Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  2. Klubtalálkozó: 2007.11.11. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji...még szerepelni nem szeretek, és asszem h a többi dolgot túlélem...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Hubberthus: Az te voltal? XD
Amugy a kepeken elore elmondom h retard fejem lesz, kb mint egy eliteltnek X3
@Renia: de elobb utobb ezekkel meg KELL majd baratkoznod..vagy pl nem lesz tablokeped? O_o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
@Renia: de elobb utobb ezekkel meg KELL majd baratkoznod..vagy pl nem lesz tablokeped? O_o

Nem:D Magántanuló leszek és akkor nemkell...ugye?XD Vagy nemtom még...:D Majd megoldom:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én tudom , van megoldás :D
lást the GazettE-bõl Reita utálja az orrát bekötötte = > Utálod a magad , tetõtöl talpig fázlizás :dirr:
így tuti senki nem fog látni.......

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
én tudom , van megoldás :D
lást the GazettE-bõl Reita utálja az orrát bekötötte = > Utálod a magad , tetõtöl talpig fázlizás :dirr:
így tuti senki nem fog látni.......

És az lenne a tablóképem...LOL:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 8:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én is elõre szólok, hogy képen néha tök gázul tudok kinézni, fõlleg ha közelrõl kapnak le mert a lencse 3 kilóval kövérít :dirr: És olyan béna formájú lesz tõle a fejem... nem tom! :roll: :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 10:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Cella üzeni, hogy nem jön... tanulnia kell...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 11:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt akartam írni, amit Lione... Hogy hontónyi gomenasai, de totál kiment a fejembõl minden, de ma muszáj tanulnom, szóval nem tudok menni... És Yoru-channal is elfelejtettem beszélni, szal ha éppen nem éri el Lionét vagy bármi, õ sem jön... De két hét múlva biztosan megyek! Legalábbis így tervezem :D GOMENASAI!!! Gomenasai.. Gomenasai.. Gomenasai.. Gomenasai.. (aki érti, érti :D)

HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 11:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
egyébként nekem is attól függ, hogy tudok-e jönni, hogy hogyan lesz az egészségi állapotom... a torkom még mindig kicsillagozottul fáj...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 11:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
kicsillagozottul fáj...

Ez sokkal jobb mint a kicsollagozás :D
Amúgy gyógyulj meg ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
:(
Viszont azer kene tudni h jossz-e (amugy gyere :3) mert ha nem akkor a baratomnak kell hozni a hangfalat..meg Neji azert remelem hozza a laptopot, meg a szamokat..(nem tudom vmit mondott Füvi bacsi, vmi monitorrol de mar nem emlekszem..)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 12:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hát hozhatja a laptopot, de van rajta valami virus , azért szarakodott a multkor is :shock:
és még lusta voltam újra tenni a winfost

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
hát hozhatja a laptopot, de van rajta valami virus , azért szarakodott a multkor is :shock:

Ghost rulz:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:

hát ha mûködik még, akkor jó, Füvi is visz laptopot, csak annak meg van 1 kis érintkezõs hibája, nehezen indul be, és lehet h ha ugrálunk, nem lesz szimpi neki... (szal akó teszünk hálón keresztül songokat azé Füviére is - annak a DVD olvasója se jó XD egyébként faxa kis laptop csak ez a 2 szépséghibája van)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 13:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
müködni müködik, csak valszeg megint ki akad majd párszor :dirr: mint a múltkor

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
öm aszem nem leszünk kész a hálózaton való song-átvitellel idõben, szóval akkor valszín a te vírusos gépetrõl fogjuk nyomni, aztán max ha kiakad, újra nekifutunk ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Nah én most értem haza!!! Remélem elsõ lettem! Nah szal én nagyon jól éreztem magam! Vicces volt Neji nõi ruhába... :twisted: És az volt még nagy hogy az én szõnyegemre állítottuk be a pirosat közbe meg a másikra kellett volna nekem meg lightot, és így feltûnt hogy olyan szokatlanul nehéz... hát az loool volt!!! :D :D :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
akkor én vagyok a második :D
Én is jól éreztem és tuti hogy én voltam a legszexybb fiú ma :lol: :lol: :dirr:
@DarkEclair: köszi a szoknyát
@renia: köszi a toppot, meg a többit :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Má nem azér Neji de az a szoknya rajtam sokkal jobban áll beeeeeeeee!!! XD :twisted: :twisted: :twisted: Nekem van benne seggem

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
még jó hogy rajtad jobban áll :lol:
majd növesztek segget :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
@renia: köszi a toppot, meg a többit :D

Nem elég, h beöltöztetjük, még megis köszöni:) Most mondjátok meg! Vannak még rendes srácok! :)
Amúgy bármikor:D Képek még nemtom h mikor lesznek még nem jutottam el a táskámig ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nyáh, hazatértem, jó volt vala :D

itten vala ama link, ahonnan a PIU-s zenéket töltöttem
http://www.servicioantunez.net/pumptheprex/

EÖEEEE!!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
nyáh, hazatértem, jó volt vala :D

itten vala ama link, ahonnan a PIU-s zenéket töltöttem
http://www.servicioantunez.net/pumptheprex/

EÖEEEE!!!

Köszi ^_^ (EÖEEE?^^")

Szerk.: "Bandwidth Limit Exceeded" Dejó...x_x

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Valamiért hibás a link nem enged fel :cry: :cry: :cry:
Jah jó lesz ha növesztesz mert a mi ruháink lógni fognak rajtad XD :D
Asszem lefexek aludni hulla fáratt wok

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Asszem lefexek aludni hulla fáratt wok

jó éjt jó seggü :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 8:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita: Kövi akkor 3-6ig lesz?
Szerk.: És a megállóban talizunk v. a klubhelyen? (Vagy a megállóban 55ig és aki utána jön az jöjjön a klubba?:))
(És majd pls szóljon vki, hogy a honlapra is kiakarom írni majd h mikor és hol lesz...[Meg a tanárimnak is szóljon mrá vki, h honlapot kell csinálnom szóval hagyjanak a f*szságaikkal>_<]
Képek megmajd nemtom...Még tölt az akku^^" Vmikor ma/holnap este, attól függ h hogy tölt^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 9:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
jujj, én is nagyon jól éreztem magam ^^

Neji írta:

melltartót is tömj ki, a bögyösebbekre bukom :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 9:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
jujj, én is nagyon jól éreztem magam ^^

Neji írta:

melltartót is tömj ki, a bögyösebbekre bukom :P

Neji karácsonyi ajándéka 1 táncszõnyeges melltartó lesz?XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 9:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
rózsaszín nyilacskákkal ^^

http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... slav/klub/ << némi kép tõlem :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 11:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Lione írta:
rózsaszín nyilacskákkal ^^

http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... slav/klub/ << némi kép tõlem :3

Asszem Neji-t felismertem XD

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 5
122 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.