Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Költözés - Frissítés

HozzászólásElküldve: 2009. március 30., hétfő 14:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Zsír, SoonDead!
Mi lett a galériával, amit csinálram? :/
Kell php/javascript segítség? Most már tudok javascriptet is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 16:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Gondolom mindannyiótoknak feltűnt, de azért elmondom itt is, hogy designváltáson estünk át. Remélem tetszenek ezek a nyilak, mert egy kicsit bonyolult lenne visszacsinálni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
tőlem maradhat én blokkoltam az egész április 1- mappát :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
csak szólok kedves garázdák, nem ez az első karakterem :P

szúnded magát ménem vicceli meg? :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nekem kicsit zavaroak, mert lassitjak a gepem...lehet h a gepemmel van a gond...
Meg nem tudok igy normalisan kattintani, nem lehet esetleg olyat h csak a szelere?
ha nehez megcsinalni akkor kussolok....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Mindenkinek boldog április elsejét. Kár hogy rajtam kívül senki nem szórakozott jól.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De en lattam a kepeket :dirr:
Nem tudtam h a nyilak is azok D:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 23:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Fasza lett az ápr. 1 cucc :D Mondjuk a nyilas izé kimaradhatott volna, mert engem is eléggé lassít. :( Ki is raktam MSNre az új avámat :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 6:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
SD... En is jot nevettem rajta... Igen... A sajatomon is... Meg melto sirhelyet is biztositottam a jovagasu fiatalembernek mielott atadtam az enyeszetnek. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 10:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
Nekem kicsit zavaroak, mert lassitjak a gepem...lehet h a gepemmel van a gond...
Meg nem tudok igy normalisan kattintani, nem lehet esetleg olyat h csak a szelere?
ha nehez megcsinalni akkor kussolok....

hát mi elkaptunk egy nyilat, aztán az egész április mappát blokkoltuk :P use adblok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 12:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem kifejezetten tetszik az új avám :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Uruno írta:
SD... En is jot nevettem rajta... Igen... A sajatomon is... Meg melto sirhelyet is biztositottam a jovagasu fiatalembernek mielott atadtam az enyeszetnek. :dirr:

Neked mi volt? azt nem láttam...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
HeHe... Aki lemarad az kimarad :dirr:
(hacsak SD el nem kuldi neked)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 12:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
vagy az admin jogaival meg nem nézi a fájlokat az apr1 mappában.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 15:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megnéztem és nem találtam benne Urunoét :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
egy csávo volt akinek malacfüle volt
elég randa volt
de az én avám jobb volt :D
amúgy ki volt ? XDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 16:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jahh... Sztem SD utal engem mert siman en kaptam a leggazabb avat egyebkent... ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 18:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
az cicafül volt és az enyém lett a leg trébb

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 18:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Én láttam a fejjel lefelé nyílesőt Április elsején és levágtam :P Nagyon mulatságos :P
És lecserélted a drága Kona-chan avatarom egy hülye elcseszett politikai nézet jelképére. Yurusanai!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 11:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
E-mail címekkel kapcsolatos kérdéseket itt tegyétek fel.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak akkor azt nem tudom, hogy az enyem az iloverenji@tancszonyegkub.hu lett?
Vagy dinnye vagyok, es le volt irva, csak nem tudok semmit..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen az lett.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
tényleg, nem kéne 1 info@tancszonyegklub.hu-s is?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 14:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
gondoltam rá, de akkor már adjuk meg inkább azt, hogy iloverenji@tancszonyegklub.hu mert az ilyen info e-mailcímek mindig elfelejtődnek és sose nézi meg senki.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 14:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Átirányítjuk az infosat vkihez...pl. Ritához :P Vagy akár én is bevállalom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Szerintem is jobb az infos, mert azt könnyen meg lehet jegyezni... Míg az ájlávrendzsi az kicsit bonyi így elsőre.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó rendbenvan akkor majd kérek egy infosat is.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 8., szerda 16:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
őőűűúúá íííí deszü
▲ 
▲▲

* ez egy teszt *

The ҉̵̞̟̠̖̗̘̙̜̝̞̟̠͇̊̋̌̍̎̏̐̑̒̓̔̊̋̌̍̎̏̐̑̒̚̕̚҉ ̌̍̎̏̐̑̒̓̔̊̋̌̍̎̏̐̑̒̓̔̿̿̿̚̕̕̚̕̚͡ ALGO outbreak has since been brought to greater attention by b3ta.com user Evilscary

煙草 or 莨

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 8., szerda 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez egy fa :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 8., szerda 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
SD... Tenyleg... Korabban volt olyan itt a forumon hogy ha epp irtal be valami valaszt es kozben valaki megelozott akkor feldobott elobb egy ablakot hogy hoppaaa teged itten megeloztek es lehet azt is megerne megnezned... Ez mar nincs vagy csak a gyors uzeno nem ugrik ra? Mert nekem volt hogy hasznos volt...

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
109 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.