Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  14. Klubtalálkozó: 2008.05.18. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. május 19., hétfő 20:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Nálam van a winyó, mi is kéne pontosan?

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 19., hétfő 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Okkusenman. Elõadót nem tudom, ezt a feldolgozást ott hallottam elõször.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 19., hétfő 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Énis kérem szépen azt a számot :3

Videók:
Forgatásért köszönet Soondeadnek:3

http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/1 ... _Renia.zip

Az elsõ videó a multkori elsõ videónak a folytatása, kiegészítése, vagy mittomén. Szóval ilyen "azért is megcsinálom rendesen" verzió.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 19., hétfő 23:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Jájj, nem értem miért akadna a saját vinyó O_O Láccccik nemvagyok mérnök xD

Múltkor is ugyanígy ment a vinyó és nem akadt... Rákellene jönni mi volt a baj, mert valóban idegesítõ tud lenni....

Amúgy ahonnan a songok mennek vegyes, Rita tett rá az övéi közül és volt még egy kis saját gyüjtemény is...

Netttttten :dirr: :dirr: :dirr:

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 19., hétfő 23:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Renia írta:
Videók

Áucs, így is látszódom itt-ott xD Igencsak furcsa arckifejezésekkel :dirr: hát igen, még mindig nagyokat csodálkozok, hogy hogyan lehet ilyen gyorsan tolni.... Vajon valaha az életben eljutok én is arra a szintre O_O?

HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Wish, hogyha én tudom heavyban tolni (sose hittem volna h 1x menni fog:D), akkor te is el fogsz jutni arra a gyors szintre. :) Csak gyakorolni kell.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 11:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó lenne nagyon ^^ Köcönööm a biztatást :hangjegy:

HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 11:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
4 féle Okkusenman-t találtam. felteszem mindegyiket azt meglátod.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 14:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Egyre szimpatikusabb vagy te nekem!

Edit: csak adj linkt

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 15:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
itt a pontos link: http://czoldala.extra.hu/public/okkusenman.rar
remélem megtalálod azt amit keresel. 8)

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 16:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
You are now officially awesome!

Marci ezek között ott van a jóféle verzió is (bár kicsit könnyû challengen is de a szám maga jó)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 22., csütörtök 22:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Marci!
(Matek érettségiket írok, mert holnap ebbõl írunk dogát...fárasztó, na :/)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
42 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.