Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ha kell akcio csapat toboroztatik akik odalancoljak magukat Neji track listajahoz es kuzdnek es nem engednek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Takeru fontosabb mint a tracklista :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 23:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Akkor meg legyen az avatarban kicsiben....es akkor nem kell elvenni takerut...valamit fel kell aldozni, nehez ez az elet...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 23:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
sztem aláirás alatt vagy fölött egy ilyesmi userbar jól mutatna és nem zavarna senkit se m ^^

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sztem spec ez igen jol nez ki

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 1:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En nagyon nem vagyok hive az egy kilometeres alairasoknak :/
Akkor legyen kisebb az alairas...szal maradjon ekkora mint most, azzal a cuccal egyutt...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 1:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Rita, amit Neji linkelt kép, semmivel sem nagyobb, mint a mostani aláírásod... Tehát hol a gond? Ha neked ez kilométeres, akkor bizony most sikerült a saját szavaidat kicsavarnod... Fölötte vagy alatta lenne, nem mellette...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 2:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez igy van....nem ertem a problemat O_o
En eleve nem szeretnek alairast hanem csak a szintet jelzo kepet, de mivel egyenlore ez meg van tagadva, ezert mondtam h lehet de akkor legyen kisebb az alairas mert nem szeretnem ezt:
......
Nem szeretnem h mindketto foglalja a helyet, mert nem szeretem a kilometer hosszu alairasokat mint mar mondottam (szivem szerint, CSAK a szintjelzo csikot tennem be ugyebar)....ezert, idezven magam: Akkor legyen kisebb az alairas...szal maradjon ekkora mint most, azzal a cuccal egyutt... ami = h tegyuk bele a szintmero csikot az alairasba (amit nem szeretnek) de akkor csokkenjen az egesznek a merete, h a ketto egyutt legyen akkora mint most az alairasom....de h egyertelmu legyen a dolog---> imhol jajomfglevagtamtakerufejetmostmilesz...a kilometert vertikalisan ertettem...tehat nem sikerult kicsavarnom a szavaimat :géj:
De fenntartom h szerintem sokkal jobban nezne ki egy kis csik az avatar alatt...es most biztos az avatarra gondoltam...de h egyertelmu legyek: en ezt szeretnem
Ha van vmi ami meg nem vilagos vagy esetleg ellentmondok onmagamnak, lecci Ely jelezd koszonom (most mondom, nem mertem le a rajzokat, ezek csak kepletesek, ha akarod elkeszitem millimeter pontosan h mire gondolok, mar amennyiben ez sem volna egyertelmu es nem latszodna a kulonbseg)
Jah es meg az aprocska megjegyzes, h ez saccperkb 4 embert erint (az alairas tema): Nejit, teged, Misut es engem..ebbol marad 3 mert misut nem erdekli a dolog...ergo maradtok ti ketten (mert en is megvagyok a lenyeim nelkul)
Ergo nem egy nagy tema az egesz, kb nekunk kene kiegyezni mert eddig cyrus mondott velemenyt egyedul arrol, h hol legyen a szintjelzo kepecske...de mondjuk ezen nem lepodok meg :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 2:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
De fenntartom h szerintem sokkal jobban nezne ki egy kis csik az avatar alatt...es most biztos az avatarra gondoltam...de h egyertelmu legyek: en ezt szeretnem

egyetértek

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 7:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Waaaa... Nah sztem lehet jobb lenne ha lassan kapna valami szavazast vagy dontest a dolog...
Mert ha tovabbra is ilyen tempoban aradnak be a tok jo otletek akkor a vegen nem tudok majd donteni. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 15:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én szintén az avatar alattit támogatom.
Nem pont a Rita féle tervet, de ha mindenki azt akarja nekem megfelel...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 16:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem leginkább a hosszabb csík jön be aláírásnak, de mindenféle már kép nélkül... Nemtudom minek kell az internetet ennyi bájt szarral szennyezni... Nekem amúgy sem tetszik a képaláírás, sõt még az idézgetés sem, mert minek. Az a véleményem hogy mindenki tartsa meg ezeket magának, nem kell hírdetni, fõleg, hogy egy oldalnyi topicon 6szor ír egy bejegyzést és 6szor ott a félképernyõs aláírás... Szerintem nem menõ.
Mi tanultuk az egyetemen, hogy ergonomiailag csak fölösleges cucc, és a hasznos info eltünik...
Na és most le lehet hurrogni, de most kb ez volt a téma és kérdeztétek.
Az avatar alatti cucc is jó, csak nekem kicsit összenyomottnak tünik az a sok tappancs, ezért szebben mutatna egy vékony csíknak aláírás gyanánt.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 16:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudom ki hogy van vele de mi lenne ha lezarnank a fenti szavazast (mivel mar ugyis kialakult a rendszer) es lecserelnenk valami Hova keruljon a jelzes kerdesre?

