Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Tancszonyeg.hu

HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 0:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ma beszeltem a Tancszonyeg.hu-sokkal, akik megkerestek engem mindenfele izgi dologgal.

A rovid lenyeg, hogy vehetunk olcsobban 2 tesztszonyeget (8 ezerert konkretan, ami nem egy rossz ar imho), amit gyurhetunk, nezni hogy milyen, es ha bevalik akkor az o termekeiket kell ajanlanunk. Ez jol hangzik sztem.

Lehet hogy mar most hetvegere is fel tudjak hozni a szonyegeket, es akkor mar ki is probalhatjuk oket..

Csak ennyi, rejoice :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 0:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nekem semmi kedvem eladni a lelkemet, szóval csak akkor ajánljuk ha tényleg jó. Meg meddig kell ajánlanunk, meg ez pontosan mit jelent? Szóval én nem fogom valakire rátukmálni csak mert olcsóbban vehettem meg. (Ettől függetlenül, ha tényleg ez a legjobb
ár/érték arány akkor ezt fogjuk ajánlani és most egyelőre úgy tűnik, hogy ez a helyzet.)

Másrészt ez kegyetlenül megéri nekik, miért nem adják ingyen a két tesztszőnyeget, de még néggyel is jól ők járnának jól tekintve, hogy a forgalmunk 90%-át az generálja, hogy emberek táncszőnyeg beszerzési tippeket néznek (és a regisztrálók és kérdezők ennek csak egy kis hányada).

Harmadrészt cserébe rakják rendbe a táncszonyeg.hu-t vagy inkább irányítsák át ránk. Meg egyébként is rakjanak ki a honlapjukra.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
a, mondtam h ha nekunk nem jo akkor nem fogjuk reklamozni

b, hat azt h ha emberek kerdezik, hogy nekunk mink van akkor azt mondjuk hogy ez, es ez jo

c, kell uj szonyeg ez egyenlore olcso es jonak tunik

d, termeszetesen kiraknak a honlapukra

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 1:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Tesztszőnyeg? A pad? Vagy mi? Mert a másik amúgy is 4000ft/db...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 2:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem..

A gameklub.hu -n van egy 5 az 1 ben szonyeg, ami amugy vmi 11 ezer ft, vagy vmi ilyesmi...azaz

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 5:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nem meg találtam a honlapon, de így már okés a dolog. :)

Szerk.: Viszont ha már nem adják ingyen, akkor azt lebeszélhetnéd velük, hogy ha szétjött, és kell új, akkor is 4000ft/db-ért kaphassuk. Mert csodálkoznék, ha előbb-utóbb nem lenne olyan állapotban, mint a másik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 10:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Jó Rita csak grumpy voltam már az este :)
De tényleg amúgy annyi lett volna a lényeg, hogy nem akarok egy egyszeri szőnyeg után csesztetve lenni általuk, hogy dehát, hogyhogy valakinek más alternatívákat is megemlítek, meg hogyhogy elárulom, hogy tönkrement fél év alatt az egyik. De mivel ha valós szerződést meg ilyesmit nem kötünk és jófejségi alapon megy, akkor ettől nem kell tartani.

a honlap címe valójában http://gamecube.hu

és http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html erről a szőnyegről van szó ami kisértetiesen emlékeztet a Deluxe Ignition Dance Mat V2.5-re, abból mayflash.eu-n kettő darab 24 200 lenne szállítással, a gamecube.hu-n kettő 25 400 szállítással, viszont itt könnyebb kicserélni ha gyári hibás, sőt lehet személyesen átvenni és akkor 1500 postaköltséget megspórol az ember.

Azért álljon itt egy ár összehasonlítás (269-es (mai eladási) euro árfolyammal)

Tegyük föl, hogy ez ugyanaz a fajta szőnyeg mint az Deluxe Ignition, csak adnak hozzá PS1 és Wii kupakot. Akkor az árak így alakulnak:

1 szőnyeg esetén:
mayflash: 15050 HUF
gamecube: 13190 HUF

2 szőnyeg esetén:
mayflash: 24183 HUF (12092/db)
gamecube: 25374 HUF (12687/db)

4 szőnyeg esetén:
mayflash: 45676 HUF (11419/db)
gamecube: 49460 HUF (12365/db)

Két tanulság:
1\ Az árak között nincs komoly különbség, ezért én egyértelműen a gamecube-ról rendelnék, mivel jobban bíznék egy magyar cégben aminek a címe is ki van írva.
2\ Nincs értelme csoportosan rendelni, mert alig kerül kevesebbe.

