Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Surgos!

HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 10:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ezt kaptam tegnap:

kedves rita,

a viva tv-től kereslek titeket, helyszínt keresünk egyik műsorunkhoz. a műsorban két ismert ember találkozójáról szól, nem tudják előre, kivel és hol fognak találkozni. és az egyik epizódnál arra gondoltunk, hogy "táncszőnyegezni" vinnénk el őket. mégpedig pénteken fél1-1 körül.
megoldható ez nálatok, veletek?
amennyiben nyitottak vagytok egy ilyen forgatásra, kérhetnék egy telefonszámot, hogy könnyebben egyeztethessünk?
úgy gondolom, remek reklámlehetőség lenne ez nektek.

Es mar telefonaltak is, hogy jo lenne-e..
en persze azt mondtam igen, de kene ember, olyan 4-5

Eddig van egy Moombam aki gondolkodik, es kb ennyi :dirr:

Gondolom Misu, Uruno kapcsibol kiesnek mert dolgoznak..

Meg vki? Ne hagyjatok egyedul T____T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 10:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Hééé én eljövök munkából elenged a Juli ez fleshhhhh :D

de ugye nem áprilisi tréfa?

szóval megoldom, csak szólj ha kellek

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 11:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
de ez nem az a vakrandis?
hogy fognak táncolni bekötött szemmel?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 11:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nem tudom mi a musor sajna...

Nem nezek televiziot X)

Jah, es nem aprilisi trefa, es holnaprol van szo

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 11:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
ráérek, szóval ha kellenék..:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 12:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mindenki kell!

De jo hogy gyultok :3

Meg irom a reszleteket, ha beszeltem a csajjal!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 11Csatlakozott: 2009. december 4., péntek 12:59
en raerek de tuti nem megyek az biztos utalom a tvt :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 13:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Hát ha nagyon kell elmegyek. De a tv-s szereplésem teljességgel kizárt :D

(Bálint szerintem szívesen jönne, ő képbe van az iylen műsorokkal, szerintetek hívjam?)

Asztal honnan lesz? :D

És laptop is kell mert enyém nem ismerte fel az új szőnyegeket.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 16:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szívesen segítek bármiben.
Ezt holnap péntekre gondolták? Mert akkor elég sürgős a dolog :D
Pedig készülni kéne, mert ha leadják tv-ben, akkor kicsit menőbbnek kéne mutatni a felszereltségünket mint amilyen valójában.

Amúgy sorry, hogy idén nincs április elseji tréfa, csak egy szabad percem nincs már kedd óta. :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 17:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki elvileg tud vmi megoldást a szőnyegek felismerésére, bár még nekem sem mondta el. Amikor hazajöttem klubból felismerte mind2 itthoni szőnyeget a gép, most meg akartam volna doublezni, de egyik sem megy... :(
(Nekem a TV-s szereplésem teljesen kizárt.)

Szerk.: Pénteken van amúgy hely akkor a fitness teremben?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 18:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
ha kell akkor végülis én is eltudok menni ha fontos.
TV-ért annyira én sem rajongok :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 20:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Nem tudom mi a musor sajna...

Nem nezek televiziot X)

Jah, es nem aprilisi trefa, es holnaprol van szo

nekünk nincsis tévénk csak láttam vmi plakátot..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 0:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
JOJJON MINDENKI TEHAT

Tali 12 kor a Baross utcanal.

Az asztal tema rohadt necces...nagyon kene..nincsen vkinek kempingszeke..

A tveert en sem rajongok, de ez tokjo lehetoseg..minel tobben vagyunk annal meggyozobbek vagyunk :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 8:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
szék az van, van ilyen zöld horgászos szék kettő (asszem), meg ilyen szar kis háromlábú is. vihetem őket.^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 8:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
akkor kb hányan leszünk?és ez meddig tartana?csakmert nekem délutánra lett volna programom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 9:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem fog sokáig tartani én is megyek el délután onnét.

Szék ott is van amúgy bent!
Laptop dolgot kéne még megoldani.
Vagy majd felhívjuk Mykie-t.
Én nem tudok délre menni. Csak háromnegyed 1-re. De megyek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 9:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
enberek, lotyó sok dolgom van :S

lehet kések vagy nemis megyek, még meglátom, bocsánat nagyon

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 10:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja, hogy nincsen laptop...

Ez zsir...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 17:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tuleltuk!

Ugyes voltam es szep, es ti is ugyesen takartatok a Vikit :dirr:

Koszonom mindenkinek aki eljott!!! :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 17:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
= álltunk ott mint egy darab f*sz. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 19:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
De nem tudtam h ilyen lesz T______T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 19:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Elmesélitek nekünk is, h WTF volt? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
eleje volt a legjobb...
Rita magyaráz Ricsi tagnak én meg ugrálok mint egy fasz.
"van egy meglepetés!"
"csak nem a gyerek?"
"nem,ő az újfiú." :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarKeményítûnkKeményítûnkHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 21:09
:lol: Asszem Tou ezt már le nem mosod magadról :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Újfiú: Ok, ki az a Ricsi? :D És mikor lesz műsorban? :D (És végül is mi is a neve ennek az adásnak?)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaj én nem azért írtam, szerintem kifejezetten vicces volt. :mrgreen:
legalábbis tök jókat röhögtem rajta ma valahányszor eszembe jutott. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 2., péntek 23:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Tou: I WIN

A musorrol majd kapunk emailt, de nekem megvan a Sprite reklam :3

Ricsi = Richie P az Animal Cannibalsbol! Ma Richie "piros nyaloka" P..

De volt ott Fresh "Zeller" Viki, "felek az utcan" Ada, es "Ez meg mire jo" Zoli, akiben nem vagyok biztos h igy hivnak, de o is musorvezeto!

Nagyon varom mar a kesz interjut X)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 3., szombat 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Zola, de igen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 3., szombat 11:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szivárványt szartam utána annyira jó volt.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 19., hétfő 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ma azt mondták a viván az Interaktívban hogy holnap Ricsi pee mondja el élményeit a váratlan páros forgatásáról! Szóval holnap 3-tól aki teheti nézze.
Ráadásul utána lesz a váratlan páros, lehet pont a mi részünk!

Én sajnos nem leszek itthon :(

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
51 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.