Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Költözés - Frissítés

HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 10:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Mint gondolom mindannyian észrevettétek, megváltozott a cím:
http://www.tancszonyegklub.hu vagy http://tancszonyegklub.hu

Ennek örömére szokásomhoz híven írok egy hosszú és unalmas esszét, (ha nem érdekel akkor csak a legvégét olvasd el).

Az oldallal kapcsolatban egyelőre nincs változás (csak kijavítottam néhány apróságot, frissítettem a linkeket, ilyesmi), viszont a fórumon alakítottam egy sort, a főbb újdonságok a következők (amiket akár észre is vehettek):

1\ Userinfo dobozkák:

Lehet, hogy sok értelmük nincs, de szabályosan JÓ volt amég egy teljesen rosszul működő modot újraírtam az elképzelésem szerint és MŰKÖDÖTT minden úgy ahogy kitaláltam. Ha olyan gépről vagytok ahol még nem voltatok bejelentkezve akkor előfordulhat hogy nem jelennek meg az információk amég be nem jelentkeztek.

2\ Legújabb hozzászólások a főoldalon:

Kilistázza a legutóbbi 10 topicot amiben történt valami és mellé írja az utoljára posztoló felhasználó nevét. Szerintem nagyon praktikus, csak a pirosokon végigzongorázok és látom, hogy mik az újdonságok.

3\ Quick Reply:

Minden topic alján van egy gyors válasz rész, kevesebb cuccal, pl nem tudsz szavazást összerakni, de ha csak pár szót akarsz válaszolni valakinek akkor tökéletesen megteszi és kevesebbet kell kattintgatni.

4\ [hide] tag:

Akkor használjuk, hogyha nem akarjuk, hogy az írásunkat nem bejelentkezett felhasználók is elolvashassák (pl telefonszámok, címek, bankkártya pin kódok esetében jó lehet)

5\ HTML a rangokban:

A rangok neveit tudom formázni, úgyhogy ha pl. Rita szeretné hogy a Site Admin feliratja csúnya betűtípussal pirosan villogjon akkor ha megtanul HTML nyelven akkor megoldhatja.

6\ Másféle jelzés új üzeneteknél:

Eddig egy felugró ablak volt amit úgyis minden böngésző blokkolt úgyhogy inkább új rétegben jelenik meg és akkor van értelme is a dolognak, meg látszik is hogy mi van ráírva.

7\ Bővebb ki van itt:

Ha a főoldalon rákattintotok, hogy ki van itt akkor pontosan látszik, hogy kicsoda hol mit csinál. Meg ha admin jogokkal lép oda az ember akkor még azt is láthatja, hogy kinek az anyja hová rejti az aranyékszereit.

8\ Linkek:

Külön kategória a nyitóoldalon a linkeknek. A linkeket magát és a szövegeket hozzá segíthet valaki megfogalmazni, mert nem tudom miket akarunk kirakni, nekem egyelőre ez a kettő ugrott be ami van. (És ugye milyen szellemes vagyok, hogy megtükröztem a linkek nyilát, merthát a linkek a többi kategóriával ellentétben kifelé mutat! értitek!!!)

9\ Apróbb megjelenés javítások:

Visszacseréltem a quote és az edit gombot. a hozzászólásoknál, mert régen is úgy volt és jobban szerettem úgy.
Megváltoztattam az emotikonokat egy kicsit mert össze vissza keveredtek amikor 2-ről 3-ra konvertáltam. Most a phpBB3-as alapszmájlik vannak + amiket még mi adtunk hozzá külön.
Nagyon sok képnek rossz méret volt megadva és így kicsit össze volt minden nyomva, vagy szét volt húzva, ezeket javítottam ahol észrevettem.
Voltak a hivatalos magyar fordításban elgépelések amiket átírtam. Még biztos vannak amúgy.

10\ Szabályos XHTML 1.0 és CSS 2.1:

Ezen sokat dolgoztam, büszke is vagyok rá, de sajnos ezzel nem nagyon tudtok mit kezdeni. Majd rakok ki alulra szép linket neki.

Ha mindig újra be kell jelentkeznetek ugyanazok a gépen, töröljétek az összes tancszonyegklub-os sütit és jelentkezzetek be utána úgy, hogy be legyen pipálva az automatikus bejelentkezés.

Ha bárki bármivel elégedetlen az ne habozzon ezt megosztani velem. Ebbe a topicba írjátok le például.

Most majd nekiállok a honlapnak és kitisztítom a kódját, mert Colin eléggé empirikusan használta a html-t és pl. vannak benne olyan megoldások amiket inkább mellőznék.

