Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  2. Klubtalálkozó: 2007.11.11. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hü de jó topic :D
de erre könnyü válaszolni belé XD Olyan aranyos :roll: :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Én sajnos nem tudok jönni. Családommal ünnepeljük a szülinapom^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:
hü de jó topic :D
de erre könnyü válaszolni belé XD Olyan aranyos :roll: :roll:

Éreztem, h loli lesz... x_x
De szerintem baromság...^^" Nekem Hughes tetszik, de nem vagyok szerelmes a karakterbe :P Hozzámennék 1 olyan pasihoz, az biztos, de azért kicsit más a dolog. ^^"

amcsi: Utána se jössz be? (Vagy mikor ünnepeltek?^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
elõre is boldog szülinapot :)
hányadik ? (ha nem titok ) :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Poooont egybeesik a két program^^"
Heh, Aishiteruze Baby-t végignéztem. Aranyos volt^^ És kawaii a loli^^
I <3 lolis :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
amcsi írta:
Poooont egybeesik a két program^^"

Akkor boldog szülinapot :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
@Lione: Füvi bacsi hozza akkor a hangfalat? Meg monitort? Csakhoy hogyan szamoljunk...

- *Lione hátraszól Füvinek* Az a nagy kérdés hogy: Füvi bácsi hozza akkor a hangfalat meg a monitort?
- vasárnap?
- ühüm
- hozza

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
IloveRenji írta:
Aoi-ne le se szarjak az egeszet @__@

agree'd

hirdettem kft-nél és le se kakilták õk se, meg kitettem devartra.... nemtom hol lenne még érdemes :S Próbálom csábítani a népet :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 11:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Valaki nem csinálna esetleg majd néhány képet? Legalább lélekben ott lehessen aki nem lehet :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 11:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Hubberthus írta:
Valaki nem csinálna esetleg majd néhány képet? Legalább lélekben ott lehessen aki nem lehet :D

ha nem felejtem el vinni a fényképezõgépet, akkor nagyon szívesen csinálok ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 12:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
Hubberthus írta:

ha nem felejtem el vinni a fényképezõgépet, akkor nagyon szívesen csinálok ^^

Majd én viszem. Multkor is vittem, de amikor kérdeztem, akkor aztmondtátok(/aki hallotta a kérdést) h nem kell fénykép. ^^" (Bár szerintem nem sokan szeretik ott, hha fényképezik õket...legalábbis Neji se és én se :D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 13:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én is viszek és ha akarjátok videót is csinálhatunk. Aki nem akarja azt nem fényképezzük csak aki szeretné. Úgyse fogja senki látni ha nem szeretné csakhogy megörökítsünk néhány pillanantot, nem muszáj h szétbámulják a fejét ha nem szeretné, mondjuk engem nem zavar ha fényképeznek csak azt nem szeressem ha hülyén nézek ki rajta :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 13:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
engem is meg lehet örökíteni... csak ha fényképezünk, jó volna tudni, ki kicsoda XD ha le is fotózzuk, max nem nyilvánosítjuk õt :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 13:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Én is viszek és ha akarjátok videót is csinálhatunk.

Na ezt meg fõleg nem!

Majd én viszek egyedül fényképezõt, én nagyjából tudom, h ki kicsoda, és tudom h ki szereti hha fényképezik meg ki nem :P (Meg majd megbeszéljük ott.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Oksa! :D Csak majd megkérhetek valakit hogy vegyen fel engem meg fotózzon le? Anyukám kíváncsi, hogy mit csinálok majd ott :dirr: :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 14:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Oksa! :D Csak majd megkérhetek valakit hogy vegyen fel engem meg fotózzon le? Anyukám kíváncsi, hogy mit csinálok majd ott :dirr: :roll:

Persze, az enyémen is van videózás:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 15:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
mondjuk engem nem zavar ha fényképeznek csak azt nem szeressem ha hülyén nézek ki rajta :dirr:

na de én mindegyikne hülyén nézek ki itt a probléma :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 16:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah van egy haverom aki mindig ezt mondja! Pedig 1x csináltam róla egy tökjó képet, és asse teccett neki, pedig télleg jól sikerült. Nem értelek titeket... Hogy lehet MINDEGYIKEN szarul kinézni? Jóó én elég válogatós vagyok képeket illetõen de nálam nagy ritkán szokott olyan lenni ami jól sikerül...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
erre könnyü válaszolni, utálod magad (igy akármilyen jó is más szerint egy kép neked nem fog tetszeni)
na én pont így vagyok ezzel :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 17:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
erre könnyü válaszolni, utálod magad (igy akármilyen jó is más szerint egy kép neked nem fog tetszeni)
na én pont így vagyok ezzel :dirr:

