Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Tagok a honlapon

HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 18:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Rátévedtem a honlapunkra és ezt találtam:

Még az előző évszázad írta:
Megkértük a tagokat, hogy mindenki töltse ki magáról ezt a kis kérdőívet

(és kérünk mindenkit, hogy akinek változott, jelezze mihamarabb!
pl egy évvel öregebb lett, stb.)

blablabla....

Csakhogy az a helyzet, hogy ez a cucc azóta nem frissült mióta elkészült. Nem azt mondom, hogy nem nosztalgikus meg nem érdekes, de mivel ezt az oldalt azoknak tartanánk fenn elvileg akik még nem ismernek minket és viszonylag félrevezető lehet számukra, ezért írjuk újra.

SZÓVAL:

Nicknév: Amivel regisztrálva vagy itt a fórumon.
Név: Ahogy szeretnéd, hogy hívjanak :) Ez természetesen lehet a nickneved.
Nem: Nő/Férfi
Kor: Egyesekre keretített számmal, években kifejezve:)
Szint: Beginner/Light/Standard/Heavy/Challenge
Kedvenc szám: Mármint a táncgépen. :) Max. 5 db, különben nagyon hosszú lesz a sor:)
Magadról: Ide írhatsz még amit akarsz.

Hozzáadtam a "magadról" sort. Ha nem kell akkor nem lesz.

Mindenki töltse ki légyszives aki szokott klubban lenni, hogy szép lista legyen.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 19:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jajj én asszem kihagytam végülis magamat, mert az enyém az énféle honlapba volt beleírva...:D

Nicknév: Renia
Név: Reni, Renia
Nem: Nő
Kor: 19 (És ne írjátok át többre a szülinapomnál!:D)
Szint: Heavy
Kedvenc szám: Clear Blue Water, The Lord Of The Dance (Az a verzió, amelyiknél a Light=Heavy), Beethoven Virus, Welcome To Duloc, The Pokerap!
Magadról: Nem szeretnék társat keresni a honlap "Tagok" opciójában :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nicknév: Uruno
Név: Mis
Nem: XY
Kor: Skót felföld... nem tud meghalni... Mond ez valakinek valamit?
Szint: Light
Kedvenc szám: Last Moment (best of 4 evva), Loituma, Anpanman No March, Ike Ike, meg... meg...
Magadról: bla bla bla... bla... blablabla

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 20:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nick: Bergkamp
Név: Ákos
Nem: PÁNCSÓÓ
Kor: 20 (ne keljen hamarosan frissíteni :D)
Szint: Hevy
Kedvenc szám: Scooter-The Logical Song, Loituma, Jenova
Magamról: Szeretek szőnyegezni, plusz Ritát bosszantani, aki nem szeret engem emiatt, de csak mert nem ért meg! De a macskám megért, tavaly összeházasodtunk, van két kentaur gyermekünk. :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 21:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nick: IloveRenji
Nev: Rita
Nem: nő
Kor: 24 (de lehet 1500 is)
Szint: Beginner kek
Kedvenc szamom: Dir en Grey-tol az Agitated Scream of Maggots, es a Gazette-tol az Art Drown by Vomit
Magamrol: Szeretek enni, es Bergkampot bosszantani, aki nem szeret engem emiatt, de csak mert nem ert meg! De a nyuszim megert, tavaly osszehazasodtunk, van ket polip gyermekunk. :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 23:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nicknév: Misu
Név: Paris Hilton Cicamica EmO Girl Puxxi menő vok botsss
Nem: Nő/Férfi
Kor: 11,5 a négyzeten deriváltja
Szint: Beginner alatti fehér szín
Kedvenc szám: talán az 5 mert ay jót jelent a suliban
Magadról: Magamrol: Szeretek fingani, mindenkit bosszantani, senki sem szeret engem emiatt, de csak mert nem ertenek meg! De a kanárim megert, tavaly osszehányt, van két gombánk a bal lábunkon.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 8., vasárnap 7:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu...ezzel majdnem megöltél! Pont ittam, amikor olvastam... 8D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 8., vasárnap 12:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem maradhat minden ahogy van, csak a "(idén novemberben...ez így jó kerekítés?)" szöveget kell levenni.
Cézé meg minnyá 21, csak annyit kell változtatni, nekem semmi ilyen vicceskedős dolog nem jut eszembe :P

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 10:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
áh, köszi SD hogy eszedbejutott, én időközben 21 lettem, amúgy semmi változás XD majd ha megtalálom a bennylava songot, akkor az is bekerül a kedvencekbe :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Nicknév: Rio
Név: Juli..és utálom ha rionak hívnak
Kor: 17
Szint: alacsony
Kedvenc szám: Shortcuts <3, Stunt Flying, Re-Sublimity, The Festival of Ghost 1, meg a Blue Army csak azt nem tudom megcsinálni :]
Magadról: inkább nem ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 10., kedd 15:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerintem törölni kellene mindent, ami nem az adatlapos infóra irányul, hogy a topic ne veszítse el informatív jellegét. - done :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 17:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello
Voltam a hétvégén szombati nap folyamán a Tháli Színházba a Japán napon
Kipróbáltam a Tánc Szőnyeget és egyszerűen bele szerettem
Az egyik hölgy sajnos a nevére nem emlékszem elöre is bocsi bocsi bocsi
Kaptam tölle ezt az címet és mondta h ha akarok tudnék járni táncolgatni csak h akkor ezt hogy mivel hogyan mikor meddig mennyiért ????????? :D :lol: :P :mrgreen: :dirr:
Várom a Hölgyemény jelentkezését
Itt esetleg egy e-mail :yoh_asakura@freemail.hu
U.I. lécci lécci válaszolj mert én táncszönyegezni szeretnék nagyon

