Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nem, Gensou nem csinalta meg meg...de beszeltem vele, es majd jon elvileg ha szologatok neki :3
Uruno pedig minden idok legfeleslegesebb postjanak gyoztese lett
:gratu:
@Myki: leven nem helyi vagy, ezert te megcsinalhatod..de mas nem, egy alkalommal egy szintet lehet lenyomni.
De ezt nem igazan ertem h sargat is csinalsz meg zoldet is, meg rozsaszint is O____o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Nos igen erre gondoltam mivel nem helyi vagyok és így több meglenne egyszerre. Csak a poén kedvéért gondolta erre. De úgyse hagynátok ugrálni :lol: Szóval lehet csak egyet csinálok majd meg a lényeg hogy meglegyen valami és mivel már beléptem a sárgába xD erzért gondoltam arra megcsinálom azt meg majd egyet még kiszemelek magamnak ha már így engedményt kaptam hogy több is lemehet :P Ja és a 4 a kedvenc számom xD talán ezért a sárgát jelöltem meg itt, mert ahogy láttam a sárga az 4 tappancs :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Myki mit szerénykedsz? töltsd le a számokat és nézd meg melyik hogy megy, szerintem a 8-as 9-es biztos, de akár a 10-es heavy is lehet hogy menne neked. Legalábbis a videóid és az átküldött szám alapján, de az egészen biztos hogy nem sárga szinten vagy.

Nemtom miért akarod megcsinálni a sárgát, de ha nagyon fontos neked akkor ha megcsinálsz egy sárgánál magasabb szintet akkor megkapod hozzá a sárgát ajándékba. (once in a lifetime offer)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Hmm pont most nézem a 10 es heavys számokat ez még lehet menne :P de az utóbbi időben fáslival valahogy nem olyan jól megy :D mert a bokám majdnem kitörtem a múlthéten :\
de ha megkapom ajándékba a sárgát valami nagyobb mellé(akor megköszönöm :nyelv1:) viszont szivesen kitáncolom valami sárgással még biztos van valaki aki azon a szinten van :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
IloveRenji írta:
Uruno pedig minden idok legfeleslegesebb postjanak gyoztese letto

Ohh... koszonom koszonom... micsoda elismeres... de legalabb en vagyok az elso...
mire is kaptam az ermet egyebkent most pontosan?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 4:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki írta:
Hmm pont most nézem a 10 es heavys számokat ez még lehet menne :P de az utóbbi időben fáslival valahogy nem olyan jól megy :D mert a bokám majdnem kitörtem a múlthéten :\
de ha megkapom ajándékba a sárgát valami nagyobb mellé(akor megköszönöm :nyelv1:) viszont szivesen kitáncolom valami sárgással még biztos van valaki aki azon a szinten van :)

Azért mások is táncolnának majd a klubban :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 8:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmm még lenne egy kérdésem. Most még kitáncikáltam a sárga piros és a zöld belépős számokat. A speed viszont egyik számnál 1,5x a másiknál 2x 3x így tovább hogy lehet e váltogatni majd nállatok is vizsgán a speedet vagy 1 megadotton kell nyomni?
u.i.: Az alattunk lakó biztos örült már fél 6 tól ugráltam :twisted:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 9:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ez nem verseny szigoru kotott eloirasokkal... Lehet valtogatni... Sot en mintha lattam volna par csalot C400on is tolni :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 16:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
IloveRenji írta:
Nem, Gensou nem csinalta meg meg...de beszeltem vele, es majd jon elvileg ha szologatok neki :3
Uruno pedig minden idok legfeleslegesebb postjanak gyoztese lett
:gratu:

ÉNIS ÉNIS ÉNIS!
majd teszek róla hogy kiérdemeljem!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Neked nem ment Misu, ebben tobb volt a kozolnivalo..
A teljsen ertelmetlen post lenyege h se mondanivaloja de kozolnivaloja se semmilyen tartalma nincsen. Pl SoonDead nem azt kerdezte h ki az aki NEM tudja hogy ki az a Gensou es hogy tancikalt-e szintmerot. Ha azt kerdezte volna akkor tokjo valasz lett volna :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahh... Akkor jol sejtettem...
Pedig azt hittem a rejtett mogottes valasz erzodik meg az ertelmetlen semmit mondo postbol is... de majd igyekszem konkretan irni mostantol :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 26., csütörtök 23:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most megnyugodott a szivem hogy lehet bármilyen speeden vinni a számokat ^^ C200 C400 ilyenbe nemhiszem hogy valamikor is játszani fogok nemvagyok csíter :lol: 8)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 6., péntek 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Sorry mindenkitől aki eddig hiába csatlakozott csoporthoz akkor sem jelent meg a rangja, én meg néztem, hogy mért ilyen hülye mindenki, hogy nem tudja beállítani:

A normál felhasználóknak eddig véletlenül nem adtam jogosultságot az elsődleges csoportjuk kiválasztásához. :dirr:

Ezentúl a csoportoknál van egy nagy "elsődleges csoport megváltoztatása" gomb alul. Azt kell böködni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne maaaaar... Pedig mar tenyleg elhitetted velem hogy vakulok...
Most mondhatom le a szemeszt meg a lezeres mutetet meg mindent???
:dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 5., vasárnap 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji annyi a privat klubodnak... IJ :twisted:

Jahh... Es persze gz Cyrusnak is :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 11:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
szemét :(
külön csoportot akarok :geek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 12:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor hajra es celozd meg a challenge trofeat :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 12:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
de azt én szeretném majd megcsinálni :o~o:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 14:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Akkor hajra es celozd meg a challenge trofeat :dirr:

vedd úgy hogy az enyim D:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
én az utolsó, mit nyertem? :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Cyrus:
"Rossz úton jár ki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni" ;)
:lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 7., kedd 0:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Manne proponit, Bergkamp disponit. ;)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 8 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.