Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. december 1., hétfő 0:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
NO

Ritával beszéltünk arról hogy mi lenne ha a rangos cucc egységesen mindenkinek az aláírásában lenne? Csinálnánk PS-ban valami szép dizájnt, feltennénk a honlapra, így mindenkinek könnyen elérhetõ és beállíthaó lenne és szép egységes lenne :3

Vagy nagyon ragaszkodtok az aláírásotokhoz? Mert pl én nem

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 1., hétfő 16:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Most beszeltunk MIsuval, es nekem mar annyira mindegy, csak legyen valami..ha o telleg megcsinalja, akkor nekem alairasban is jo, bar akkor csak ugy h ez legyen az alairasban....csak tortenjen valami T________T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 1., hétfő 23:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
bocsi, csak kicsit el vagyok havazva mostanában T.T
mindenféle magánéleti meg munka ügyi dolgok ... huh...
szóval ha valaki, mondjuk Rita leírja mi legyen itt nekem, azonnal cselexem, amint elolvastam az üzenetet :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 0:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Õõõõ...hat meg kene akkor csinalni a szintes dolgot, mert most már jo sok embert erint am :3 Marmint a kepeket, meg berakni a forumba a helyere...es az fix h en egyiket sem tudom megcsinalni x____x
Szoval nekem mindegy akkor h alairasnak vagy avatar ala...csak akkor eloszor a kepecskeket kell megcsinalni, es ez az amihez kene egy Misu vagy Neji...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 13:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
ma este legkésõbb kapsz tõlem valamit :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 13:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
dobjátok fel valahova, felrakom a fórum szerverre és onnantól már csak a rangneveket kell felvetetni, így kerül az avatar alá, mindenki megírja milyet (hanyast) kér és megkapja :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 16:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt majd en leirom h ki hol tart :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Nem tom már végülis miben maradtunk esetleg valami ilyesmi normálisabban megcsinálva jó lenne ?

Kép

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Igen, az ilyen típusban állapodtunk meg!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
vá én világosabbat, színesebbet szeretnék ha lehet :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
persze nem ilyen lesz , csak gõzõm nem volt mibe maradtunk XD
ez csak ilyen 1 perces valmi :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 23:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Amire hatarozottan emlekszem hogy az ilyen nagyon fekete tappancsoktol mindenki hidegrazast kapott talan. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 3., szerda 11:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó és akkor milyen szinû tappancs lenne jó ? :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 3., szerda 11:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
szerintem olyan hosszú legyen a csík amennyi lábat kap az ember, ne legyenek fekete lábak, hanem pont hogy azoknak legyen színe, a háttér vagy egyszínû, vagy ne is legyen (átlátszó). Ha lesz akkor a jobb oldali sarkok legyenek lekerekítve. Kicsit kontrasztosabbak legyenek a színek (rikítsanak) és akkor már jó is szerintem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 14:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
szerintem olyan hosszú legyen a csík amennyi lábat kap az ember, ne legyenek fekete lábak, hanem pont hogy azoknak legyen színe, a háttér vagy egyszínû, vagy ne is legyen (átlátszó).

szerintem is ^^ erre szavazok ^^

1-2 tappancs zõd, de nincs háttér
3-4 tappancs randasárga és nincs háttér stb

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 15:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
ha csinálok egy tervet és tegyük fel tetszik nektek akkor lehetne esetleg arra a mintára csinálni? Este összedobok valamit :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 16:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Teljességgel támogatom az ötletet! (én addig tanulok mert megintcsak nem értem ami a jegyzetbe van leírva és most ilyen powerpointos diákat kell lapozgatnom és olyan mintha általánosiskolások írták volna.)

(Rita, említetted a klubban, hogy már sikerült 3 challenge számot megcsinálnod. Melyikek azok a nem annyira lehetetlenek?)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
No, az aláírásomban szerepel a mintadarab. Én még mindig ragaszkodnék az aláírásban a cucc verzióhoz, tudom hogy ti végül az avatar alattit akartátok, de megmutatom hogy én hogyan képzeltem el, ha nem tetszik, nem kell elfogadni :D

Ami alapján gondolkoztam:
legyen világos, lehetõleg fehér alap
a szint színe dominál, adott esetben most zöld
legyen mozgalmas, ettõl még több kép is mehet rá akár
a keret nemtõl és igénytõl függõen rózsaszín vagy kék
a tappancsot én rajzoltam sebtiben tablet és egér nélkül - olyan is lett, szóval azt még átgondolom

várom a konstruktív ötleteket és véleményeket

a marvelous feliratot beljebb hoznám még, csak most elsõre ilyen lett.