Mert korbejarhatjuk a kerdest meg tovabbi erzelmi meg tudomanyos meg minden alapon de ugyis mindenkinek lesz valami amihez ragaszkodna vagy nem tetszik annyira.
A vegen pedig ugyis meg kell szuletnie egy dontesnek amiben mindenki jelzi hogy neki mi az ami jo es a vegen az elet kemeny elven lesznek akiknek igazodni kell (ahogy Rita is irta).

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 16:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem is jó amit Rita akar :D
sry de én félreértettelek eddig ^^
az hittem ava helyet akarod :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 18:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Rita, nem értetted, hogy mire gondoltam, mindegy... És én Nejivel ellentétben képes vagyok megszabadulni az aláírásomtól, ilyen téren sem vagyunk összenõve... Úgyhogy nekem mindegy hova megy, csak majd menjen... (Ha még ebben az évszázadban eljutok klubba, akkor majd engem is érinteni fog, hurrá)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 6., csütörtök 23:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor felereertettuk valoban egymast (nem mondtam direkt h ossze vagytok nove, azt mondtam h ennyi embernek van alairasa)....nyo szavazast kiirom...bergkamp, te hogyan csinalnad?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 13:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én a két soros mellett vagyok, mert szerintem elég összenyomott a kis ikon meg 10 tappancs. De mindenképpen az avatar alá kerüljön.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha barmi uj otlet/terv felmerul azt lehet nem art bevagni ide...
Hatha vannak sokan akik olyan vizualis fajzatok mint en. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na szerkesztgetés közben, úgy döntöttem nem is vagyon annyira az két sor ellen. Csak az a ter amit Rita mutatott túl egyszerûen tünt, de látom hogy 1 sorból is lehet jókat kihozni. Persze nekem nem sikerült, de vannak itt nálam profibbak ilyen téren. Mindenesetre megcsináltam a multkor belinkelt logókkal mind a 2 féleképpen a 10 lábas képet.
Kép

szerk:
Na szóval az volt a bajom a múltkor a Ritáéval hogy sima kockában a kanji aztán mellette simán a tappancs. Szóval ha valaki csinál valami tetszetõset (én is megpróbálok majd) és ha jól néz felõlem mehet az 1 soros :)

szerk2:
Valakinek nincs normális képe a tappancsokról?
Mármint ami nem 10x10 pixel méretû...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szvsz az egysoros jobban nez ki talan igy hogy keret van a praclik korul... Meg ha a szamuk nehezebben is latszik elsore. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 17:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem is jobban bejön az egysoros :roll:
majd alkotok én is valamit mindkettõre hátha
am bergkamp ha találsz nagyob tapancsot ragd már be ide :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 18:18 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
oké köszi :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 7., péntek 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Bergkamp írta:

Jééé, IK-s vagy?

HozzászólásElküldve: 2008. november 8., szombat 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szeptember óta.
(mágikus szemeimmel látom hogy ezért még kikapok Ritától :roll: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 8., szombat 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az off miatt? Oké befejezem, csak meglepõdtem :) Akkor még nemtudod mi vár rád :D? Mellesleg nem kell egy Fóthi féle bevprog könyv :]? Mondjuk már bevprog nincs, de semmiféle fóthiológiás tárgy? Lemaradtok a jóról :(

HozzászólásElküldve: 2008. november 9., vasárnap 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
:D Sajnos amit eddig láttam az is elég volt, lehet jövõ szeptemberben már máshol folytatom, de ez még a jövõ zenéje...
Kösz, de nem kell könyv, nem veszek semmi féle könyvet meg, mert csak pénzkidobásnak gondolom :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 9., vasárnap 9:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az kemény, hogy már most nem akarod :D Mondjuk akkor érdemesebb félévkor abbahagyni, hogy maradjon elég államilag finanszírozott féléved a jövõre tekintve...

HozzászólásElküldve: 2008. november 9., vasárnap 12:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
*köhöm-köhöm*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 9., vasárnap 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
bár sok közöm ehhez a rangos rendszerhez nem lesz de

szerintem úgy nézne ki a legkorrektebben, ha az aláírás helyén lenne, úgy hogy mondjuk minden szinthoz lenne csinálva egyesztétikus sign, vagy esetleg lenne benne valami felület, ahova viszont mindenki azt pakol amit akar, ettõl lenne egyegységesség de mindenki belevihetné a saját egyéniségét is. Persze ehhez némi photoshop tudás is szükséges, de szerintem vagyunk itt páran akik szívesen segítünk.
+ sztem ava, alárás meg még tappancsok is az ava alatt... túl sok csicsa, nekem pl lehet zavarná a szemem, ez így sokkal elegánsabb lenne :|
namindegy,vegyétek úgy hogy befoggtam

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.