Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 0:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Igen én is errõl erre gondoltam egyel feljebb.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 0:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ezt meglehetne nézni fekete tappancsokkal?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 1:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bergkamp írta:
Igen én is errõl erre gondoltam egyel feljebb.

Csak gondoltam jobb ha itt van egyertelmuen es nem ujra keresgelni kell. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 2:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Amit Uruno belinkelt arra szavazok..miert is kerult elo mas? O____o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 9:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Mert sokak kifogásolták, köztük te is :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 10:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
A fehernel meg nehez a tappancsok szamat megallapitani :S

viszont lehet a tappancsoknak egy kontúrt felhúzni
gimp:
2 réteg tappancs, azz alsó réteg tappancsot befeketíted majd elmosod és kész egy szolid kontúr, máris jobban látszanak :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 10:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem nincs olyan színû kontúr ami jól állna azon a képen :roll:
Kép
Kép

Renia írta:
Ezt meglehetne nézni fekete tappancsokkal?

Kép
Kép
Plusz a szürke tappancsok hozzá:
Kép
Kép
Amúgy nem néz ki olyan rosszul szerintem...

Na még kínlódtam picit, bár tudom hogy ez nem az aláírás volt megbeszélve:
(elvileg látszódnia kell az aláírásomban.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 11:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Bergkamp írta:
Na még kínlódtam picit, bár tudom hogy ez nem az aláírás volt megbeszélve:
(elvileg látszódnia kell az aláírásomban.)

nem rossz ^^
(de az avatar alatti részbe szánt zöld keretes dolog nekem még mindig nem tetszik XD de ez az én gondom ha a többieknek tetszik, vigyék csak :D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Az a baj Bergkamp baratom hogy lassan mar tul sok tetszetos alternativat gyartasz es a vegen nem hogy valasztani nem fogunk majd birni de kovetni sem a vegen :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igazából én csak 3 félét gyártottam beleértve az aláírást is.
A többit a ti ötleteitekbõl csináltam meg.
Én már rég elvesztem:D Úgyhogy ti döntötök majd...
Bár tényleg kéne egy ilyen összegzõ post.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 12:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Lehet, hogy emiatt furán fogtok rámnézni, de nekem ezek közül az avatar alatti cuccok közül még mindig a Lione féle minimáldizájn tetszett a legjobban, csak 2 bibi volt vele.

Lione:
1\ A színek. Ha meg tudnád azt csinálni, hogy kiprintscreenelsz egy tappancsos képet stepmaniából és pontosan hozzáigazítod a színezést (én a Hue/Saturation-nal csinálnám fotosopban). Mert amiket csináltál fakók, szerintem élénkebben (mint ahogy a játékban is vannak) jobban mutatnának. (Sõt sztem a sárgát még a játékhoz képest is világosíthatod, de mondjuk ha megcsinálod mind pont olyanra akkor az már túl jó)

2\ Az üres tappancsok. Kellenek, mert így különböztetjük meg a 10-et a 9-tõl és a 8-tól. Másrészt, stepmaniában az üres tappancsoknak is van színe, olyan mint a szint színe csak sötétebb. Ha ezt is meg tudod valósítani akkor már annál jobb nincsjobb.

-----------------------

Másrészt meg mondjuk ilyenhez mit szóltok? Nekem nem tetszik mert túl sötét lett, bár a piros, meg a zöld sokkal élénkebb lenne ha azzal dolgoztam volna, de azért megmutatom, mert azért mégiscsak most csináltam fél óra alatt.
Kép

Harmadrészt aki azt az oktondiságot kitalálta, hogy az IE nem támogatja a PNG kiterjesztést az jól átvert mindannyiunkat. A PNG jó mert lehet az átlátszóságot százalékosan állítani pixelenként és jó mert nem ront a minõségen mint a jpg és jó mert nem akkora nagy mint egy bmp

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 12:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nekem nem tetszik a fekete ;__________;
+ha van ilyen, akkor ne legyen alatta kep mar az alairasban...
en nem szavaztam le az avatarosat btw

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 12:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Felette van a kép :P
Amúgy csak addig tettem ki amíg nincs normális cucc, meg megmutatni ha már szenvedtem a megcsinálásával:D
Kéne csinálni valami szavazást az elkészültekbõl azt jól van, mert olyan nem lesz ami mindenkinek tetszik szerintem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy nekem tetszik Soondead-é, mert egyszerû, de a háttér színe szerintem elüt a fórumétól. Tényleg lehet a legegyszerûbb megoldás lesz a legjobb: Lione-jé csak élénkebb szinekkel.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
háttér nélkül jobb lenne igy rettenetesen kiüt

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 13:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megerne sztem is megnezni... de akkor az egyszeru inkabb hatter nelkul es csak transparenttel.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Lehet, hogy emiatt furán fogtok rámnézni, de nekem ezek közül az avatar alatti cuccok közül még mindig a Lione féle minimáldizájn tetszett a legjobban, csak 2 bibi volt vele.

