Szerző Üzenet

<  http://tancszonyegklub.hu  ~  Rangos rendszer

Hova legyen a csík?

Avatar (kis kép a bal oldalon) alatt
71%
[ 12 ] 71%

Aláírás helyén
18%
[ 3 ] 18%

Aláírás is legyen piciben, meg ez is
12%
[ 2 ] 12%

Szavazatok száma : 17
HozzászólásElküldve: 2008. december 7., vasárnap 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerintemisjó csak talán nagy meg 3 féle kép egyszerre géjnessztúmáccs és bergkamp a te avád különösen béna

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 7., vasárnap 22:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
én meg ilyen kis egyszerûekre gondoltam volna
http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... slav/tapi/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 8., hétfő 1:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Õõõõ, olyat meg lehet nezni hogy pont forditva vannak a szinek?
Szal h nem feher a tappancs, hanem az aktualis szintnek a szine es a hatter feher?
Ha az nem tetszik akkor awesome a tied Bergkamp...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 8., hétfő 1:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Misu:
Nem értem ezt a 3 féle kép egyszerre dolgot.
Azt meg hogy ki avája béna szerintem hagyjuk :wink:

Lione:
Nekem tetszik, akartam is javasolni az ilyet is, de akkor már azt lehetne hogy még egy logót elébiggyeszteni. Plusz picit élénkebb színeket. Szerintem pont ez az amire Rita gondol.
De ezt már szerintem egyszer régebben belinkelte Rita. Viszont ezzel kapcsolatban annyi lenne a kérdésem hogy legyen-e "szürke" (megszerzetlen) tappancs utána az átláthatóság kedvéért, vagy csak annyi tappancs ahányat elértél? Ha a logó átkerülne bal oldalra akkor nem lenne olyan csúnya a csak annyi tappancs ahányad van.
Na jó, nem tudom mennyire volt ez érthetõ így fél 1-kor, sorry :roll:

Ui: És még annyi hogy tudja valaki melyik a beginner kanjija?
Mert ahogy nézem az oldal bannerében is a Light kanjija van csak türközve. De én a multkor valami mámilyet láttam.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 8., hétfő 2:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem Bergé tetszik, az ahol nincs szürke tappancs. Ahol van szürke ott 1) ronda a szürke, akkor már inkább fekete, 2) úgy tûnik mintha vmi noob lenne aki a Zöld Belépõ szintet csinálja, mert hogy a fele még ott szürke.
És az Easy elég fosnarancssárga...:/ Kaphatna valami szebb színt.

Amúgy tökéletes, én ilyenre gondoltam.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 8., hétfő 22:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én is úgy gondolom hogy Lione talpaival lehetne mit kezdeni (höhöhö) megcsinálom majd, azt is valami élénkebb színnel és mondjuk egy olyasmi logót a talpak elé mint a fejlécben jobb oldalt.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 10:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
nyugodtan buheráljatok :D azért png-be csináltam, hogy legyen mivel játszanotok :D

csak a végsõ ne legyen png, mert szeretném ha az oldal minél több böngészõvel kompatibilis lenne, és sajnos az iexplorer annyira nem szabványos, hogy 1 png-t képtelen megjeleníteni normálisan... -.-"""

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 11:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
De az átlátszó gif meg nagyon csúnya lesz ilyen kis méretû képnél nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 12:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát talán valahol be lehet állítani a tömörítés minõségét, csak gimpnél nem jöttem még rá, hogy hogyan...
persze be lehet rakni keretbe háttérrel és akkor nem macerás ha jpg

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 12:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Change your life... Change your browser :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 13:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát ha így folytatja az iexplorer, el fog bukni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 12:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Bergkamp írta:
De az átlátszó gif meg nagyon csúnya lesz ilyen kis méretû képnél nem?

ha nem painnel dolgozol és kevés a szín (mint itt), akkor nem.

Uruno írta:
Change your life... Change your browser :D

igen ez a helyes megoldás, csakhogy azért érdemes mégiscsak az összes elterjedtebb böngészõn (igen még operán és safarin is) normálisan megjelenõ lapot írni, még ha ez korlátozza is az eszközkészletünket. (fõleg, hogy pl. a firefox se olyan szabványos egyáltalán)

Lione írta:
hát ha így folytatja az iexplorer, el fog bukni :D

pont ugyanúgy ahogy eddig az összes szar microsoft termék elbukott és az emberek boldogan táncolnak a linuxparadicsomban a jobbnál jobb ingyenes és opensource programcsodák között :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 0:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
De jóóóóóó, 10 tappancsos vagyok :lol:
Most látom hoyg minden ki az, így már nem is oylan érdekes :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 0:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Huha... Ez nekem minimum alomszerunek tunik... Nem is allok szonyegre nehogy felebredjek ebbol a szep alombol. :D

