Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Frissítés

HozzászólásElküldve: 2009. január 14., szerda 16:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Torolgettem, jelentem!
Aki nem akart eddig irni, annak ugyis mindegy, aki meg szeretne az meg ujra regizik!
Igy is a novemberi regizoket meghagytam....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 14., szerda 20:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szeretnék gladiatoros emotikont, mármint vagy egy tök picim, csak szeretném ha betennétek (*..*)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
linkeld be ide vagy küldd át mailomra és felteszem ^^

edit: illetve betenném, de ezen a phpbb3-on nem sikerült betenni új szmájlit T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 18., vasárnap 21:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
:cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 19., hétfő 12:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Lione írta:
linkeld be ide vagy küldd át mailomra és felteszem ^^

edit: illetve betenném, de ezen a phpbb3-on nem sikerült betenni új szmájlit T.T

Hát én próbálkoztam nekem sikerült.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 19., hétfő 13:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Kedves SD! 2 kérdésem lenne hozzád!

1: hogyan sikerült a szmájlit betenni? (*..*)

2: hogyan ápgrédelted phpbb3-asra a fórumot? mert ahogy elnéztem, sokkal kezelhetőbb ennek a felhasználókezelő pultja, amire nagyon szükségem lennei itt http://szinjatszo.extra.hu/phpBB2/index.php
el tudnád nekem mondani az átcsinálás menetét? (**) nagyon fontos lenne, mert van vagy 500 regisztrált szpembot :o~o:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 19., hétfő 16:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
1:
Feltöltöd a szerverre a többi szmájli közé.
Bemész az AVP-be.
Üzenetküldés/Emotikonok.
Alul van olyan, hogy emotikonok felvétele.
PROFIT!!!!

Gondolom az a baj, hogy túl széles az űrlap és nem látod a jobb szélső "Hozzáad" jelölőnégyzetet. A Ctrl+Egérgörgő megoldja a problémáid. Vagy próbáld angolul. A felhasználói vezérlőputlban a fórum beállításoknál át tudod állítani.

2:
HÖHÖHÖHÖ hát sokat olvasgattam utánna, hogy hogy kell.

Installálsz a honlapra egy phpBB3-as fórumot.
Megdizájnolod pont olyanra mint szeretnéd (a template-et ugyanis nem tutod átörökíteni, úgyhogy azt phpBB3-ban kell redesignolnod. Szerencsédre a conondrum-ot meg adInfinitumot (úgy nézem ott azt használsz) megcsinálták EZEK A JÓEMBEREK. De ettől függeltenül még elleszel vele egy jó darabig.
Amikor már minden működik (a képek is mind helyesen vannak resize-olva és végignyálaztál már mindent). Jöhet a konvertálás.

A gondok itt kezdődnek ugyanis a phpBB3 utf-8-at szeret, a 2 meg iso-t. Namost a nagy trükk abban rejlik, hogy konvertálás előtt megnyitod a /language/lang_hungarian/lang_main.php-t és a
Kód:
$lang['ENCODING'] = 'ISO-8859-2';

sort átírod
Kód:
$lang['ENCODING'] = 'UTF-8';

ra.
Ezek után látni fogod, hogy a régi fórumot sok sok kérdőjellel fogja megjeleníteni. Ez nem baj, hanem jó.

A phpbb3-as install mappát amit átneveztél most nevezd vissza, és ott menj rá hogy konvertálás.
Itt kövesd a lépéseket (van hozzá tutorial kereshetsz google-ben, ha nem minden egyértelmű.) és konvertáld az egész fórumot.

Ha át akarod pakolni más mappába akkor az admin pultban ne felejtsd el átállítani a szkript elérési utat az új mappára mert különben elég kaki lesz minden.

Örvendj ha sikerült. Szomorkodj ha nem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 19., hétfő 17:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
1: így csináltam... nem ment...