Egy Gyártó és egy Terméknév nem ártana hozzá, hogy mi ez valójában. Segítene az összehasonlításban.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 13:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem látom a következtetést a hsz-edben marci :D
Mi szerintem mindenkép jóljárunk. Szerintem ez egy az egyben az ignation 2.5! Gondolom ugyan azon külföldi gyártótól veszik. Mi 8000-ért kapnánk a 2 szőnyeget, mármint darabját. Simán megéri. Ha meg rossz vissza adjuk és megmondjuk hogy nem ajánljuk. Ők sem ingyen adják nekünk szóval kétlem hogy kiverik a hisztit ha nekünk nem nyeri el a tetszésünk a szőnyeg.

Ergo szerintem korrekt üzlet! Én támogatom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 13:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nincs következtetés, csak megnéztem, hogy ajánlanám-e ezt a szőnyeget önmagamtól és arra jutottam, hogy ezen az áron igen.

Amúgy fogadjuk el, de szerintem ez már megtörtént a Rita részéről.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az ingyen adast egyenlore nem pedzegettem...minek adjak ingyen?
Majd ha sokat "eladunk nekik" akkor lehetne, de igy az elejen sztem ez egy korrekt ajanlat..

Rosszabbul nem jarhatunk mintha egy nem tudom milyen szonyeget rendelnenk a nemtom honnan es akkor visszavaltogatni kell meg postakoltseg meg stb

Meglatjuk, egyenlore nekem ez nem tunik rosszabbnak mint barmi mas..

Nyilvan (remelem) minel tobbet mukodunk egyutt talan annal olcsobban kaphatjuk kesobb..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Holnap megveszem a szonyegeket!

Nagyon izgi :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Perzsa?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 1:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Te mindig ilyen jo fej voltal vagy csak amiota BTKsokkal logsz? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 7:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
És te? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 9:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Remek visszavágás volt Ákos!

GO GO INTERNET FIGHT!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 16:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
YOU FIGHT LIKE A DAIRY FARMER!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Atvettem...holnap meglassuk :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 15:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Misu írta:
YOU FIGHT LIKE A DAIRY FARMER!

HOW APPROPRIATE, YOU FIGHT LIKE A COW!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 1:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
I AM RUBBER YOU ARE GLUE!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 15., hétfő 1:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
I'M SHAKIN', I'M SHAKIN

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 20., csütörtök 12:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
DS! Átküldtem a gombokat erre a jahús címre

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 20., csütörtök 12:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem vagyok én DS :ninja:

de köszi nagyon :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 20., csütörtök 13:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
nem vagyok én DS :ninja:

de köszi nagyon :D

jah, mer SD-t akartam :P de most Nintendo lettél a felcserélésem alkalmából - fél pillanatig :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 11:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
SD orulj hogy nintendo lehetsz mert hamarosan 3Ds leszel es kilepsz a sik vilagbol XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
láttam és lesz rám 2 darab játék kiadva ami ezt érdemben kihasználja.

Illetve te megengedem hogy kinect legyél és akkor olyan leszel mint a wii csak még retardáltabbaknak tűnnek akik veled játszanak.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 18., péntek 15:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nem lehetnek siman csak az ujratervezett uj xbox? A hadonaszos let nem tunik nekem valonak :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 18., péntek 16:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát ahhoz négernek kellene lenned és egy kicsit összemenned.

Az a baj, hogy a microsoft annyira komolytalan volt a prerenderelt animációikkal és pantomímjükkel, hogy a PS3 is alázta csupán azzal, hogy most végre játékokat is adnak majd ki a konzolhoz (eddig ezt valamiért elfelejtették).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 18., péntek 22:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Marmint kiadnak mindenbol megegyet? Meg mostmar nekik is van nyaloka kontrolleruk amivel sokkal jobban lehet elethubben golfozni a TV elott? Wooow... (nah jo... az a varazslos egesz mokanak tunt)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 18., péntek 22:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
lesz portal 2 ps3ra

nincs másra szükséged

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
29 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.