Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Tagok a honlapon

HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ki tudja, azok a 2 éves gyerekek majd ha egyszer felnőnek lehet klubba akarnak majd járni.
Mert sajnos mind felnőnek :( :dirr:

Üdv, a klubban Gery-kun!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ismét elérkezett az idő a tagok frissítésére a honlapon!
Összeszámoltam az aktív tagjainkat az alapján, hogy ki járt az utóbbi időben klubba.
Ezektől az illetőktől szeretnék frissített, esetleg új profilt a tagok részlegbe:
    Renia
    IloveRenji
    Misu
    SoonDead
    MoombaSP
    Bergkamp
    P1ngW1n
    Uruno
    Rio
    mpepe16
    Myki
    Tou
    Sic

Aki nincs a listán az azért mert elfelejtettem, vagy pedig nem jár klubba, nem azért mert vicces vagyok.

A profil formája az alábbi legyen:

Nicknév: Amivel regisztrálva vagy itt a fórumon.
Név: Ahogy szeretnéd, hogy hívjanak :) Ez természetesen lehet a nickneved.
Nem: Nő/Férfi
Kor: Egyesekre keretített számmal, években kifejezve:)
Szint: Beginner/Light/Standard/Heavy/Challenge
Kedvenc szám: Mármint a táncgépen. :) Max. 5 db, különben nagyon hosszú lesz a sor:)
Magadról: Ide írhatsz még amit akarsz.

Ezen kívül mindenkiről kérnék egy remek képet amin fel lehet ismerni, hogy az újdonsült látogatók lássák, hogy retardáltak vagyunk és ne jöjjenek el soha. Meg ad egy személyes jelleget is a dolognak.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 22:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nicknév: Renia
Név: Renia/Rennnnnnya
Nem: Nő
Kor: 20
Szint: Standard, de majd a nyáron remélhetőleg visszagyúrom magam Heavyre :)
Kedvenc szám:
- Clear Blue Water
- The Lord Of The Dance
- Beethoven Virus
- Welcome To Duloc
- The Pokerap!
Magadról: -

A képet remélem kihagyhatjuk az esetemben.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nicknév: IloveRenji
Név: Rita
Kor: kb. 20 es 30 kozt
Szint: Heavy/Challenge
Kedvenc szám: ~Clear Blue Water
~FF szamok
~Bohemian Polka stb.
Magamrol: Szeretem a sushit, a lacrosset, az otlabdat es a tollast, amiben kiemelkedoen jo is vagyok :3

Ez nem jo kepnek?
http://www.antropos.hu/ujbigpicview.php ... pic=249651
Mennyire vagyok jo fej?
Majd meg keresek egy olyat aminl atszom is...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 1., kedd 22:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Nicknév: mumbaespé
Név: Peti
Nem: Viziló
Kor: 25
Szint: Yagami Light
Kedvenc szám: Da Shit
Magamrol: Kipörgettem perfektre a riszüm tengoku goldot.

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... b2b45d28aa

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 8:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
én a macsétás képet javaslom :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 13:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nicknév: Misu
Név: Misu/Regi
Kor: 24
Szint: Beginner alatt kettővel
Kedvenc szám: Da Shit, "Akira" nevű manus által készített számok
Magamrol: vrrrrrr eöeeeeöö hörr.

kép: majd lesz

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Nicknév: Myki
Név: Myki fonetikusan: Májkí
Nem: Férfi
Kor: 21
Szint: Beginner/Light/Standard/Heavy/Challenge ebből nemtom besorolni magam T_T ez sokmindentől függ, hogy milyen szinten megy ^^"
Kedvenc szám: az van pl: az Akira, és még a HOWLING :P meg az One Winged is mert teccik a zenéje ^^ és a Gravitation - Shining Collection <3
és még kettőt lehet választani akkor az az infernoplex <3 és a fury of the storm ^^
Magamról: semmi : P

a kép: Kép
vaaagy:Kép
etől bambábbat nem találtam :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 15:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nicknév: Bergkamp
Név: Ákos
Nem: fiúcska
Szint: Standard
Kedvenc szám: The Logical Song - Scooter
Jenova
Beethoven - Virus

Magamrol: másfél éve abba hagytam az otthoni szőnyegezést, csak klubban szőnyegezek. Imádom az éjszakai futásokat Ritával.

kép: (miért nincs imgw tag?)
Kép

vagy

Kép

Ha ez így sok akkor levághattok, a középső ember vagyok a képen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En is szeretek veled ejszakai futni <3 :3

Lol, a kepen en a bal szelso vagyok, azt is lehet hasznalni!