Másik téma, hogy lehet valami@tancszonyegklub.hu-s email címeket csinálni. Ezzel mi legyen? Legyen egy darab közös (mi legyen a neve?), csak a Ritának legyen, vagy minden admin kapjon meg Misu is mert ő a barátnőm, vagy mindenki aki szeretne és kéri?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 10:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Ügyi vagy :cica1: :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 12:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Fajaaaaa, meg a domain is :]

Én igényt tartanék arra az emailre ^^ nagyon vagány ^^

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 12:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
A gyors valasz mar most szivem csucske... kevesebb toltogetes FTW :)
Haaat... En is szivesen bejelentkeznek egy mail cimre... Bar sztem ezzel sokan igy leszunk :D
Mennyi a limit szamban ha van? Mert sztem az alapjan is merlegelni kell...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 12:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Hmm az email fölött én elsiklottam lehet ilyet is? :shock:
Azthittem az már az aláírás rész ott alul :roll:
Viszont ez a Quick Reply nagyon az én szivembe zárta magát :nyelv1: :dance1: :nbld:
Egy email címért én is sorbaállok ha lehet :mrgreen:
jajj de jó ez a gyors válasz rész (**) sok sok köszönet érte :no1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Legyen úgy az email is, hogy aki jár is klubba :D
Mondjuk kicsit magam ellen beszélek, mert elég rég voltunk :( Sajnos :(

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 16:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Olyan 5-6 emailcímről lenne szó, de majd ha otthon leszek és lesz msn is akkor megbeszélem Asrael-lel akié a szerver, hogy mit/hogy/mennyit/merre.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 18:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Grat, nagyon szupi lett!
Én is tartnék igényt egy mail címre, de ha nincs hely, nyugodtan megkaphatja valaki más, nekem nem életbevágó :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 19:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nekemkellés kész D: amikor marci tervbevette már akkor akartam és az énbarátom úgyhogy bocsííí :<

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 22:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Tényleg jó lett, szal én is gratulálok. ^^ Gyors válasz meg rulzik. :3

(Amúgy nekem meg még véletlenül se adjatok mailcímet, így is több van mint ami egészséges. :D )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nagyon ugyi vagy SoonDead *.*
Tancszonyegklubos email lol :nyál:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 23:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Tenyleg... Azt azert ha masnem majd tudasd hogy mennyi a koltsege a koltozesnek...
Mert azt emlitetted hogy a tarhely megoldhato lehet ingyenesen de gondolom a domaint nem biztos hogy szinten igy adtak...
Ugyhogy ha be kell szallni koltsegbe akkor legyen szolva mert mi sem termeszetesebb...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 5., csütörtök 11:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
~2800 forintomba került, de meg vagytok hívva rá :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 5., csütörtök 11:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
én nem tartok igényt mailcímre mert nekem is van rakat, összeset átirányítottam a lione.adri-ra XD (de ha ragaszkodtok hozzá... XD) viszont Ritának mindenképp legyen 1 ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 5., csütörtök 12:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@SoonDead: Őőőő, dehogyis....kifizetjuk klubbenzbol, nehogy azt hidd, hogy nem :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 5., csütörtök 14:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Esetleg egy par alkalmat 500 mentesen johetsz le :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inkább lehet, hogy jobb lenne, ha pl. új szőnyegekre ruházna be a TSZK, inkább fizessetek úgy, hogy mindenki legyen jófej velem és tegyen úgy mintha a barátom lenne még ha utál is.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 11:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
//NAGYON JÓFEJ VAGY ÉS BÍRLAK MEG MINDEN!//

Nah de ennyi jotett meg mindenert cserebe lehet hogy azert itt forumon elsokent teged veszlek fel a barat listara :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inkabb fizetek mintsemhogy baratkozzak veled :géj:

Nagyon jófej vagy SoonDead, és örülök, hogy a barátod lehetek!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 14:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:

Nah de ennyi jotett meg mindenert cserebe lehet hogy azert itt forumon elsokent teged veszlek fel a barat listara :mrgreen:

Tényleg: Barátok lista. Megnéztem, hogy hányan használják, és EGYEDÜL NEJI aki 1-1 embert vett föl mind a barátok mind a haragosok listára. Lehet, hogy kikapcsolom ezt a funkciót, hogy Nejinek rosszabb legyen.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt az edites admin mindenit akinek nem nyugszik a keze a billentyuzeten meg a szerkeszt gombon :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 15:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nagyon jófej vagy SoonDead, és nagyon szeretlek, és örülök hogy a barátnőd lehetek, és akkor is szeretnélek, ha nem regeltél volna domaint :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
SoonDead írta:
Uruno írta:

Tényleg: Barátok lista. Megnéztem, hogy hányan használják, és EGYEDÜL NEJI aki 1-1 embert vett föl mind a barátok mind a haragosok listára. Lehet, hogy kikapcsolom ezt a funkciót, hogy Nejinek rosszabb legyen.

csak nyugodtan :DD
puszta kiváncsiságbol probáltam ki mi a fene is ez :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 18:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
:| ja ha neked nem fáj ha kikapcsolom akkor inkább hagyom úgy ahogy van.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 19:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Köszönjök SoonDead :loved:
Megyek és felveszlek a barátaim közé! :loved: Te leszel az első és egyetlen! :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 21:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
私の顔は :dirr: だった。

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
jelentése: "megütöttem az arcomat"

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 8., vasárnap 0:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
SoonDead írta:
:| ja ha neked nem fáj ha kikapcsolom akkor inkább hagyom úgy ahogy van.

jó hát hagyd :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mikor lesz nagyon kúúúúúúúúúúúúl email cimem?
A masi meg h megint torolni kene embereket a forumrol, nem?
Akik nem szolta hozza semmit semmihez csak regiztek

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 22:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy lista kéne arról, hogy mik legyenek az e-mailcímek.

az András azt mondja, hogy ha adok neki egy listát akkor elkészíti.

Töröltem mindenkit akinek 0 hozzászólása volt és márciusnál régebben regisztrált. Körülbelül 20 ember volt ilyen.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 4
109 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.