Lione:
1\ A színek. Ha meg tudnád azt csinálni, hogy kiprintscreenelsz egy tappancsos képet stepmaniából és pontosan hozzáigazítod a színezést (én a Hue/Saturation-nal csinálnám fotosopban). Mert amiket csináltál fakók, szerintem élénkebben (mint ahogy a játékban is vannak) jobban mutatnának. (Sõt sztem a sárgát még a játékhoz képest is világosíthatod, de mondjuk ha megcsinálod mind pont olyanra akkor az már túl jó)

2\ Az üres tappancsok. Kellenek, mert így különböztetjük meg a 10-et a 9-tõl és a 8-tól. Másrészt, stepmaniában az üres tappancsoknak is van színe, olyan mint a szint színe csak sötétebb. Ha ezt is meg tudod valósítani akkor már annál jobb nincsjobb.

-----------------------

Másrészt meg mondjuk ilyenhez mit szóltok? Nekem nem tetszik mert túl sötét lett, bár a piros, meg a zöld sokkal élénkebb lenne ha azzal dolgoztam volna, de azért megmutatom, mert azért mégiscsak most csináltam fél óra alatt.
Kép

Harmadrészt aki azt az oktondiságot kitalálta, hogy az IE nem támogatja a PNG kiterjesztést az jól átvert mindannyiunkat. A PNG jó mert lehet az átlátszóságot százalékosan állítani pixelenként és jó mert nem ront a minõségen mint a jpg és jó mert nem akkora nagy mint egy bmp

SD!

Hát én bármilyen PNG-t csináltam, engem megszivatott az IE, az egy nagy fos

amúgy tetszik a tied, de oké, csinálok egy olyat amit mondasz, h erõsebb színek (mint a játékban) + sötét tapik

ha gondolod (nemtom h mivel szerkesztesz nekem XCF a rétegfájlom) felrakom a rétegfájlokat és játszhatsz/tok velük ^^ és csinálhatsz IE barát png-t

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Kép

Hát ez a tiéd amin fölnyomtam a HUE-t és elmentettem és nekem megy IE alatt. (Nem pont ilyet akarok csak tesztelem)
Baah megcsinálnám az egészet, de egyáltalán nincs idõm :F De ha megcsinálod pngben és elmented akkor én letöltöm és elmentem mégegyszer hátha IE kompatibilisebb lesz.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 15:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez igy mar jol nez ki a maga egyszerusegevel. ^^
Mindjart jol meglesem mit szol hozza az ie

szerk.: megjelenik nalam szepen... pedig nem mondanam hogy romma frissitett ie lenne a gepemen

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 15:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
de szarjuk már le az ie-t az egy nagy rakás....
aki meg azt használja szivjon vele az õ faszsága :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 16:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Max ezzel is elosegitjuk egy jobb es szabadabb vilag eljovetelet. 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Bergkamp írta:
Kép

Ez milyen lenne fehér tappancssal és fekete lenne amit nem csináltunk meg? Mert nekem ez a design tetszik, csak vhogy még nem az igazi...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 20:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Kép

hûûû, tökjó lett :D én erre szavazok :D

(sajna nem volt idõm csinálni mert egy blogdizájnnal játszadozom valakinek... néha felháborító... mér nem változik át a rételõ gomb ha én azt beállítottam a css-ben?)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 19:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na jól van gyerekek, önkényes módon megcsináltam amire gondoltam, lehet reklamálni, ha nem tetszik és akkor kicserélem, de egyelõre ez van:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Misu épp vizsgázik, szurkoljatok ti is neki!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Imho zsir :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyebkent szegeny sarga skala miert ragadt le a 3 tappancsnal?
Mert ha jol remlik akkor az osszes hozza tartozo szint szam az 5 tapis sarga :D
Ha el akarnank kuloniteni szamban a standardtol meg akkor is lehetne 4.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lassan már mindenki úgyvan vele hogy jó lesz ez csak legyen már valami:D
Szerintem jó lesz ez.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Nekem tetszik. *_*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 23:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
jól néz ki de.. nekem villog a szemem a sok kis képecskétõl meg nyomorék pislogó loliktól, nelegyen aláírás engedélyezve és akkor csak 2 kaep :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 2:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Benne vagyok, ezert JO peldaval elojarva leszedem PedoPeart es baratait... :géj:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 6 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.