Myki, te telleg bamba vagy a kepeken :dirr:

Moomba a tollaskiraly!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 15:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
köszönöm az elismerést most már sokkal nyugodtabb vagyok (**)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 16:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Nicknév: Rio
Név: Juli (nem, a rio még mindig nem játszik.)
Nem: nő
Kor: 18
Szint: nyomokban challange.:3
Kedvenc szám: hm, hát igazából elég gyakran változik..de azért választottam 3-3 kedvencet (szőnyeg illetve bill), az végülis majdnem öt.^^
szőnyeg: -Beautiful Morning
-Pokemon Dance mix
-Liar Game op

bill: -Destination unknown
-Infernoplex
-Bass is kicking

Magamról: szeretek lustálkodni illetve minden csokis és egyéb egészségtelen, de finom kaját magamba tömni. a szőnyeget kizárólag a fogyás céljából használom.

képet is kaptok.
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 20:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Die Neue Hit Single by rising artist: Elekes Rita!

Elekes Rita - Juli (Radio Edit)

Released by MoombaStudios. (C) + (P) 2010 All Rights Reserved.

(Single Cover coming soon)

Rio írta:
Nicknév: Rio
Név: Juli (nem, a rio még mindig nem játszik.)
Nem: nő
Kor: 18
Szint: nyomokban challange.:3
Kedvenc szám: hm, hát igazából elég gyakran változik..de azért választottam 3-3 kedvencet (szőnyeg illetve bill), az végülis majdnem öt.^^
szőnyeg: -Beautiful Morning
-Pokemon Dance mix
-Liar Game op

bill: -Destination unknown
-Infernoplex
-Bass is kicking

Magamról: szeretek lustálkodni illetve minden csokis és egyéb egészségtelen, de finom kaját magamba tömni. a szőnyeget kizárólag a fogyás céljából használom.

képet is kaptok.
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 21:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
bazdmeg most azért majdnem visszajött a limonádé.. xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 10:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jesszus... Ki tudja mennyi nem forumozas utan ilyenre kell visszaneznem? Fenykep? Milyen konyortelen gyulekezet lett mar itten... Nah majd visszaterek erre a temara ha photoshopoltam valami valoszeru dr Moreau is buszke lenne rat. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 11:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
(L)

Már csak pingwin és tou kellene akkor. Mármint hogy kitöltsék ezt, vagy mi.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
Nicknév: ÚjFiú / Tou
Név: Kovács András
Kor: 16
Szint: Heavy
Kedvenc szám: Akira,Virgin's High,Shakugan no Shana opening 1
Magadról:csak Rita kedvéért irtam ezt a Nicknevet. ám magamrol annyi hogy veterán vagyok!!!legalábbis papíron,szkillem az a közelében sincs...nyertem profi versenyt is és emiatt diszkvalifikáltak a profibol.régebben majdnem nyertem egy középhaladót de azt nem nyertem meg mert ott volt RENNYA!!na kb ennyi.

http://www.facebook.com/#!/album.php?ai ... 496&ref=pa

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
A facebook képeidet csak az ismerőseid láthatják.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 23:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
te felvettél ugyhogy láthatod:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 23., péntek 1:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Pest, Bokod, vagy mikor, hol..Csatlakozott: 2010. július 22., csütörtök 18:34
Nicknév: Kaoru
Név: Kaoru, Kao
Szint: Beginner - asszem, mivel még nem sokat játszottam, de majd ti megmondjátok, ha találkozunk. :)
Kedvenc szám: Még nincsen konkrét kedvenc, van sok amelyiket szeretek, de abból kiemelni? Huh...
Magadról: Ide írhatok még, amit akarok... Mondjuk.. Hali! :)