Ez nem igaz. Én is utálom magam, de 5 évente sikerül rólam 1 jó képet csinálni :D

Szóljatok majd h megakarom mutatni, h hogy csináltam meg 3 miss-esre a Clear Blue Water-t:) (Vagy mi a neve a számnak^^") *Tökbüszke magáraXD*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 18:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Jaj, emberek..ha nem tetszik a kep majd kitoroljuk, en is ruhellem a ha fenykepeznek, mert mindig retard fejem van, de ezert letezik a DEL gomb..inkabb hozzon tobb ember gepet, es legyen tobb kep, majd aztan "modositunk" ha vmi nem tetszik..meg akkor tudunk felrakni a honpalra is meg mittomen, es jobb ha tobb kozul lehet valogatni..senki nem halt meg bele egy fenykepbe, plane h igen egyszeruen meg lehet oldani a dolgokat a digitalis vilagban..
es meg 1 ember w00t X3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
senki nem halt meg bele egy fenykepbe, plane h igen egyszeruen meg lehet oldani a dolgokat a digitalis vilagban..

De, én igen...:S (És tényleg nagyon kitudok borulni egy kép miatt...:S) Honlapra meg tuti, h nem akarok felkerülni, szóval engem akkor nyugodtan elkerülhetnek a fényképezõ gépek :P (Mellesleg én nem szeretem hha BÁRKI látja a szar képeimet...Nem kell, h az egész klub az én gyönyörû képeimen röhögjön/hányjon :S)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ezt csak azert mondtad mert meg nem lattad az EN kepeimet..de akkor majd ott megbeszeljuk, meg elmondjuk h kit lehet fenykepezni es kit nem..de inkabb legyen tobb gep, meg tobb kep..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 18:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Ezt csak azert mondtad mert meg nem lattad az EN kepeimet..de akkor majd ott megbeszeljuk, meg elmondjuk h kit lehet fenykepezni es kit nem..de inkabb legyen tobb gep, meg tobb kep..

Engem csak az enyémmel lehet!!!! x_x (Amúgy az enyémen 1600x1200as felbontásban elfér 130-140 kép.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 19:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Emberek, tessék már bevállalni: ilyen vagyok, így nézek ki, és kész! Ha nem akarjátok, hogy kép készüljön Rólatok, akkor hogy mertek kimenni az utcára? :P Ott tudjátok, hány ember lát Titeket naponta? :P Ennyit errõl :D Rólam készülhet akármennyi kép, én a xarokat is bevállalom XD Vannak napok,a mikor fotogén vok, de legtöbbször nem, és amikor az elsõ képnél kiderül, hogy nem vok fotogén, akkor minél idiótább fejet szoktam vágni, mintha direkt lenne XD

HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 19:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
Emberek, tessék már bevállalni: ilyen vagyok, így nézek ki, és kész! Ha nem akarjátok, hogy kép készüljön Rólatok, akkor hogy mertek kimenni az utcára? :P Ott tudjátok, hány ember lát Titeket naponta? :P

Mér kéne bevállalnom? ^^" Tudod, hogy az interneten mennyivel több ember lát?:) Amúgy az utcára MUSZÁJ kimenni, fotóztatni magam pedig NEM. :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Hû mit indítottam el.. :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 20:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
Hû mit indítottam el.. :shock:

Tényleg, téged kell érte megölni... :hang1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 20:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez ugyanolyan mint a telefonalas..
A lenyeg h majd kaptok fenykepeket :3
A videon meg az egyikotok fail-elt, ha jol lattam..a benaja muhaha :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 20:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
A videon meg az egyikotok fail-elt, ha jol lattam..a benaja muhaha :twisted:

Na várj csak ezt még visszakapod, kíváncsi leszek a képeidre :twisted: :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 5
122 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.