Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Ötletek

HozzászólásElküldve: 2008. május 22., csütörtök 19:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
SoonDead: YOU ARE AWESOME!!! I LOVE YOU! I WANT TO BE YOUR GIRLFRIEND!

KÖCSÖG ezt hogy csináltad???? :D
amúgymeg tényleg, szóval járunk?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 22., csütörtök 19:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Megyek megmutatom.
Asszem amúgy járunk egyébként, igen.

HÖHÖHÖ most már tudom.
KÖCSÖG!
énis most a te módszered használom de gondolom errõl sejtelmed sincs :/

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 22., csütörtök 20:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia:
fórum kezdõlap alján: Adminiszráció vagy valami ilyesmi link van ;)

SoonDead: jólvan legyen :P

1 hét és vége a hajtás idõszaknak (suli) és akkor végre én is ráérek moderálni :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 22., csütörtök 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Oks, skkor majd SoonDead elintézi :D Nem szeretem az admin felületét.
Viszont nem lehetne kevésbé fos színe az adminoknak? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 23., péntek 10:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Minek 297546745 mod amikor igyse csinal senki semmit? :géj: (meg a pussy-s topikot sem torolte ki senki? :S nem beszelve a 40 darab KaziwhgwjrtgBannnn nevu felhasznalorol) Igy rohadtul semmi ertelme, legyen 3-4 ember aki csinalja a munkajat, nem akkora ez a forum, es nincs itt annyi szabaly h ennyi mindent kellken csinalni..legyen a SoonDead mod vagy admin es ennyi...aki meg feljarkal meg es tudna torolni, az meg eroltesse mar magat, es toroljon nehany emberket akinek enyhen szolva erdekes neve van...
Renia, te meg csinald a dolgod ahelyett h a szinedet nezned :S (de is admin vagy mi a fene, ha van idod arra h a szineden sirjon a szad, akkor lehet torolhetni embereket is)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 23., péntek 23:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Most lettem admin, idáig nem tudtam törölni...
Amúgy meg már annyi emberkénk van, aki csak úgy felregizett, h amúgy azt sem tudom h melyik a spambot és melyik ember hülye névvel :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 2:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Kipakoltam a fórumról az összes spambotot majdnem 5 percbe telt, ha valami elkerülte volna a figyelmemet szóljatok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 5:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi! ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az éjszaka még regisztrált 10. Lehet az összes kínai IP-t ki kéne tiltani és akkor talán nem jönne ennyi.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 25., vasárnap 9:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
amúgy témát a mod is tud törölni, csak személyt nem

jó én is törölgetek

kitiltottam a *@*.cn íméleket

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 25., vasárnap 11:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudom, 3 spambot témáját én töröltem ki.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 25., vasárnap 14:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
amúgy témát a mod is tud törölni, csak személyt nem
jó én is törölgetek
kitiltottam a *@*.cn íméleket

youre TEH awesome!!!111 én is megtehettem volna mondjuk.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 25., vasárnap 15:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: DebrecenCsatlakozott: 2007. december 25., kedd 21:08
Misu mod lett!! grat :d

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 26., hétfő 19:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Annyira jo h ezt mondtam h ezt nem szeretnem....zsíííír....mi a f**nak ennyi mod? Akkor ne legyen a Renia mod, vagy nemtom...vagy en ne legyek az...de ennek SEMMI ertelme....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 26., hétfő 20:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
modikbol sohse elég :D
legyen mindenki mod :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 26., hétfő 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
oké, akkor legyen az nemmod aki nem ért hozzá, azért csináltam modokat, hogy legyen aki töröl ha jönnek ezek a botarcok és nincs fenn mod

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 26., hétfő 21:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es szted a Misut ez mennyire erdekli? :géj:
nem a misu ellen beszelek...csak egyszeruen felesleges...ennyi >___<
az meg a masik h en sem ertek hozza megis en torolgettem egy nagy adagot...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 12:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
márnemazért de Ritának igaza van mert tök felesleges hogy ennyi mod legyen, meg én aztán jó nagy segítség vagyok mivel viszonylag ritkán járok fel :dirr:
másrészt viszont nem tökmindegy? felõlem akár mindenki lehet mod, mert ez nem az aoi ahol vasfegyelemnek kell uralkodni meg ilyenek.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 14:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Sziasztok,
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=472940
Ezzel kilehet szûrni a kéretlen regisztrálókat.
Remélem segít:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jo de azert megis legyen vmilyen rend a forumon...megiscsak lehet h vki eloszor ide jon, es itt kene meggyozodnie arrol h mi milyen NAGYON jo arcok vagyunk :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 1., vasárnap 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Ha kéne a honlappal egy kis segítség, webprogramozást tanulok, és PHP és MySQL-lel foglalkozom kezdetlegesen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Eszembe jutott, hogy lehetne egy toborzós-figyelemfelkeltõ klippet csinálni, ha még szeretnénk tagokat ^^ A conokon lehetne vetíteni az AMK-k között, illetve YouTube-ra feltenni, és sok taget írni, hogy ha véletlenül is de megtalálják. Gondolok itt arra, hogyha valaki pl az õszi conról keres vidiket, akkor éppen belebotlik és örül magának, hogy "jajj de jó van ilyen is?"
Nem kell hosszúnak lennie, olyasminak mint az animeconos klippeknek :) Már elég sok felvételt készítettetek, azokat is bele lehet vágni, meg mekis képeket... Letöltögettem a régebbi talis képeket, és olyan vidám, bohokás, meg mosolygós, már ott megkedveltelek Titeket :hangjegy: :oops: :oops:

