Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Bergkamp: akkor mar kiszedtem, zsir + kisebb avat plz

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 16:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ertetted mire gondolok :géj:
Jo csak legyen max akkora mint az enyem....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 16:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Az aláírás nem avatar :P Amúgy csak próba volt lehet lesz még pár ilyen... :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 19:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Itt az elsõ tervem a rangok képének. (szerk: és a második is)
(Még mindig nem értem hogy mit akartál Rita azzal hogy a kép mellett a tappancsok, szerintem a 10 tappancs így is alig fér ki :roll: )
KépKép

Itt van még pár logó, nincsenek alattuk a tappancsok, csak akkor teszem oda ha esetleg ezek tetszenének.
Kép
Kép
Van még persze a sima variáció is ahol csak a tappancsok vannak és nincs logó mellettük.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 20:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sztem is inkabb vagy a kep ala kellene vagy esetleg az alairasba beszerkezthetne aki akarja... Aki meg mar elorehaladott ertekeloben van miert ne akarna. :D

Egyebkent a lighthoz sztem a 3 helyett siman lehetne rakni 4 vagy akar 5 tappancsot is mert amik vannak szamok a light listaban annyira vannak jelolve.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 20:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
De mér feketék a tappancsok?:/
Amúgy nekem nem igazán tetszik egyik sem, amire mi gondoltunk Ritával az meg túllógna szerintem. Mi lenne hogyha a sima logókat, amiket Berg a postja végére rakott, raknánk be a nevünk alá, és a HEAVY után odaírni hogy 7-8-9-10...? Esetleg eltoltni a HEAVY feliratot balra és akkor nyugodtan kiférnek a számok.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 20:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
õõõ Azért fekete mert ez volt hirtelen felõlem hupilila is lehet, fehér volt alapból amibõl kb semmi nem látszott fehér háttéren ezért invertáltam azt kész. Át lehet bármilyenre színezni.

Nagyából már kezdem érteni mire is gondoltok Renia, de mivel már a 2 ember mondja rajtam kívül ezt az egymás alatti dolgot, hogy jó, így maradnék én az efajta elrendezésnél. Plusz a ti megoldásotokban hol a tappancs? Oké hogy a szám azt jelenti, de szerintem érvényét veszíti akkor az egész tappancsos dolog.

A tappancsok számát csak találomra tettem be lightnál és standardnál, majd Rita megmondja mennyit is érnek, mert vasárnap még nem tudta megmondani.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 20:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
vá én ezt az egész szintesdit ott buktam el hogy nemszeretek táncolni túlságosan meg úgy ámblokk az egész tszk ezen bukik meg nálam szép lassan :( unom is megnincsiskedvemhozzá szóval eöe

mármint a szõnyeghez,mert a tszk jó mert jó a társaság,de idegesít a táncszõnyeg, szóval válságolok, mert nemtomkivette észre de mostanában alig állok rá a szõnyegre bár lényegtelen, miafrancot csináljak eöe

random megnyilvánulást hallhattatok

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Mondjuk miert nem lehet a tappancs olyan szinu mint ami a szinthez tartozik? Vagy az ugy mar tul unalmas kinezet lenne?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem olvastam vegig amit irtatok :dirr: de
Szal vagy a kep vagy a kiiras...marmint sztem nem kene kiirni h STANDARD, aki szonyegezik tudja h mit jelent a szin, meg a kanji...szal sztem ugy kene h csak a kepecske es utana a tappancs...
nyah, igy : ez itt a kep
Es akik megcsinaltak a szinteket a kovetkezok:
Pingvin, Renia, Bergkamp, Juli: Zold belepo
Marci: 9 tappancs
Neji, Rita: rozsaszin
Cyrus: sarga
Rita: 10 tappancs
Ha vkit kihagytam, sry, jelezze
@Misu: akkor nem csinalod, ennyi, semmi kenyszer, ez egy lehetoseg....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyebkent valami kis 1-2 tappancsot tehessenek mar ki a magamfajta kezdok is...
Legalabb az ujonc jeloltek latjak hogy bezony itten nem lesznek egyedul es megertik oket meg hasonlo blabla ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez így nem rossz Rita, de kérdés nem-e legy túl pici ha besûrítjük 110 pixelbe az egészet, de kilehetne próbálni.