(Hoppa... most nezem... 100... jubilalok :D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 8:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Grat!:D Nekem még 5 kell...
Amúgy erre az álom szerû dologra térjünk vissza egy év mulva :wink: (bár feltéve hogy még akkor is fogsz klubba járni)
Na most pedig irány a Lurdy! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 9:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen, én is álmodom XD megnézem mit bütykölnek :D

edit:

nem tudom megnézni
Idézet:
Could not obtain rank sets list

DEBUG MODE

SELECT rankset_id, rankset_title FROM RANKS_SETS_TABLE ORDER BY rankset_title

Line : 994
File : admin_ranks.php

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 9:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Grat!:D Nekem még 5 kell...
Amúgy erre az álom szerû dologra térjünk vissza egy év mulva :wink: (bár feltéve hogy még akkor is fogsz klubba járni)
Na most pedig irány a Lurdy! :D

A fo kerdes inkabb az hogy nem szakadnak-e majd le a labaim mondjuk mar 8 csillagnal. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Lione írta:
nem tudom megnézni
Idézet:
Could not obtain rank sets list

DEBUG MODE

SELECT rankset_id, rankset_title FROM RANKS_SETS_TABLE ORDER BY rankset_title

Line : 994
File : admin_ranks.php

Sorry tegnap hákoltam egy keveset. :S ha nem megy majd minden visszaáll a régibe...

EDIT: De most úgy tûnik, hogy minden mûködik, ámuljatok, hogy milyen jó kis rangrendszert lehet csinálni :B

Edit2: buta vagyok és nem látom át rendesen amit alkottam, ennek így semmi értelme nem lett egyelõre sajnos, de még dolgozok rajta.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na jó elvileg van rangrendszer. Képek még nincsenek, de egyelõre mókás feliratok tájékoztatnak a rangodról.

HA SZERETNÉL RANGOT AKKOR FELÜL A CSOPORTOK FELIRATRA KATTINTVA VÁLASZD KI A NEKED VALÓT.

Sajnos még azt nem sikerült kikapcsolnom, hogy el kelljen fogadnom a csoportkérelmeket úgyhogy nem fog azonnal megjelenni. :(

Kép

Akinek tudom, hogy van rangja annak bejelöltem :F

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 16:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Béna vagy, nem tudom lementeni Lione tappancsait. :oops:
Pls tedd fel valami másik helyre.

Mert az én tappancsaim nagyon gányul néznek ki szürke háttéren:
Kép
És ezt most Gif-ben csináltam hogy megnézzem mennyire néz ki rosszul az átlátszó gif. Hát eléggé fos lett... Szerintem PNG-ben kéne, bár tudom hogy sokan még mindig IE-t használna...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Béna vagy, nem tudom lementeni Lione tappancsait.

http://tancszonyegklub.extra.hu/tapi-temp.zip

SoonDead írta:
Sajnos még azt nem sikerült kikapcsolnom, hogy el kelljen fogadnom a csoportkérelmeket úgyhogy nem fog azonnal megjelenni.

protekciós admin vagyok :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 22:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Bergkamp írta:
Kép.

Legyen fekete háttere, és tök fasza!!! :) Ha hülyén néz ki sima feketével, akkor lehetne olyan lekerekített sarkú.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát nem is tudom, mikor elolvastam azt gondoltam nem fog jól kinézni, de nem lett olyan rossz, viszont szerintem kép alatt eléggé elütne a fórum színeitõl:
Kép
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat... Sztem raadasul talan azert meg mindig jobban nez ki a lekerekitett fazonu keret...

Szerk.:
Nah erre pont beraksz egy olyasmi felet is... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát szerintem a fekete háttér túl dárk az oldal dizájnjához, de ha az a jó nektek, akkor legyen :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
legyen fehér, a feka a gány

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na jó én már tényleg elvesztem abban hogy most akkor melyiket kéne megcsinálni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A fehernel meg nehez a tappancsok szamat megallapitani :S
De a fekete vhogy tul sotet... :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 0:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én szerintem még az elõzõ oldalon feltüntetett fehér tappancsos színes hátteres cucc volt a legjobb és a szürke üres tappancsokkal...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://people.inf.elte.hu/toaqabi/sima.png
En meg mindig valahol ezzel szimpatizalnek amit Bergkamp csinalt...
Vagy ez mar tul szinkavalkad lenne?

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 8
233 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.