Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 10:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Szavazás rangrendszerrõl (tappancsokkal jelezzem-e stb)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 11:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nekem tetszik az otlet, de nemtom milyen alapu legyen...mert a ddr alapjan, az kicsit olyan, hõ en meno vagyok, de ugyanakkor az folyamatosan valtozik, es akkor azt ki dontene el?
Ugyanakkor megiscsak egy tancszonyeg klub vagyunk szal megiscsak ezzel kapcsolatban kene valami...hmmmmm *gondolkodik*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
es akkor azt ki dontene el

hát aki akar az szól h figyi 7 tappancsos lettem ^^ erre gondoltam (pl én még azóta is 4 tappancsos vagyok XD)

amúgy ha van valami jó ötlet berakom a szavazás választásai közé ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 13:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
A tappancs azért hülyeség, mert akik csinálják a számto azok döntik el a tappancsok számát... És csináltam már meg 8 tappancsosat is kb, de volt, hogy a 4 tappancsosba beledöglöttem, szóval ez annyira szám-függõ... Mondjuk szerintem a szintek is, mert van olyan standard amit könnyen megcsinálok, de van olyan light amit meg nemtudok megcsinálni.... (meg pl katamari on the swing ligthban elég dúrva...) no meg heavyt is csináltam már C-re, de ez 1 szám volt... Szóval igy nagyon nehéz bekategorizálni :/

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 15:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen, ez tény, h elég szubjektív a dolog

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 16:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem nagyon tetszik az ötlet.
Szerintem legyen 2 vagy 3 szám ami alapján eltudja mindenki dönteni hány tappancsosat tud belõle eltáncolni A-ra mondjuk. És akkor mindenkinek ugyan ahhoz lenne viszonyítva a szintje, plusz mivel nem egy szám van hanem 2 esetleg 3 mindenki azt táncolná el ami neki szimpatikus, de fontos hogy az a pár szám kb egyforma szintû legyen.
Na nem tudom mennyire volt érthetõ... :? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp! Remek ötlet ^^ aki jártassabb a songok ügyében mint én, javasolhat számokat ::D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 21., kedd 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Vienna Core

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Akkor olyan kell amit lehet minden szinten csinálni :)
No meg küldjétek el pontosan, hogy melyik számból, mert nekem tetrisbõl van vagy 8 féle.

HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
nekem tetrisbõl van vagy 8 féle.

nekem csak három, abból egy kedvencem van, de az nem jó a szinteldöntéshez XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most nézem, bemanin 26 tetris van :D:D:D

HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na, nemtom kit erdekel meg a dolog, de mi ma a marcival megcsinaltuk a szintes dolgot...majd megcsinaljuk a mappat es hozzuk a klubba, lehet akkor majd probalkozni.
Szabalyok:
1, Egy szamot egyszer lehet megprobalni egy alkalommal!
2, Egy alkalommal egy szintet lehet probalni (nem lehet rozsaszint is meg sargat is pl, de zolden belul sem lehet ugralni!)
3, Sargaknak, rozsaszineknek A ra kell megcsinalni (tehat nem Bre, meg Cre es Bergkamp kedveert nem D es nem E :géj:)
4, Zoldeknek es Challengeknek eleg tulelni...nem voltunk tul kedvesek
5, Nincs siras es nincs konyorges (MUHAHA) menjel gyakorolni (termeszetesen marci meg en alapbol challengek vagyunk :dirr: - egyebkent nem, en ugyanugy szivok mint mas)
6, Eleg nehezek a szamok, ezert ha nem sikerul esetleg a dolog, akkor nem tortenik semmi..ezt tessek megjegyezni
7, Nem kell minden szinten atmenni, de ha nem sikerul a szint akkor nem kapod meg automatikusan az elozo szintet, azt is ki kell erdemelni
8, A szamokat kiirom most, le lehet tolteni, de a klubban KELL eltancolni, az nem er h otthon megcsinaltam, akkor challenge vagyok?
9, Nem emberi erteket merunk, nem kapsz FAIL matricat a fejedre, csak tudast, vegyuk akkor komolyan a dolgot mar

Nos, tehat ha vmi kerdes van, akkor lehet kerdezni....meg meg ha vki fedezett fel lukakat a rendszerben, szoljon..

