Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  17. Klubtalálkozó: 2008.06.29 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 1:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
TE BETEG VAGY??? mi ez a sebesség???

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 1:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Multkor is így töltöttem fel :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
IloveRenji írta:
@Ely: WTF
Most amugy is rossz kedvemben vagyok..DE ti is tosztok jonni...es meg arrol is tosztok szolni h tosztok jonni....tudom h ez nem egy kotelezo jellegu esemeny, de en meg ugyanugy szamitanek ratok is pl es ugyanugy szaras van a szamba

Hm... Csak mi mondjuk tényleg nem szólunk, így nem kell biztosra remélni, hogy megyünk, és rajtunk nem múlik se laptop, se szõnyeg mennyiség... Bocsesz, hogy családlátogatás volt, tényleg, soha többet nem fordul elõ, szarunk majd a familyre és rohanunk hozzátok :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 20:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mer egyebkent ezt mondtam :S...a masik h imho az az alap h mindenki jon, es nem az h nehanyan "ellatogatnak"....es btw regen Neji is hozott laptopot, igy mar a tema kicsit aktualisabb...nem igazan ertem h ezt magyarazni kell....csak annyit kerek h szoljanak emberek, mert mintegy kitoszott 5 masodpercet vesz el az eletebol, h CSESZEK JONNI, es akkor tudjuk (tudom), h mi van...csak nem hittem Ely h ezt neked kell mondanom... :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Úgy gondolom elég alkalom volt, amin nem voltam ott, ahhoz, hogy ne feltétlenül számítsatok a jelenlétemre... Sajnálom, hogy dolgozom, mint egy idióta, élni, enni, aludni alig van idõm, és nem egész nap itt ülök és lesem, hogy mi van... Egyébként nem igaz, hogy ezer éve nem voltam klubban... De semmi baj, biztos nem vagyok maradandó élmény, így nem jegyzi meg az ember, ha találkozik velem :géj:

És akkor most lehet utálni, köszöntem... Jaaaaa, és csak hogy szóljak, ha már le lettem baszva, egy ideig biztos nem tudok menni talira... Most boldogok vagytok? :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 0:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nem tudom miert kell kiforditani az ember szavait, raadasul negativul:
A, en orulnek ha szamitanak ram, de ez biztos egy rohadt szar erzes
B, ki mondta h ulj itt egesz nap es nezd h mi van? SENKI
C, voltal a 2vel elottin, elotte meg rohadt sokat nem...
D, most nekunk baszott jo h nem jossz...megyunk es beledofunk meg az Ely babankba egy-ket tut, hahaha....JEEEEEEEEEEE \o/
E, megegyszer elmondom, mennyit kernenk: hogy mondjatok meg ha nem jottok...
F, nem surun ertem miert neked all feljebb :roll:
G, legalabb megmontad, ert vmit az egesz, nem? Igy mar biztos nem szamitunk rad, tokzsir, es neked is jo mert megsertodtel (._.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 1:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nemár emberek nem érzitek hogy az egész kezdi elveszteni a fílingjét? .__.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 3:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyau... A klub jó volt amúgy ^^ De télleg kicseszett kevesen voltunk... És Rita: valamiért otthon bennem volt az érzés: vinni kéen a laptopot... De mégse vittem, mert gyõzött a "minek vigyem, úgyse használom, és nem megyek anyumhoz haza" gondolat... Ááá, innentõl a megérzéseimre hallgatok XD
Nyau, én is aszittem, hogy Cézéék tuti jönnek, és akkor lesz laptop, meg akkor letámadom Wisht, hogy akkor most nyau. Na mindegy, ezt õ érti XD
Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy Ely valamiféle perverziója, hogy feljön, és elhiteti magával, hogy utáljuk... És persze emiatt is mi vagyunk a hibásak... És ez valahol szomorú, hogy egyszerûen nem bírjuk elfogadni, hogy:
- ez egy szórakozási lehetõség lenne, nem véres-komoly harmadik világháború
- de ettõl függetlenül csapatmunka ugyanúgy, mint mondjuk egy focimeccs(aktuális hasonlat)
- szal senki sem fog megsértõdni, ha a másik nem jön, vagy huzamosabb ideig nem jön, hanem megértjük, és reményeinket fejezzük ki, hogy hamarosan viszontlátjuk köreinkben
- feltéve, ha errõl hajlandó tájékoztatni
És tudom, hogy a sokadik kioktatást lehetett olvasni, de ez egy nyugodtabb hangnemû verzió szándékozott lenni, hátha ez nem annyira "sértõ"... És gome Ely, és gome Neji. Szeretünk Titeket. Csak tényleg jólesne nekünk, ha nem utálkoznátok, ha elfogadnátok, hogy Ti is hibáztok néha, hogy mi pláne nem utálunk, egyszerûen csak õszinték vagyunk Hozzátok, és talán ezt illene becsülni. Én legalábbis nem szoktam azokhoz õszinte lenni, akiket nem kedvelek. És talán Ritával is elszalad néha a ló, de nyilván az õ helyzetét is meg lehet érteni, hiszen gyakorlatilag õ tartja össze ezt az egészet, amiért egy hatalmas hip-hip hurrá minimum jár neki. És bocsánat, hogy ezt mondom, de semmiképp sem elvárható tõlünk, hogy tudjuk, hogy
- nem jöttök klubba
- miért nem jöttök klubba
Mert hát néma gyereknek anyja se érti a szavát, gome, ezen a fejlettségi szinten még nem tartunk. Asszem befejeztem. Hontoni gomenasai. És még mindig szeretünk Titeket :kiss1:

HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 8:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó lenne, ha Nejit nem kevernétek bele, ugyanis neki ahhoz semmi köze, hogy én mit írok :géj: Vidéken van, internet-mentes övezetben, azt sem tudja mi folyik itt... Köszönöm...

És nem, nincsen semmiféle olyan perverzióm, hogy idejövök és elhitetem magammal, hogy utáltok :géj:

És le lehet mostmár szállni a témáról (és rólam ^^"""), nem miattam lett elindítva a szóljunk ha nem jövünk akció, hanem mások miatt... Én csak elmondtam a véleményem, erre kezdõdött a nagy oktassuk ki Elyt akció... És már kicsit unalmas... ^^"""

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 10:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kyaaa, és még most is én vagyok a hibás, hogy meg mertem szólalni XD Honnan a francból tudhattam, hogy Neji internetmentes környezetben van XD Az a helyzet, Ely, hogy a sokadik, hogy nem túl kedves posztjaid vannak, és bátorkodtam elmagyarázni, miért nem kéne, de jó, oké, én többet az életben nem szólok Ely-hez fórumon XD Azért ez valahol vicces, bocsi mindenkitõl :D

HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 18:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: KispestCsatlakozott: 2008. június 12., csütörtök 19:03
Sajna nekem sem volt jó... mondjuk én mondtam Ritának MSN-en, mikor elmaradt kettõvel ezelõtt, hogy ez a hétvége nem lesz jó... de azért bocs :cry:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 13:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Bocsánat mindenkitõl a nevünkben, én holnap lesz 1 hete, hogy nem voltam gépnél (sõt internet elött sem). Itthon net nem volt, aztán Cézével vidéken voltunk és akkor úgy volt, hogy megyünk, de valami közbejött... Tudom ott a telefon szólni, de teljesen elfelejtettük és az utolsó pillanatig úgy terveztük, hogy megyünk... Tudom tudom ezek csak mentségek, de na :( Sajnálom. A héten meg a barátnõmnél voltam ahol próbáltam netezni, de valamit bekapott a gépe és tiszta dilisen viselkedik, szóval most nagyon lemaradtam az itteni dolgokról. Legközelebb nagyon remélem, hogy már ott leszünk és nem jön össze semmit! Hiányozik a klub...

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 23:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
tök jó hogy téma voltam de már mondtam hogy a laptommra nem lehet számitani nincs rajta stepmania és hely sincs rá ennyi
:(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
persze Neji, kell a hely a Gazettnek :dirr: (L)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 20:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt a gépet speciel õ nem is nagyon használja, szóval persze, jah :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
attól még lehet rajta :D FERTÕZÕ énis már csak azon élek

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 5., szombat 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
rajta van minden szám 16 szor csakhogy ne legyen másra hely :roll:
de azt hittem ez nyilvánvaló :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 5., szombat 15:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
De miért kéne másra hely?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 5., szombat 17:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
De miért kéne másra hely?

sohse lehet tudni:P (torrent)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
49 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.