Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Ötletek

HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 21:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Én csak megmondtam mit tudnék megcsinálni :P
ha szabad az ftp, akkor az is jó

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 22:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
én meg csak kérdeztem milyen legyen

azért mondjuk sztem a galéria úgy szép ha nem kilistázva van hanem vannak tumbnailek (mappánként minimum)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 22:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
természetesen^^ 05.jpg nem mond senkinek semmit

arra gondoltam, hogy miután valaki rákattint egy thumbnailre, kidob egy sokkal nagyobb változatát a képnek, de úgy, hogy még mindig ne teljes nagyságú legyen, de betöltse az 1 kép a menütõl jobb oldalra lévõ területet, a képre kattintván a teljes képet kidobja, azon kívül Elõzõ, Következõ és Vissza linkek lennének.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 4., szerda 12:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mármint img taggel való kilistázásra gondoltam.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 4., szerda 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen, és táblázattal lennének kijelezve a thumbnailek

viszont nem garntálom, hogy egyáltalán tudok php scriptet futtatni a jobb oldalon, mert ez hülye iframes, és a html source-ját nem látom a jobb oldali tartalomnak, ami rossz jel

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 9:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Bocs kicsit megkésve:
Nicknév: R3t3k
Név: Cézé
Nem: Férfi
Kor: 20
Szint: Light és néha Standard már
Kedvenc szám: Metal of Okkusenman

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 10:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
de ha külön megcsinálod akkor nem lehet berakni az iframe-be?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 11:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Utánaolvastam, és úgy tûnik az Iframe és a PHP igenis szeretik egymást^^ amit betöltenék, php-t, annak a scriptjeit lefuttatja a szerver. Csak majd a fõoldal kiterjesztését .php-ra át kell majd nevezni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 6., péntek 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
na kész a galéria

ha használjátok, vegyetek figyelembe néhány dolgot, mert nem bármire képes:
- a galéria a wwwroot/files/galeria mappát nézi
- a galeria mappába csak mappák lehetnek
- a galéria mappáiban nem lehet ékezet
- a galéria mappáin belül csak képek vagy videók lehetnek (thumbs.db-ket is szedjétek ki)
- azt nem tudom, hogy a képekben lehet-e ékezetes betû :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 7., szombat 1:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
amcsinak hala fel tudtam tolteni a kepeket \o/
Ugyh most csomocsomo kep van, nem hiszem h ez az osszes, de sztem egyenlore eleg...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 7., szombat 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
na kész a galéria

ha használjátok, vegyetek figyelembe néhány dolgot, mert nem bármire képes:
- a galéria a wwwroot/files/galeria mappát nézi
- a galeria mappába csak mappák lehetnek
- a galéria mappáiban nem lehet ékezet
- a galéria mappáin belül csak képek vagy videók lehetnek (thumbs.db-ket is szedjétek ki)
- azt nem tudom, hogy a képekben lehet-e ékezetes betû :P

köszi szépen :D nekem tetszik ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 8., vasárnap 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szívesen^^
ILoveRenji: elfelejtetted kitörölni minden "Thumbs.db" nevû fájlt minden mappából, amit feltöltesz. Én már megtettem, de számíts arra, hogy minden új mappában van olyan fájl :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 8., vasárnap 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Jah, way too much information :dirr: de koszi :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 16., hétfő 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Galéria update: átalakítottam valamit a galérián, amit szerintem mindenkit zavart, csak nem mert panaszkodni :P

Utóbb a kis táblázatos kép elõnézeteknél a képek nem igazi thumbnailek, hanem betöltik a nagy fél megás képeket külön-külön, csak átméretezi õket (és ezt minden egyes mappa megnyitáskor történt, ami rengeteg idõt igényelt, fõleg, ha gyenge az illetõ netje)

De most már meg tudtam csinálni, hogy valódi kb. 3 kbyte-os thumbnaileket generáljon a galéria (amit a szerver dolgoz fel)
Úgy mûködik, hogy egy még thumbnail nélküli galéria mappánál ahogy benéz az elsõ látogató, generálja a sok thumbnailt, és onnantól már nem is kell azt újra^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 16., hétfő 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát ja, így már sokkal gyorsabb!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 16., hétfő 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igazából eddig is ezt akartam, csak nem sikerült. De azóta rájöttem mit felejtettem ki^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 16., hétfő 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ez a galéria tényleg jó lett! Grat!

Nekem egy dolog hiányzik a honlapról:
Egy "How to build a dance pad" leírás magyarul:D
De most komolyan? Nem akar valaki lefordítani egy ilyet? Én szívesen belevágnék egy készítésébe.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 16., hétfő 22:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
hmm, és mit fizetsz? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 14:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Panaszt szerenék tenni, hogy még mindig nem kerültem fel a tagok közé a fõoldalon :!: :!: :!:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 14:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Leírom mégegyszer ;-)

Nicknév: R3t3k
Név: Cézé
Nem: Férfi
Kor: 20
Szint: Light és néha Standard már
Kedvenc szám: Metal of Okkusenman

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 15:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
amcsi írta:
hmm, és mit fizetsz? :D

Kipróbálhatod a kész padot :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát, jobban hangzik, hogy egészben oda is adod :P Bár arra nincs is garancia, hogy meg is tudod csinálni :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
tökjó lett a galéria így, köszönjük amcsi :D

jeee és az eddig cenzúrázottnak hitt képeket is látom 8D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
r3t3k írta:
Panaszt szerenék tenni, hogy még mindig nem kerültem fel a tagok közé a fõoldalon :!: :!: :!:

na ottvagy :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 22:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
Panaszt szeretnék tenni!

Olyan régen voltam itt, hogy közben egy évet öregedtem --> átjavítani kéretik a tagok menüpontban xD

Tényleg régen voltam itt...nembaj, hosszú a nyár, be lesz pótolva, jeeee!!4

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 21., szombat 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Marcinál a pont :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 22., vasárnap 1:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hermelin írta:
Panaszt szeretnék tenni!

Olyan régen voltam itt, hogy közben egy évet öregedtem --> átjavítani kéretik a tagok menüpontban xD

Tényleg régen voltam itt...nembaj, hosszú a nyár, be lesz pótolva, jeeee!!4

Jah de igaza van Marcinak, tessék járni klubba4 mer irgumburgum és nem javítom át a korod :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 22., vasárnap 17:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
talán tudnék php scriptet csinálni, ami automatikusan frissíti az életkort^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 22., vasárnap 20:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
talán tudnék php scriptet csinálni, ami automatikusan frissíti az életkort^^

oké :3 jöhet :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 24., kedd 10:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
A fav.ico-t áttudná valaki küldeni? Egyszer megígértem hogy átlátszóvá teszem, csak azóta elfelejtettem :oops:

Megoldottam, itt az átlátszó favicon ha kell:
http://arsenalhungary.hu/kepek/favicon.ico

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 8 / 10
293 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.