :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 2., szerda 3:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Hagyjad az e107-et :D
Egyébként késõ, már találtam :D rákerestem google-ben, hogy "html video object" és az egyik találatnál találtam egy olyat, hogy hogy rakjak windows media player objektumot.

Na akkor megcsinálom valamikor, de lehet, hogy csak jövõ hét csütörtökön, mert dolgozgatnom kell, foglalkoznom kell a saját honlapommal is, és szombaton meg Siófokra megyek barátokkal^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 2., szerda 10:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
csak nyugodtan, jó munkát és kellemes nyaralást ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 12:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Ez nem ötlet inkább kérdés. Ki csinálta az oldalt? Márminit ez egy kész motor volt, vagy a phpbb köré felépítettetek egy újat? Na és persze ha ez így van milyen módon lehet átadni a phpbbnek a felhsználónév és jelszó paramétereit?
Remélem értehetõ voltam :oops:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 12:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az oldalt Pandem csinálta (vagy ki) html alapú, 1-2 php dolog van benne :3
a fórum meg ugye phpbb

a másik kérdést nem értem, de azért válaszolok arra amit megértettem: ha az ember ismeri a php-t akkor valamennyire megérti a phpbb-t, onnan már nem lehet nehéz hivatkozni a loginra :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Tehát akkor az oldal már létezett, és bele volt ágyazva a phpbb. Ez volt a fõ kérdés. Köszönöm.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 13:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Lione írta:
fless (youtube/multiply/imeem stb)
- videók mappának látszó gomb ami egy html-re mutat ahova be vannak embedelve idõrendi sorrendben

Szerintem mondjuk youtubera azért is érdemes lenne feltenni, mert ha valaki keres valami táncszõnyegeset és megtalálja a klubot, az is tök jó reklám :) én vállalom a feltöltögetést.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 16:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nincsen beágyazva a phpbb egyáltalán az oldalra. A login a honlapon az csak annyit tesz, hogy form, amit beírtál, azt meg elküldi a fórumnak, mint login info. Így néz ki a form, mindenféle kidíszítés nélkül:

Kód:
<form method="post" action="http://tancszonyegklub.extra.hu/phpBB/phpBB2/login.php?">
Felhasználónév:
<input name="username" type="text" />
Jelszó: <input type="password" name="password" />
<input type="submit" name="login" value="Belépés" />
</form>

Ezt a kódot akármelyik honlapra, ha berakod, logineltet a táncszõnyegklub fórumán.
Amit ezekbe beírsz, azokat úgy küldi a fórumra, hogy a $_POST nevû tömb (mert form method="post") változói értékeket kapnak aszerint, hogy mit írtál be:
$_POST["username"]=<felhasználói név>
$_POST["password"]=<jelszó>
$_POST["login"]="Belépés" (mert az a value-ja)
És be van programozva a fórum indexe, hogy ha a $_POST["login"]-nak "Belépés" az értéke, akkor dolgozzon fel egy bejelentkezést a megadott felhasználói név és jelszóval. Aztán vagy sikerül, vagy rossz felhasználói név/jelszó

Azonban lehet integrálni rendesen a honlapot a fórummal, hogy mondjuk az a login a honlapon bejelentkeztet a honlapon^^ Meg tudom csinálni azt is^^ már megcsináltam egy másik honlap-fórumommal

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 16:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
Szerintem mondjuk youtubera azért is érdemes lenne feltenni, mert ha valaki keres valami táncszõnyegeset és megtalálja a klubot, az is tök jó reklám :) én vállalom a feltöltögetést.

jaja :D 1-2 videót én is feltettem :D sõt multiply-ra is tettem egyet :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 17:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm amcsi, de phpbbnél hogy kell beállítani, "programozni" az indexet?
Aham szóval ezzel a belépéssel nem lehet megoldani, hogy csak az oldalra jelentkezzen be, és ha a felhasználó átlép a fórumba akkor jelentkezzen be autómatice oda is? Remélem érted mit szeretnék :P 8)

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
a fórumnak meg a honlapnak külön indexe van

a honlap alapvetõen html, csak frame-kkel van megoldva, az indexbe van berakva egy kis php amivel be tud jelentkezni a fórumba

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 1:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione: az se php. Az full html, viszont amilyen üzenetet küld a fórum indexére, azt az adatot a php fel tudja dolgozni

r3t3k: talán értem. Arra gondolsz, hogy meg lehet-e csinálni azzal a formmal alul, hogy a honlapra jelentkezzen be, és nem a fórumra (és mondjuk a fórumos felhasználói neveket és jelszavakat kérdezzen), akkor a válasz igen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 10:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
ok, értem ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 11:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, valahogy így értettem, azzal a külömbséggel, hogy miközben bejelentkezik az oldalra, a "háttérben" a fórumba is, igy ha átlépsz egy linkel a fórumba akkor már ott is be leszel lépve. Ezt is ezzel meg lehet oldani?

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 20:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Honlapról a fórumra meg lehetne, bár nem könnyû, mert ugyanolyan formában kell tudnom cookiet csinálni, mint a fórum. De egyébként nagy honlapoknál sem szokták ezt megcsinálni, és külön kell loginelni mindkettõhöz (de csak 1 regisztráció kell)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 9., szerda 10:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát nem tudom... Általában több olyan oldalt látok ahol így van megoldva mint külön külön. persze csak nagy oldalakról beszélek a kicsiket nem számolom.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 13., vasárnap 4:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó, de ott valszeg házilag készített fórum van, amit eleve úgy csináltak meg, hogy integrálva legyen sok szempontból a honlappal, míg ez egy phpbb, ami nem tudom (meg sokmindenki más) pontosan hogy épül fel

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 17., csütörtök 0:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Update: egyrészt megigazítottam a mappa kinézetet
másrészt beraktam videólejátszót a galériába^^ próbáljátok ki. Szóljatok, ha nem tetszik, hogy automatikusan lejátssza a videókat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 19., szombat 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead, a spambotról az info, intézd el légyszives :3

A hozzászólás IP-je
78.157.143.212
A felhasználóhoz tartozó egyéb IP-címek
82.40.64.112

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 20., vasárnap 3:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na, kipróbálta valaki az új videólejátszó cuccot a galériában? Kérlek ne ignoráljátok a postomat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 20., vasárnap 16:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
tökjó de mintha össze lenne nyomva a videó, az para?

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 9 / 10
293 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.