2: köszi szépen, majd megpróbálom akkor de most nemsokára indulnom kell :kiss1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 20., kedd 13:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
HOW BOUT MY DELETED OPTIMUS D:?

a forum/images/smileys mappába töltötted fel?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 20., kedd 22:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
a forum/images/smileys mappába töltötted fel?

aham, úgy emléxem igen... ha látsz ott újat, akkor igen XD no most megpróbálom ápgrédelni a színjátszó fórumot XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 12:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Most meg csak en kaptam szint :dirr:
De azert koszonom :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Kivetelezett lettel? Kit fizettel le skittlesel? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 13:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Rita: A szép színes név a Site Admin ranghoz kapcsolódik (én állítottam be). Mivel neked ez az elsődleges rangod, ezért színes a neved. A többieknek is kiszínezhetem a nevét, de csak úgy hogy egy adott tappancsszámhoz egy adott szín társul (zöld szintűek zöld nevet kapnak stb...).

Mellesleg Xzibit jött és megpimpelte a fórumot:
"YO DAWG! I HERD U LIKE IMAGE RESIZING N STUFF, SO WE APPLIED A WORKAROUND FOR YOUR DISABLED allow_url_fopen FUNCTION SO YOU CAN POST IMAGES WHILE YOU POST IMAGES"

Szóval a lényeg, hogy működik a kép beszúrás, de mivel a szolgáltatónk az extra.hu ezért url_fopen függvényeink nincsenek engedélyezve és ezért nem lehet limit a beszúrható képek méretére. Ne éljetek vissza vele köszi. (lehet ha nem árulnám el akkor jobban jártam volna :D :cra: )

Kép

És íme a nagy képek automatikus fórumszélességűre méretezése mod működés közben:

Kép

Manne írta:
Most....azonnal........STARSCREAM (old design) SZMÁJLIT KÖVETELEK!! :nbld:

Hát sajnálom de most a gazdasági válság idején elég neh... :starscream: ... szóval elég nehéz új szmájlikat ber... :starscream: ...berakni mert... WAIT A MINUTE! IS THAT STARSCREAM?!?!
:starscream: :starscream: :starscream: :starscream: :starscream: :starscream: :starscream: :starscream: :starscream: :starscream:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 14:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
irtam és rögtön kaptam egy ilyet :O
Általános hiba
SQL ERROR [ mysql4 ]

[]

SQL hiba lépett fel az oldal generálása közben. Ha a probléma továbbra is fennállna, lépj kapcsolatba a fórum adminisztrátorával.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 18:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Igen... Nem tudom hogy a forum motor frissitese ota vagy az extra valamit valtoztatott/korlatozott pont azzal egy idoben de mostanaban elegge elszaporodtak az altalanos hibak :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 19:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát én pont az általános hibák nagy száma miatt döntöttem úgy hogy frissítem a motort (meg mert 2009 jan. 1.-től a phpBB2 nem támogatott, merthogy php4 alapú de ez nem lett volna fontos), mert elvileg a phpBB3 szerverkímélőbb a lekérdezéseivel így kevesebb hibába kéne ütköznie... de sajnos csak annyi a különbség, hogy az új verzióban SZEBB a designja a mysql erroroknak. Megpróbálhatok visszaváltani az előző verzióra, de nehéz lesz és nem garantálom, hogy sikerül, meg újra össze kell tákolnom a rangrendszert ami eléggé szenvedés volt. Szóval nem szívesen és úgyis meg fognak maradni az errorok.

De ha általános hiba van akkor F5-öt nyomjatok és ha feljön egy ablak akkor újraküldésre kell kattintani és akkor nem veszik el semmi.

Arra, hogyha valakinek folyton kijelentkezik most kértem egy olyan modot ami benthagy akárhogy jelentkeztél is be.

Arra meg, hogy üzenet elküldésekor valamikor nem küldi el amit írtam akkor nyomok egy visszát és elküldöm újra. :( Ezzel se tudtam még mit kezdeni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 20:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem kar lenne akkor mar lemondani a szebb hibauzenetekrol... Ha mar oruletbe kergeti az embert akkor legalabb szepen tegye :D

Egyebkent aki mar regota hasznal forumokat meg plane iwiw-et sztem mar ugyis megszokta hogy mielott elkuld egy szoveget elotte jol vagolapra rakja mert sosem lehet biztos... Vagy csak en lennek mar tul paranoid ilyen teren? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 20:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem csak te, én is úgy szoktam:D

