Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 10:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hát akkor én rossz leszek , mert ragaszkodok az aláirásomhoz :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 18:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
Na jól van gyerekek, önkényes módon megcsináltam amire gondoltam, lehet reklamálni, ha nem tetszik és akkor kicserélem

tökéletes, nagyon jó :) imádlak
egyet reklamálnék: hogy én 4 tappancsos sárga vagyok :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
IloveRenji írta:
Benne vagyok, ezert JO peldaval elojarva leszedem PedoPeart es baratait... :géj:

énis leszedtem a KOSt. AMÚGYSEM VALÓ ODA HISZ EGY KOS!!!

Nejiii, szeddmárle vagy speciális hímvesszõk lesznek a tappancsaid helyén :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
de neked nem bántja a szemed? meg úgyis béna :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én veled vagyok Neji, bár ha olyan nagyon sokan reklomálnak akkor majd leszedem:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
WAT? késõbb postoltam mint bergkamp de itt tér idõ ugrás volt!!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 23:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
akkor faszokat teszel a tapancs helyére, nem érdekel , aláirás maradt ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 23:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
ezt én sem értem :o
Amúgy meg szerintem nem béna :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Akkor Bergkamp, te leszeded ugye?
Nem mintha nem en lennek az admin oszt kitorolnem mindenkinek.... :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 23:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most épp sztrájkolok.
Ha ezek a köcsögök megtehetik, én is :roll:

Ui: de majd le... (ha a vasút abba hagyja a sztrájkot.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
neismondd nemtudok karácsonykor hazamenni max busszal de az kaksa

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 0:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Misu írta:
WAT? késõbb postoltam mint bergkamp de itt tér idõ ugrás volt!!!

jaja, extránál néha elõfordul idõutazás XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 11:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
máv sztrájkot örökké :twisted: XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 11:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
En is sztrajkolni akaroooooook... ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 24., kedd 17:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Csak en nem talaltam meg eddig ugy tunik ugyhogy en megkerdezem...
Ha valaki kikuzdotte maganak a szintet es csatlakozott az ahhoz tartozo csoporthoz akkor kell meg valamit csinalni hogy az megjelenjen a neve mellett is?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 24., kedd 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Igen én is tappancsokat akarok a képem alá :P
elvileg benne vagyok a sárga tappancsos csoportban de nemteszi ki T_T

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 24., kedd 18:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki... Te voltal mar klubban vegigtancolni a vizsgaszamokat?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 24., kedd 22:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki írta:
Igen én is tappancsokat akarok a képem alá :P
elvileg benne vagyok a sárga tappancsos csoportban de nemteszi ki T_T

aztat ki kell érdemelni, klubban kell a számokat eltáncolni érte, amik adnak randot MUHAHA

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 24., kedd 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bezony... Aljas modon ilyen felteteleket szabunk a rangokhoz...
Sajna ennek megvan az a hatranya hogy akik messzebb laknak (mint pl te kapasbol) elegge csokkentett eselyekkel indulnak szint tappancsokert... :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 24., kedd 22:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Igen utánnaolvastam elnézést kérek csak még nemvolt nagyon időm mindent elolvasni. Még nemvoltam klubban sajna de annak is eljön az ideje :nyelv1:
Viszont picit drága az utazás és az idő meg a hely hogy visszafelé elérem e a vonatot vagy nem ha vasárnap van... viszont ha nem érem el valahol aludni kéne szóval ingyé nem tud valaki biztosítani valamit? mert akor talán elmegyek egyszer xD
Jó mert ha vasárnapra is esik nekem hétfőn 12 re kell suliba lennem xD így reggel ráérek visszajönni első vonattal. A vonatjegy megy 1900 oda 1900 vissza + még amik kellenek pesten jegyek :S csak hogy tisztában legyetek a dolgokkal viszont szivesen megyek levizsgázni :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 0:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát akkor gyere aludj nálunk.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 0:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Marci has spoken!! De amúgy énis mondtam má énis hogy van nálunk hely D:

micsoda party!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 0:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Remek akor már csak az időpont a kérdéses hogy mikor lesz ez a következő összejövetel mikor le is tudok menni :D ha már így aludhatok nállatok :P
Remélem minnél hamarabb lesz olyan időpont mikor aznap nemlesz semmi progim :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 7:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azert keszulj ra hogy itt az utolso pillanatig alakulhatnak a dolgok... Legy keszen hogy barmikor szabadda tudd tenni az idopontot mert soha semmi sem dol el sokkal elore :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 16:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ja egyébként, most megnéztem, hogy kik azok a tagok akik nem tudták beállítani a rangokat, de csatlakoztak a rang csoportjához és Gensou próbálkozott még. Ő teljesített valamilyen szintet?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 16:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na akor jobb ha felkészülök a legközelebbi összejövetelre remélem összejön a sárga tappancsos szint :oops: És megpróbálok elmenni de akor a szállás az még él igaz? :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 16:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne feledd akkor letolteni a szint szamokat ha meg nem tetted meg... Csak ezek a verziok jatszanak :)

@SoonD: Nekem igy hirtelen az sem remlik hogy kit takar a Gensou nick... plane hogy volt-e klubban miota rangozunk. Ugyhogy reszemrol az informacio egy hatarozott nem tudom.... Mert hat lehet en azert nala ujoncabb vagyok a klubban es nem ismerem klubba jarasi szokasait :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
A számokat még tegnap letöltöttem igaz megvolt belőle jó pár csak 1 vagy 2 hiányzott. És szinte mind a kedvencem jól összeválogattátok :nyelv1: Viszont lenne az a kérdésem hogy egyszerre több szintet is le lehet nyomni? Mert mondjuk végignyomnám a sárgát, utánna a pirosat majd a zöld belépőt és így tovább (szünet nélkül). Ez lehetséges vagy nemakarjátok hogy egy hülyegyerek ugráljon mindig egyfolytában mert én bírom ám! :nyelv2:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ehh... Szoval te voltal... Te etted meg a duracel nyuszit... GYilkos :mrgreen:

Egyebkent nem kell minden szinten vegigmenned... ha ugy erzed a zold belepo az ami neked van kitalalva akkor kedhetsz egybol azzal.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 25., szerda 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nemtudom melyik van nekem kitalálva általában össze vissza nyomom ahogy kedvem van de a sárga van nekem kitalálva :nyelv2: mármint szinten :oops:
de szivesen megyek sorba végig felfelé hátha összejön a többi is :twisted:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.