Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Frissítés

HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Frissítettem a fórummotort + a fórum átköltözött a http://tancszonyegklub.extra.hu/forum/ címre.

A régi cím alapból átirányít erre, de maguk a fájlok még megvannak, szóval ha valaki valamit valahogy a régi fórumról linkelt az most még megtalálja.

Ha nem enged belépni:

Sajnos a jelszókat nem minden esetben konvertálta helyesen, de ezt majd úgyis látjátok, meg tudtok újat igényelni, szóval nó para.

Újdonságok (ami eszembejut):

A felhasználói vezérlőpult tele van mindenféle cuccokkal, meg teljesen más lett, érdemes átnézni.

Lehet fájlt csatolni hozzászólásokhoz. De csak kicsiket (256KB). Ha nagyokat akartok akkor beállíthatom nagyobbra.

Lehet barátokat és ellenségeket bejelölni. Üssétek ki magatokat ha jólesik. :dirr:

Lehet feljelenteni egymás hozzászólásait, mert nagyon vicces vagyok, de ti is.

Működik az e-mail küldés. Már nem dob minden alkalommal php hibát. Viszont kikapcsoltam az e-mailes regisztrációs aktiválást, szóval ez nem sok változás.

Ha a születésnapotokat beállítjátok a profilotoknál, akkor a fórum kiírja. Milyen édi.

Meg úgy kb. többszáz apróbb változtatás (vagy nagyobb), de főleg adminisztrátori oldalon jelennek meg úgyhogy a legtöbbetek ezzekkel nem találkozik.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Aha... Akkor jol vettem eszre hogy valaki partizankodott :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát hogyha partizánkodásnak hívod ahogy gyötrelmes munkával összeraktam ugyanazt a designt phpBB3-ban, hangoltam sokat a magyar fordításon és rájöttem hogy hol állítom át a cuccot utf-8-ra hogy működjön az adatbáziskonverzió.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Felre ne erts... Totalis riszpekt :no1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi.
Ha láttok valamilyen bugot akkor szóljatok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Jóez! Reméljük megoldotta az időugrásokat is.
Amúgy csak nálam nem villog a kurzor itt a hozzászólás szerkesztőben?
Így nem tudom épp hova írok.

Ebben a a verzióban lehet barátkozni :XD1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem latszik meg villog a kurzor...

Mire gondolsz a baratkozassal? A hozzaszolas jelentese gombra? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 15:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Most már nálam is látszik :shock:

Nem, hanem a belehet jelölni egymást barátnak :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 15:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megleltem am... Sot ellensegnek is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 18:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
oh bazd ez de beteg X"DDD
gyűjtök pár ellenséget mindjárt XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
LOL SD XD
Jelentés/visszautasítás okok
- az a nem honosított ok az állatijó XD

---

téma: csak annyi nem stimmel, hogy az új hozzászólásnál nem villog fehéren a nyilacska közepe a témáknál

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 9:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt most én nem értem. :@@: Mondd meg hogy melyik nyilacska (melyik gif), vagy kicserélheted te is.

ÖÖÖ De azért pritimáccs eltaláltam nem?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 10:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elobb volt belepve mint regisztralt velhasznalo egy bizonyos "yahoo [bot]"...
Ez normalis/ismert hogy van vagy jelenteni valo? Mert ha utobbi akkor most megtettem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 16:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
@uruno: a keresőmotorok ugyebár ilyen robotokat futtatnak végig a különböző oldalakon átnézik a tartalmukat és aztán ezekből az adatokból építik föl az adatbázist amiben aztán pillanatok alatt rákereshetsz bármire.
ezek a robotok a fórumokat is átnézik, de a mukameneteket nem rendeltetésszerűen használják és csak össze vissza terheli a szervert, viszont miután a phpbb3 már fölismeri a legtöbbet ezért tudja őket úgy kezelni, hogy az kölcsönösen erőforrás-gazdaságosabb legyen. szóval botokat fogtok látni, sőt igazából örülnék is neki, hogyha a google majd valamikor észrevenné, hogy megváltozott a fórum és nem a régit találná meg.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amen...
Bar egyebkent ha a regi linket nyitod meg akkor is az uj forumra jutsz ugyhogy annyira nem gaz.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 18:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Vow
Koszonjuk!!
Gratula.... 8D
A barat dolgot nem ertem, de sztem nagyon fasza a dolog...
Nem szines a nevem h ha bejelentkezem T______________T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 20:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
Ezt most én nem értem. :@@: Mondd meg hogy melyik nyilacska (melyik gif), vagy kicserélheted te is.

ÖÖÖ De azért pritimáccs eltaláltam nem?

igen, okés lett
^^ gratu :D

ha otthon leszek, megcsinálom, amúgy csak az h ha új hozzászólás van a témában, a nyíl eredetileg villogott, de otthon meg lesz a gif...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 15:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem megy a képek belinkelése. Állandóan azt mondja hogy "Nem sikerült megállapítani a kép méretét."
Csak nálam?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nekem is csinálta :roll:
sőt állandoan ki dob és bekell jelentkeznem eddig ilyen nem volt :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 16:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jooo... De ezek apro aldozatok a veszelyesen lol uj mosolyokhoz kepest :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 16:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
(tit) :jbrv: :MM:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 16:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyugi rajta vagyok a témán

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 17:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Huuu... Mi tortent itten az elobb?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 17:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
egy-s más, többekközött újraraktam az egész engine-t

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 17:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen... Feltunt hogy az elobb nem a 404 jott be hanem egy pillanatra a phpbb telepito indito kepernyoje :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
örülök hogy nem barmoltatok bele :D

Edit, sajnos úgy néz ki az extra leállított néhány funkciót és ezért nem lehet képeket linkelni (pedig még uruno haja is milyen jól mutatott...)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 17:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Fuuuu... Ne is mond...
Ha tudnad hogy mennyire kezdett majdnem elragadni a Next-Next-Next-Finish telepitesi metodus hatha megvan lehetosege :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 7:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nem tudok rendesen postot küldeni...Ráklikkelek az Elküldésre, és erre behozza a postokat...az enyém nélkül...utána visszamegyek az előző oldalra, még1x Elküldés, és csak úgy küldi el...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 13:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen Renia nekem is ezt csinálja :S.
Ha lesz időm újrarakom az egészet. Kedden van vizsgám addig bírjátok ki...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 10:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem megy a moderálás T.T
szét akarom választani kedves kritikus felhasználónk fasságait és a köré gyülemlett felhevült klubtagok írásait, de amikor a "Mehet"-re kattintok, cska fehérség jön be és semmi se történik T.T

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
73 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.