nosss?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megint én. Most ahogy elnézem ez így kicsit idegesítõ. Csökkentenék a méreten és halványítanék a színeken ha van erre az egészre igény.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 22:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
mint azt Misunak is mondtam nekem nem tetszik :lol: :lol:
de többség dönt ...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 22:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Alapvetõen a konstrukció nekem, tetszik, de kíváncsi lennék Neji munkájára is majd a döntés elõtt én még mindig elõnyben részesíteném az avatar alattit.
Szóval a gondjaim vele:
-Túl átláthatatlan a tappancsok száma, mármint ha lenne 8-9-10 akkor eléggé átláthatatlan lenne, tudom hogy ott van bal felsõ sarokban picivel hogy 10, de szerintem túl pici, vagy inkább csak nem elég hangsúlyos. Tehát aki elsõre ránéz egy 9 és egy 10 lábasra tök egyformának tünne neki.
-Tényleg egy picivel kisebb kép jó lenne.
Asszem csak ennyi:)
(Amúgy ha nem tablet és nem egér akkor mivel csináltad a tappancsokat?:O)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem pöppet nagy....en kisebbre gondoltam...
@SoonDead: Animemegamix (az meg a multkor a klubban is sikerult) a gravitation, es a Sailor Moon Openinget is meg tudom csinalni ha nagyon koncentralok...ami meg meg sok gyakorlassal eselyes az a Hime...a Sephiroth bomba nelkul megy csak, a Venus Say es az Akira meg sehogy....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 5., péntek 2:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bergkamp írta:
-Túl átláthatatlan a tappancsok száma, mármint ha lenne 8-9-10 akkor eléggé átláthatatlan lenne, tudom hogy ott van bal felsõ sarokban picivel hogy 10, de szerintem túl pici, vagy inkább csak nem elég hangsúlyos. Tehát aki elsõre ránéz egy 9 és egy 10 lábasra tök egyformának tünne neki.

Hmmm... Ha az avatar ala kerul meg joval kisebb tappancsokkal akkor jobban elkulonitheto a tappancsok szama 9-10nel szem kifolyas nelkul? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 0:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Hmmm... Ha az avatar ala kerul meg joval kisebb tappancsokkal akkor jobban elkulonitheto a tappancsok szama 9-10nel szem kifolyas nelkul? :D

Igen, mert én úgy terveztem hoyg ott lesz mind a 10 tappancs és csak a megfelelõ mennyiség lesz kiszínezve, vagy ha kevesebb akkor ne legyenek egyformán hosszúak, de ez hülyeség mert akkor a light-os logo nagyon pici lenne.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
no

most ezen nem nagyon látszik, de én úgy gondoltam, hogy pl aki 9 tappancsos annak 9 tappancs zöld, egy meg szürke. És így a többi. A szám nagyobb lenne, maga a mérete kb fele ekkora - tehát változtatnék a tappancs dizájnon, az is lehet hogy jó megoldás lenne a tappancsokat printscreenelni a stepmaniából és kész, hajd ha csinálok upgrade-lt verziót, tessék azt is véleményezni xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem feltétlen kell a printscreen, a stepmania themes mappában benne vannak, én is onnan szedtem csak elég picik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 14:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
én továbbra is avatar alattira szavazok, kis egyszerû színes tappancsokkal mint a stepmániában... de legyen ahogy akarjátok, legalább az aláírással nem nekem kell bajlódni, de nekem nem tetszik, túl összevissza ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó akkor legyen az, de azt neméncsinálommeg :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 23:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na unatkoztam egy kicsit, szerintem ideiglenesnek amíg Neji nem készíti el elmegy.
2 féle van így nézne ki az egyik:
http://people.inf.elte.hu/toaqabi/sima.png
A másik meg így:
http://people.inf.elte.hu/toaqabi/nemsima.png

itt az összes együtt:
http://people.inf.elte.hu/toaqabi/izek.jpg

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 7., vasárnap 11:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
SzVSz ezek is kellemes megoldasnak tunnek...
Foleg a sima a szurke meg "toltott" tappancsokkal... Nem olyan "hullamzo" mint ha mindegyik kulonbozo hosszusagu es tenyleg egesz jol kiveheto a tappancsok szama a skala vegehez kepest.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.