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A holgy vszleg en voltam...mar amennyiben a barna haju, aki egesz nap ott volt a szonyegeknel, es hirdette a klubot :géj:
Minden info a honlapon vagyon, meg a GYikban van benne..
Amugy van Magadrol topik, de elso alkalom ingyen van, utana meg 500 ft..
A hely: Baross utca, de a Tancszonyeg klub Topikban van mindig h mikor lesz a kovetkezo (aprilis 5 ebben az esetben, vasarnap 5tol 8ig)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Barna... Hu a fene... Csak nekem tunt mindig feketenek??? Szinvak tesztre jelentkezem maris :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
sztem is fekete ugyhogy megyek veled
elvihetnél kocsival :'DD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon szeretlek titeket, mert szeretnem h fekete legyen *.*
De nem az sajna T______T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nem is szeretsz te engem :p

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Engem sem :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor megsem szeretlej titeket, igazatok van :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 15:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyebkent miert nem szoltal hogy nem fekete csak haluzunk pedig jo lenne...
Multkor talaltam otthon kekes fekete hajfesteket... mar valoszinuleg lejart mert reg nem kell azon gondolkodnom hogy felhasznaljam-e... De talan meg igy is jobb mintha a regi tempera keszletet keresgetnem elo neked :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 16:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Ezer éve nem voltam klubban, de érettségi után leszek újra ^^ Szal feljogosítva érzem magam erre:

Nicknév: Cella
Név: Marcella
Kor: 20
Szint: Light
Kedvenc szám: sztem nincs
Magadról: Nőnemű homo sapiens sapiens. Egyéb információ nem elérhető.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 11:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Jéé ilyen is van? :shock: Fene csak most vettem észre :o :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor ne csak csodalkozz... Tolteni kifele... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 16:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
De mit töltsek ki? vagy hol? :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 16:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
hmm... hagyom hogy gondolkozz meg ezen egy kicsit... sztem ra fogsz tudni jonni magadtol is... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 16:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na megtaláltam végre hogy mit töltsek ki, és hová fog felkerülni majd :D

Szóval akkor nincs kedvem regényt írni rövid lennék :roll:

Nicknév: Myki
Név: Myki fonetikusan: Májkí
Nem: Férfi
Kor: húsz
Szint: Beginner/Light/Standard/Heavy/Challenge ebből nemtom besorolni magam T_T ez sokmindentől függ, hogy milyen szinten megy ^^"
Kedvenc szám: az van pl: az Akira, és még a HOWLING :P meg az One Winged is mert teccik a zenéje ^^ és a Gravitation - Shining Collection <3
Magadról: ide nem tudok mit írni szóval kihagyom ^^"

u.i.: megjegyzésnek:
szerintem amúgy a Kedvenc szín kimaradt muhahahaha :mrgreen:
vagy csak nekem ugrott be mikor töltöttem ki hogy kedvenc szám kedvenc szín? :nyelv2:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 18:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
igen

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 15., kedd 21:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 1Csatlakozott: 2009. december 15., kedd 21:28
Nicknév: Gery-kun
Név: Gergő
Nem: Férfi
Kor: 17
Szint: hát 9-esek nagy része már megy :dirr:
Kedvenc Szám: fúúha...DDR-ben Sobakasu, a Dive-nak jópár mixét szeretem példájul, amúgy az abszolút kedvencem a Bloc Party, jrockból 9mm parabellum bullet, visual kei: Nightmare, jreggae: shonan no kaze, de mivel nagyon sokat hallgatok zenét így nagyon sok kedvencem van :nyelv1:
Magamról: kecskeméti vagyok, de sokat vagyok Pesten pl. japántanárnál kéthetente, nagyon régóta szeretek táncpadozni, ráadásul jó lenne mondjuk versenyszintre fejleszteni :D
A japán kultúra is nagyon a szívemhez közeli mert egy évet kint töltöttem cserediákként. Asszem ennyi :)

Ui.: hogy mikor és hogy lesz találkozó azt valaki elmondaná nekem pls? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 15., kedd 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Üdv ^^

a legújabb klubtalikról itt értesülhetsz mindig:
viewforum.php?f=4

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez ugyebár 29-ét jelenti mint ahogy a téma címében benne van.

amúgy meg üdv a klubban! végre valaki nem azért regisztrál, hogy megkérdezze, hogy milyen szőnyeget vegyen karácsonyra a 2 éves gyerekének!

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
64 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.