Uruno, Rita kihagyta de a Beginnereknek is lesz szintje legalább is így beszéltük meg.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Õõõõ, Rita direkt hagyta ki, elvileg ugy beszeltuk meg h a kekeknek nem lesz ilyen....mert h kekert kvazi nem kell "kuzdeni", de a lelki oldalaba nem gondoltunk bele...szal lehet h be kene rakni egy 3 tappancsos keket megiscsak ^^
Milyen 110 pixel? O_o azt nemtom, de sztem siman elferne az ember neve alatt...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 1:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
110 a szélessége kb a név alatti résznek.
Szerintem meg mindenképpen kéne kék :o
Nem tudom mikor lett megbeszélve, tuti leszavaztalak volna :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 2:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Termeszetesen, bar a te velemenyed nem szamitott volna amugy....Urunoe mondjuk egybol XD
Lesz akkor kezdo
A masik meg akit nem erdekel a szintes rendszer, az nem kap semmit...marmint nem fognak keket kapni sem, mert az nem jo..hanem szimplan semmit, ezzel jelezven h ok nem szerettek volna reszt venni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
En sztem atalakitanam Bergkamp elso oszlopban levo tervet...
Tehat jo az a szep szines sav vegen a jel de a tappancsokat talan nem ala lehetne rakni hanem "beultetni" a savba.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 13:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
amúgy én eredetileg csak sima (aktuális színû) kis tappancsokra gondoltam gif formátumban h átlátszódjon a háttér, esztétikus alig feltûnõ XD
de látom elvagytok :D majd szóljatok, mire jutottatok ^^

Nekem Ritáé tetszik, csak legyen 4 tappancsosba is sárga :D

amúgy nem nagyon értem milyen sávokat akartok hova ültetni ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 20:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Hm, nekem a második terv tetszik Bergakampnál, jobban szeretem ha látom kiírva hogy milyen szinten állok. :D (bár nem hiszem hogy ez változni fog :3)

(Ja és Juli vagyok. ^^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 23:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
De azert van ott a kis ikon....marmint az jelzi h milyen szinten vagy...meg nem mellesleg a szin :dirr:
Nekem kicsit felesleges kiirni h STANDARD amikor elvileg egyertelmu mar ^^
En egybol az avatar ala gondoltam egyebkent, nem az alairas helyere, de az is lehet es akkor meg telleg picike, akkor kell telleg meg vmi, szal akkor maradhatna a masik...nemtom, sztem jobb avatar ala...
Szia Juli :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
aláirásba se rossz ötlet sztem
megcsinálom szivesen bármekorába ha kell :roll:
(avatar alatt kevés a hely és a 10 tappancs már elég sok helyet foglalna)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 23:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hehe... Foleg ilyen pont passzentos "szelesvasznu egesz estes" alairasok mellett mutatna furan eltorpultnek. :D
Ami persze nem beszolas mert sztem is irto kawaii ez a harmas. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 0:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Viszont en csak ugy szeretnem ezt avatarnak, h csak ezt...szal akkor nekem meg senkinek ne legyen ott mas kep...ehhez mit szoltok?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 0:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én nem támogatom sry ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 0:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Huhh... Probalok elkepzelni hogy forumon nincsenek klasszikus ertelembe vett avatarok...
Nem megy...
Lehet beidegzodes de ugy tunik ennek mar rabja vagyok ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 0:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem avatar, hanem sig....szal a nagy kep...marmint h ahelyett ne legyen kep, csak ez.....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 0:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez az avatar vs. alairas meccs mindig meg tud zavarni tegedet :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez igy van...mint az anion-kation, horizontalis-vertikalis es oszlop-sor tema :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 10:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
aláirásomhoz mégjobban ragaszkodom bocsi :D
szerintem alatta vagy fölötte tök jól elfér helyette nemmmm :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 10:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es meg azt hitte valaki hogy a szintezes rendszerenek kialakitasa maga lesz nehez...
Pedig hol van az a hova rakjuk a jeleket temahoz kepest ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 5., szerda 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
imádlak :lol:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.