Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  13. Klubtalálkozó: 2008.05.04. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. április 13., vasárnap 23:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Tali 45kor, gyertek sokan, meg mittomén.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 14., hétfő 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 33Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. március 12., szerda 21:56
Aha....ez jo volt^^"
megyünk is...aki nem jön megverem^^ :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 14., hétfő 21:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor már meg leszek verve elõre is ^^'''' Amíg az írásbelik le nem zajlanak, májusban nem leszek... 16-án lesz az uccsó írásbelim, utána biosz szóbeli, utána sztem leszek... A többi szóbeli lexarva, csak átnézem õket, oszt hello, de a bioszra széttanulom a seggem, bocsi... De után jelentem: AKAROK VELETEK PARTIZNI ÉRETTSÉGIM UTÁN, MERT OMFGWTF!!! Szal csak :D

HozzászólásElküldve: 2008. április 14., hétfő 21:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nem baj, mekkora party mar h Gaby mondjuk a fejeden ugral? meg a holttesteden? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 14., hétfő 22:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja, ú, ezt el is felejtettem: ha meg leszek verve, akkor eleve nonszensz, hogy érettségizzek, mert halottember leszek... Jó karrier... KÖSZI GABY!!! :géj:

HozzászólásElküldve: 2008. április 15., kedd 2:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Micsoda dolog ez már, hogy a halottak nem érettségiznek? Az élõk nevében tiltakozom. :-D

Geeeezuz, május milyen messze van már...*pityerg*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 15., kedd 16:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 33Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. március 12., szerda 21:56
Rita: Köszi én is pont arra gondoltam hogy ugrálok a fején!!De aztán rájöttem hogy jobban járok azzal hogy elöbb megerem és utána ugrálok a fején!!(elõre is sajnálom) :)
Cella: Nincs mit!!!De arra gondoltam hogy Biosz vizsgád után vejjjlek meg!!Csak hogy azt még tuléld!!De aztán...bum..bummmXD(értelmes...uh)
Ugy jo lesz ?? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 15., kedd 18:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
hát...ha lehetne választani Cella helyében akkor azt választanám, hogy még vizsga elõtt jól lépj a fejemre :D xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 15., kedd 19:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oksam :D
Cella: Elötted áll a választás...XD(nem ugy)
ugyhogy döncsd el...nem tom mikor van a vizsgád de a határ idõ legyen!!: Tegnap XD
:D
szal?? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 15., kedd 20:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Érettségi, nem vizsga ^^ És május 16. lesz az írásbeli, szóbeli vmikor június eleje... Ööö, mikor, jajj... Legyen mondjuk most rögtön, és akkor szenvedéseimnek vége :3

HozzászólásElküldve: 2008. április 17., csütörtök 19:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
öööö...akkor a vizsga ...
ÖÖÖ...megtenném most is csak az a bibi hogy nem vagyok ott és te sem vagy itt...szal majd megbeszélünk egy idõpontot és majd akkor :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 23., szerda 18:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
eöööö

gondoltam idõben szólok hogy nem poénból írtam hogy nincs kedvem jönni, ergo nem jövök, és ezmiatt keressetek laptopot, mert megkérdeztem Neji-t és õ se tud most vinni.
(ha lenne kedvem se tudnék amúgyse menni, mert valsz otthon leszek hétvégéig)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. április 23., szerda 21:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De ez jovo hetvegen van... :roll:
Akkor sem tudsz jonni Neji? Mert en nem tudok honnan eloasni egy laptopot...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 24., csütörtök 0:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
tudom hogy akkor van :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 24., csütörtök 1:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyah ez fasza...akkor megsem lesz akkor tancszonyegklub :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 24., csütörtök 9:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Nem lesz laptop? Senkinek nincsen? :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 24., csütörtök 13:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Kiirtam MSNre, h keresünk laptopos embert, hátha van kedve még vkinek jönni a kiírás alapján, úgy, mint Briginek.:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 24., csütörtök 16:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Vagy 1 ember kiáll középre és random mutatja a nyilakat xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 24., csütörtök 18:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
megkérdem füvit ha hazajött tud-e jönni klubbra és akkor hoz lapitopit

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 28., hétfő 23:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyah lesz laptop \o/
Viszont el kene tolni a talit egy 15 perccel vagy nemtom mer a Veranak nincs meg a program es fel kell neki rakni minden szamot meg mindent, vagy kesobb kezdeni egy picivel, vagy addig ti ott tespedtek :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 10:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
oké, legalább van laptop ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Sziasztok.
Ha gondoljátok vihetek lapost, a progi is megvan, de ha csak a progi kell akkor külsõ vinyón is megvan, és nem kell telepíteni. Természetesen számok ügyében nem tudok nyilatkozni, elég sok van bár nem tudom ki mit szeret. Ha valakinek van valami kedvence azt is felpakom szívesen, akár elõre is, így akkor már nem kell vacakolni.
Pontosan akkor mikor is lészen ez a találkozó?
üdv:
Cézé (R3t3k)

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Õõõõhhhhhhhh..hat az azer lenne zsir, mert neked megvan a progi, Vera neninek meg nincsen..ugyh akkor *puppy eyes*
Neked mik vannak meg amugy? Vagy pl vegyel fel msnen es akkor megbeszeljuk :3
A tali pontosan akkor 3/4 5kor lesz a Baross utcaban...es tokjo h jottok \o/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
ÕÕÕ Biztos vagy benne, hogy azt mind soroljam fel? Nagyon sok minden van. Tudod mit kicopyzom a filelistát és valahova felteszem ftp-re azt belinkelem. Egyébként kicsit füllentettem, a winyo és az összegyüjtött számok Wish tulajdonát képezik. :oops:
Természetes hogy megyünk, hisz montuk hogy meglátogatunk, bár nem igérünk semmi profizmust, pusztán botlábakat és a ritmusérzék teljes hiányát. :wink: :lol:
Akkor gép a gépet vigyem?

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lélekben Veletek leszek... És szurkoljatok ezerrel 5., 6., 7. 16.-án reggel 8tól mondjuk délután 1ig, aztán majd jún. 10.-én fél10tõl mondjuk 10ig, meg jún. 19., 20.án, és utána menjünk valahova szétesni :D

HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet hogy kicsit buta kérdés, most fogsz érettségizni? :?:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Btw kik jonnek?
Cella nem, Misu nem, Neji nem, Ely nem, Moomba nem....SoonDead? Lione? Darkness? Gensou? (ot megkerdem)? amcsi?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita: Lione úgy tudom, megy...
r3t3k: Igencsak lüke kérdés, de a válasz rá igen :D

HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gondoltam, de azért sosem lehet tudni alapon megkérdeztem :P

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. április 29., kedd 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Biza' az én tulajdonom a Kedvesem által mondott dolgok :géj:
De nincs olyan sok szám meg, mint ahogy mondta. Kb. 200. Talán. Nekünk sok persze, de valamelyik témában olvastam, hogy valamelyikötöknek az összes bemais megvan, na hát mi kutyafüle vagyunk ahhoz a gyüjteményhez ^^

Az érettségis miért lenne buta kérdés? Van akinek már az egyetemen vizsgaidõszak van, vagy akár vizsgázhatsz másból is, nyelvbõl vagy gépkocsivezetõ vizsgán vagy ilyesmin is.... Mondjuk az igaz, hogy ebben a témában írta Cella, hogy érettségizik :D

Offline Profil Honlap ICQ

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
55 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.