Amúgy nem lenne érdemes tárhelyet váltani? :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
En mar futottam ezzel 627842567 kort a pingvinnel...
Majd ha sok tagunk lesz, es sok penzunk akkor majd...
es @SoonDead: ありがとうございます!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én akkor sem értem hogy miért kéne ehez sok pénz????
Most csak hirtelen beírtam googlebe és első találat:
http://www.xhu.hu/
A legalapabb 2000 ft/év, plusz ehez még jön a 4000 forintos MYSQL szerver.
De biztos találnánk ennél olcsóbbat is.
Lehet én vagyok buta de mi kell még egy fórum futtatásához?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 12:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
én ezt már még frissítés előtt megírtam, amv artosok használnak phpbb3-at, na ott állandóan általános hiba volt míg itt tszk phpbb2-jén nagyon ritkán találkoztam ezzel a general errorral... talán nem csípi 1mást az extra és a phpbb3... én nemtom... mivel ingyenes, ne várjunk nagy csodát, de az ingyenesek közül még mindig ez a legjobb szerintem... csak most pl regisztrálni nem lehet... pedig Sonic is szeretne a RO szerverének honlapot...

amúg jah, aki ráér és ért hozzá, végezhetne 1 kutatómunkát, hogy szerinte hol lenne érdemes domaint és tárhelyet vásárolni... én személy szerint nem értek hozzá, csak annyit tudok, hogy itt extrán az ftp-t meg a mysql-t kell aktiválni egy honlaphoz amin php-t akarsz szalajtani, gondolom máshogy is így van...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 12:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Bergkamp: Hát igen erről lenne szó, csakhogy nem biztos, hogy 200 megán akarunk elférni + ehhez még kell domain is és akkor máris >10000/év. De még meglátjuk mit tehetek az ügy érdekében (mondjuk megkérdezem egy ismerősömet aki webszervert üzemeltet és ő valószínűleg kedvezőbb árakat fog mondani)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Persze a legjobb az lenne ha az ismerősöd tudna kedvezőbb árat mondani.
Ha meg nem akkor elkell dönteni hogy képek+lassú fórum egy helyen, vagy inkább képek nélkül amit máshova teszünk fel de gyors fórum.

(és mindenkinek lehetne majd tancszonyegklub.hu-s mail címe :dance1: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 14:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megkérdeztem.

Válasz kb: "neked ingyen"
Már csak egy domain kell (ami nemtom hol milyen pénz, de 3250/2 év ahol bergkamp nézte, de majd ennek is utánnanézek)

tesztelem majd, hogy ott hogy üzemel a phpBB és ha jól akkor költözünk, ha mindenki beleegyezik.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 15:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem ertem :ying:
Remelem nem baj..a lenyeg h 3250/ 2 ev az meg boven belefer XD
Nemtom, amikor nekem magyarazta Pingvin akkor draga volt
DE meg elmondhatom nehanyszor h nem ertek hozza....es ezert mondottam meg anno informatikus embereknek h nekik kene megcsinalni, mert en nem tudom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ingyen kapunk tárhelyet egy viszonylag gyors webszerveren ahol nincs korlátozva sem a php sem az sql funkcionalitás, így remélhetőleg sokkal gyorsabb lesz a fórum, és megszűnnek a gyakori hibák.

Amiért fizetni kellene az csak annyi, hogy tancszonyegklub.hu lehessünk és ne quickfood.hu/tancszonyegklub.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 15:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem baj, majd te csak a pénzt adod :D

Amúgy Marci, amit én mutattam az csak az első találat volt google-n, bár lehet nem véletlen került az első helyre, őket én nem ismerem. Nekem a web-server.hu-nál van tárhelyem, végülis semmi gond nem volt velük soha, de ha fizetni kell és nem fizetsz időben azonnal lekapcsolják a dolgokat, mindegy nekik hogy már 3 éve vagy az ügyfelük stb. tudom hogy ez majdnem mindenhol így megy, de rühellem az olyanokat ahol ha késel picit azonnal kikapcsolják a szolgáltatást, de ha neked kell valami akkor nyugodtan elidőznek rajta. Viszont web-server információs szolgálata nagyon gyors és készséges. Utána kell ennek nézni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát ja ennél van olcsóbb is. googleben: http://abrom.hu/ például 2400/2év.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én itt lent a jobb alsó sarokban a ".hu" gombon találtam ugyan ennyiért.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 22., csütörtök 17:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az hogy kinél regisztráljuk a domaint az eléggé mindegy abból a szempontból, hogy azonkívül, hogy eladják nekünk nem nyújtanak más szolgáltatást.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
73 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.