És akkor a kép... Valami nagyon elvetemültet, amiről senki nem ismer meg.. Hmmm...
http://iwiw.hu/pages/main/imageview.jsp?imageID=185916347&ownerID=9980900&size=0&type=user

És amin azért fel lehet ismerni..
http://iwiw.hu/pages/main/imageview.jsp?imageID=185915928&ownerID=9980900&size=0&type=user

és az eső öntözze a földjeidet!
És - legdrágább barátom - amíg újra találkozunk,
az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 29., csütörtök 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Üdv!

Én ha jól emléxem pár napja küldtem emailt,hogy szeretnék jelentkezni a klubba,de nem kaptam visszajelzést(nem tom kell e),és nem vagyok kint a tagok között se.

szóval ha lehet,itt adnám meg az infókat,még1-szer:

Nicknév: shasonic
Név:DAN
Kor: 15
Szint: Beginner és Light
Kedvenc szám: Shinobi Whrilwind OcREMIX
Simple & Clean PLANITb REMIX by Utada Hikaru
T.M. Revolution: Ignited & Invoke
Magadról: Sonic fan,DDR player és újonc DJ. Alapjáól vicces vagyok,és életvidám.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 29., csütörtök 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
A DAN a keresztneved vagy a vezetékneved? :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 29., csütörtök 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
a tagok között nem azok az emberek vannak kint akik fórumon regisztráltak, hanem akik tényleg voltak már klubban, addig biztosan nem kerül ki senki amég legalább két alkalmon nem volt.
nincs itt semmilyen felvételi procedúra amiről visszajelzést adhatnánk, gyere el a következő alkalomra és ennyi. esetleg írd föl valakinek a telefonszámát, hogy ha nem találnál oda, vagy ilyesmi akkor tudd tisztázni mi a helyzet.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 30., péntek 11:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Odatalálni oda tudok,mivel nagy örömömre a haverom egyik régi házához van közel a klub,szóval az nem lesz gond.A következő találka meg még gondolom nem lett eldöntve mikor lesz. És Misa,a Dan a becenevem. :D

Azt olvastam hogy név helyére mehet a becenév vagy a nicknév,ezért írtam azt hogy Dan. Amúgy a teljes nevem Ásványi Dániel. Na,akkor ez már ki is lett javítva! :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 30., péntek 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AZ HOGY MOST LEMISZÁZTÁL AZ HATALMAS SÉRTÉS :dirr: :dirr:

10/10, grat

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 31., szombat 9:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
XD! Nem vettem észre hogy az Misu! :lol:
Am nem tudom miért,de ahányszor feljövök ide,mindig elröhögöm magam a képed láttán.

Na,akkor már van eredmény a szavazásról kapcsolatban,vagy még semmi?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 31., szombat 14:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
miért, nálatok nem a macska mos?

http://www.youtube.com/watch?v=0k6jTyJNB_o

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 31., szombat 16:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem,nálunk a mosógép! :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 23., hétfő 0:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 0:11
Na helló! Én vagyok SoonDead öccse, elvétve járok találkozókra.

Nicknév: Mütyü
Név: Mityu
Kor: 20
Szint: Álltam már szőnyegen,
Kedvenc szám: de azért annyit még nem.
Magadról: Alváskor lelassul a szívritmusom, egyenletessé válik a légzésem, és csökken a számban a nyáltermelés. Ha erős fénybe nézek, reflexszerűen hunyorítanom kell. Nem tudom felemelni testsúlyom háromszorosát.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 23., hétfő 1:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
gondoltam ide érdemes beirni:D
eltudjátok küldeni az msn cimeiteket nekem privát üzenetbe?:D
vagy ha azt akarjátok hogy mindenki láthassa és könyebben lenyomozhatóak legyetek akkor ide:D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
64 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.