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Figyelem új tagok! Töltsétek ki ezt:
Idézet:
Nicknév: Amivel regisztrálva vagy itt a fórumon.
Név: Ahogy szeretnéd, hogy hívjanak Smile Ez természetesen lehet a nickneved.
Nem: Nõ/Férfi
Kor: Egyesekre keretített számmal, években kifejezve:)
Szint: Beginner/Light/Standard/Heavy/Challenge
Kedvenc szám: Mármint a táncgépen.Smile Max. 5 db, különben nagyon hosszú lesz a sor:)

a régiek meg szóljanak, hogy mennyit fejlõdtek!

---

Wish írta:
Eszembe jutott, hogy lehetne egy toborzós-figyelemfelkeltõ klippet csinálni, ha még szeretnénk tagokat ^^ A conokon lehetne vetíteni az AMK-k között, illetve YouTube-ra feltenni, és sok taget írni, hogy ha véletlenül is de megtalálják. Gondolok itt arra, hogyha valaki pl az õszi conról keres vidiket, akkor éppen belebotlik és örül magának, hogy "jajj de jó van ilyen is?"
Nem kell hosszúnak lennie, olyasminak mint az animeconos klippeknek :) Már elég sok felvételt készítettetek, azokat is bele lehet vágni, meg mekis képeket... Letöltögettem a régebbi talis képeket, és olyan vidám, bohokás, meg mosolygós, már ott megkedveltelek Titeket :hangjegy: :oops: :oops:

sztem jó 5let, a vidi menne a galériába :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Muhaha, en annyit fejlodtem ,es valtoztak a kedvenc szamaim:
a szintem az Heavy 9/10 tappancsos, Challenge
es a kedvenc szamaim: Katamari on the Swing, Mezame, Ali Project: God's Diva, Beyblade OP, Bohemian Polka
Jah, meg legyen kep a bemutatkozasnal vagy ne? Sztem legyen...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
Ha kéne a honlappal egy kis segítség, webprogramozást tanulok, és PHP és MySQL-lel foglalkozom kezdetlegesen.

a galériához jól jönne 1-2 5let ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 19:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Huh hirtelenjében nemistudom mit írjak...de azért elkezdem...
Nicknév: Wish
Név: Wish/Márta
Nem: Nõ
Kor: 20 (idén novemberben...ez így jó kerekítés?)
Szint: Light/Standard
Kedvenc szám: ezen kell még gondolkodni, összeszedni... Bohemian Polkát én is nagyon szeretem ^^, Ike-ike, Love&Joy, Amarath & Moondance (Nightwish), mo meg Katamari on the swingbõl szereztem eddig a legtöbb pontot, szóval aztat is nagyon szeressem :) de majd még pontosan kitalálom mik a kedvenceim, ezek hirtelen eszembe jutottak ^^""

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 1:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Lione írta:

a galériához jól jönne 1-2 5let ^^

Nem tudom, hogy erre gondoltál-e: asszem jövõ héten tanulom meg a fájlfeltöltést. Aztán meg tudom csinálni, hogy táblázatba és oldal szerint rendezze automatikusan.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 12:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát pl úgy... szal ilyen kérdések elsõ sorban, hogy hogy legyen az album

- minden kép legyen-e fenn vagy csak a legjobbak?
- az albumok külön: névlinkes legyen-e vagy tumbnailos?
- a képek albumon belül: lapozós vagy tumbnailos újablakbanfelnyílós?
- jelszavas feltöltés stb (végülis a volt pasim programozot egy képfeltöltõt régebben, át tudodnézni? http://szinjatszokor.cwi.hu/ )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 19:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Holnapi órán tanulom meg a fájlfeltöltést legjobb tudomásom szerint.
Aztán elvileg mindent meg tudnék csinálni, amit azon az oldalon láttam.

Asszem meg tudnám csinálni, hogy thumbnailes legyen a galéria és nagy méretû lapozgatós is egyszerre.
Jelszavas védelem az lazán megvan.
ha van bõven hely, akkor felmehet minden kép is talán.

És ha http-vel nem látom a PHP kódokat, mert különben mindenki lazán feltörhetné a jelszót, meg ilyenek. De nem is szükséges.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 20:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
De minek filefeltöltés? Úgyis a klubban csinálunk képeket, az meg megvan egyben, nem kell, h mindenki egyenként töltse fel...csak felkell tölteni FTP-n keresztül 1 mappába õket, és kilistázni a mappa tartalmát...

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 10
293 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.