Es akkor *dobperges* a szamok:

Sarga: (4bol 3at kell eltancolni sikeresen Ara! Meg lehet probalni mind az 4 szamot, a lenyeg h 3 sikeruljon)
Vivid
Super Buu
Akira
Haruka Kanata

Rozsazsin: (6bol 4et kell Ara)
Vienna Core
Super Buu
Bleach 3rd Op (Ichirin no Hana)
Dancing
Melissa
Shuffle (zoldben)

Zold: (belepo a zoldbe, nincs tappancs, hanem a teny h jajjdejo mar zold vagyok, 5bol 3at kell tulelni)
Avenger
Blood+ 2nd Op (Season's Call)
Fruits Basket
Ichigo Mashimaro
Raspberry Heaven

Kemenyitunk szint, 8 tappancs:
A World Without Logos
Riraito
Invoke
Nights of Fire
Liberi Fatali

Gyurunk, dattebayo szint, 9 tappancs: (6bol 4et)
Blade Children (Spiral)
Love & Joy (LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONG)
Jenova original
Cat Girl Nuku Nuku Dash
FFVII Boss Battle
FF8 Opening

I'm so awesome, it seems like I have 4 legs szint, 10 tappancsos: (6bol 4et)
Ghost Hunt (Challengeben)
I Need Your Love (Challenge)
Katamary
Texhnolyze
Chrono Cross
Haruka Kanata (Challenge)

Motherfuckin' Challenge szint (aka R.I.P.)
: (7bol 4et kell)
Mezame (Zoldben)
Gravitation (Iceman verzio Shining Collection Challengeben)
Akira (Zoldben)
Sailor Moon theme (Chinese verzio Challengeben)
Anime Megamix
One Winged Angel (bombastul Challenge szintben)
Venus Say

Felreertesek elkerulese vegett a szamokat felrakjuk az oldalra, nehogy valaki vmi mas verzioval villogjon....
Kerdesek, kommentek....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 16:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nincs Fail???? Mieeeeert????
Pedig mar miota gyakorlok es keszulok hogy legalabb az meglegyen. :D
Most mi lesz igy velem? Kenytelen leszek egybol vilagos keknek lenni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert ez itt az awesome kepzo :géj:
De ezek nem olyan nehezek amugy, szal fej a fejjel :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 17:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem megfelel :P
Várom a packot hogy feltehessem gépre.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
mi van ha sárga alatt vagyok?
meg szeretnék double-guru címet is kiérdemelni mert az meg megy bár igaz leginkább piuban

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 23:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem mindenki aki sárga alatt van az beginner, mármint akinek nem megy a sárga. Oszt lehet nem így van, majd Rita jön és felvilágosít.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 29., szerda 1:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyo:
8 tappancsig bezarolag : http://www.mediafire.com/download.php?mwy1gcmyeny
Felette: http://www.mediafire.com/download.php?zmjzjwcumzy
Igen, alatta kek vagy........azt vhogy nem nehez kierdemelni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 29., szerda 11:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
IloveRenji írta:
9, Nem emberi erteket merunk, nem kapsz FAIL matricat a fejedre, csak tudast, vegyuk akkor komolyan a dolgot mar

pedig ez legalább motiválna, mert sokkal kevésbé jó mások fail matricáján röhögni ha nekem is van, viszont ha minden egyes kudarc után terapi szessönt tartunk akkor sokkal jobban megéri elbukni a számokat utánna begyûjteni a vígasztaló öleléseket (átvitt értelemben)

HÖHÖHÖ

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 2:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Failt azok kapjanak akik még sosem voltak klubban.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 3:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
es rendeltek szonyeget x______x

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 7:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Renia írta:
Failt azok kapjanak akik még sosem voltak klubban.

Vagy foleg inkabb azok akik jelzik megjelenesuk de alattomosan tavol maradnak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 12:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
és akkor nyomtatunk fail matricákat, és ha összefutunk velük, rájuk ragasztjuk ^^
nyo ha otthon leszek, mélyebben átnézem, mit írt Rita, mert most csak átfutottam ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 13:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az ötlet szerintem jó, de elég nehezek a számok azért :) Bár én abban másítanám, hogy mindenkinek végig kell csinálni a szinteket, nemcsak hopp ezt a pár számot túlélem és akkor zöld. Szerintem sokszor nehezebb A-ra teljesíteni. No meg lehet, hogy aki ugribugrizva táncszõnyegel nem tud egy sárga számot helyesen megcsinálni. Ez a matekpéldák tipikus esete, amikor már csúcsegyenletek oldasz meg komplex számokkal, majd eléd tesznek egy egyszerûbb 2 ismeretlenest és hirtelen nem tudod megoldani :P Vagy sokszor 2 szám összeadása is nehézséget okoz :)

HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A zöld belépõ fölött miért Long vagy Marathon a számok 95%-a? T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 23:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jójó oké ^^
De legalább reagáltam valamit :]
Amúgy nekem valóban nagyon tetszik az ötlet! Szerintem igencsak felpezsdíti a klubbot, ösztönzõen hat mindenkire.
De nem kiabálom el, majd meglátjuk :)

HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 23:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
töööökmindegy mer álmos vagyok:|

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyah beugrok a melyvizbe vasarnap megprobalom a 10 tappancsos szintet (a challengere gyurni kell meg) de Bergkamp annyi keresem van h minden mappabol szedd ki lecci a Texhnolyze videot mer nem lehet latni egyaltalan a nyilakat....koszonom :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 14:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
õõõ... Biztos velem van a baj de nálam a 10 tappancsos mappában lév toxicakármiben nincs videó.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
idegesít ez az egész rendszer én inkább nem szõnyegezek mer eöe

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 8
233 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.