Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Frissítés

HozzászólásElküldve: 2009. január 26., hétfő 22:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Használjátok alul a bejelentkezést nyugodtan, ha a fórum folyton kijelentkezik, mert alulra is raktam automatikus bejelentkezést, és ha a cookie-kat törlitek bejelentkezés előtt akkor bent is marad sokáig.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 5., csütörtök 17:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Jó közben ha valakit érdekel akkor kipróbáltam/leteszteltem a másik szervert és TÖKÉLETES:

1\gyors, tényleg gyors, nem kell várakozni minden kattintás után, hanem így azonnal bejönnek a dolgok és pl amikor görgetek lefelé akkor sem annyira lomha.
2\minden függvény engedélyezve van, nincs gond például a képméretezéssel, csak ha nagy képet linkeltek akkor bizony meg kell várni amég a szerver letölti és ellenőrzi magának hogy jó-e (ahelyett, hogy nem tudja megállapítani a méretet mint az extrán), és pl nekem jobban működnek az admin dolgok így tudok könnyedén modokat telepíteni/törölni (ezért majd egy kicsit fölpimpelem a fórumot mindenfélével, hogy úgy nézzen ki mint egy Barbievan, most pl beleintegráltam egy hide taget és nem akad fönt mindenen)
3\nem jönnek elő az SQL errorok, illetve nyilván itt is elő lehetne hozni egyet, de még nekem nem sikerült, pedig direkt csúnyaságokat műveltem vele amitől az extra szabályosan meg szokott halni egy percre
4\mindig elküldi a posztot. nincs az hogy egyszer-kétszer így elfelejti és ha nem figyelünk írhatjuk újra

ha leregisztráltam a tancszonyegklub.hu domaint akkor én javaslom, hogy költözzünk.

A tancszonyegklub.extra.hu automatikusan átirányít majd az új címre, hogy ne legyen vele semmi gond és a régi linkek a fórumra is működjenek tovább.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 5., csütörtök 18:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Jupp :gratu:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 5., csütörtök 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Milyen hireket szeretjuk? a jo hireket szeretjuk...
Mondhatni en tamogatom meg minden meg koszonjuk hogy igy nekilattal utananezni. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 6., péntek 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát tesztelési célzattal megnézhetitek:
Most a http://tancszonyegklub.vipcomputer.hu/forum1/ alatt elérhető egy tesztverzió. Most épp hekkelem, szóval elképzelhető, hogy nem 0-24 megy és hogy néha érdekes dolgok történnek, átrendeződik ez-az. De azért látjátok a különbséget sebességben.

Ha vannak olyan hibák amik megmaradtak (pl ott se küldené el minden alkalommal a posztot) akkor szóljatok légyszi.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 8., vasárnap 13:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Áj Láv Jú <3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 20., péntek 13:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Közben apróbb újítások:

Üzenetküldésnél gyártottam új tageket:

KÖZÉPRE IGAZÍTÁS

JOBBRA IGAZÍTÁS

Spoiler | SHOW
SPOILER

Elválasztás:

Felső[super]index[/super] Alsóindex. H2O vagy log2(X[super]2-y[/super]). HÁT NEM FANTASZTIKUS? Hát nem mert rosszul működik a betűmérettel kombinálva (ne tegyétek).
Színes Hátterű szöveg

ÁTHÚZOTT SZÖVEG

KEDVENCETEK

van egy experimental youtube tag is, de azon még dolgozok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 1., vasárnap 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Érdeklődnék hogy mi újság a költözéssel kapcsolatban?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 2., hétfő 9:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akár ma megtörténhet.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 3., kedd 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
NA EMBEREK KÉSZ A TANCSZONYEGKLUB.HU ÉS MÉG MA KÖLTÖZTETEK MINDENT (A FÁJLOKAT MÁR ÁTMÁSOLTAM, MÉG MAJD MEGY AZ ADATBÁZIS IS)

LESZ EGY PÁR VÁLTOZÁS MAJD MEGLÁTJÁTOK 8D

HÖHÖHÖHOHOHO

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 1:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
köszönjük ^^ zseniális vagy :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 7:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Waooowww...
:mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 4., szerda 8:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Teccik :nyelv2:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
73 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.