Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  1. Klubtalálkozó: 2007.10.28. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Csak hogy tudjuk, hogy mikor is alakult meg ténylegesen a klub ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
tök jó volt, én meg tök béna voltam :lol: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:

Nem voltál béna:P Viszont eszembe jutott valami, amit nem akartam táncolás közben mondani, utána meg elfelejtettem^^": Ne rakd vissza középre a lábad minden lépés után, nyugodtan hagyd ott, ahova lépned kellett :) Sokkal gyorsabb leszel úgy! ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Na ez igy tokjo lesz :3
Hat sztem bena en voltam..egy zoldet nem tudtam normalisan elkuldeni..majd ha lesz normalis szonyeg 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
oh, én is bénább voltam az átlagnál ^^" de majd lesz hangfal meg monitor, ozt aztán jobb lesz :D meghát azért mi 3-an vagyunk egy szõnyegre és azt is leginkább színjátszós bulikon kapjuk elõ ^^' nembaj, majd a klub edzésbe hoz minket :3 én jól éreztem magam akkor is, kár hogy mennünk kellet...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Renia írta:
Neji írta:

Nem voltál béna:P Viszont eszembe jutott valami, amit nem akartam táncolás közben mondani, utána meg elfelejtettem^^": Ne rakd vissza középre a lábad minden lépés után, nyugodtan hagyd ott, ahova lépned kellett :) Sokkal gyorsabb leszel úgy! ;)

ja hogy olyat is lehet :D
oké, köszi hogy szóltál :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én meg pont lemaradtam! Gondoltam ránézek a con fórumára hátha van vmi jó progi, nézem: táncszõnyeg klub olvasom olvasom... #@:&-#'+! nem tegnap volt az elsõ találkozó? áhhhh mind1 legalább tudtam rendelni egy szõnyeget annak viszont örülök csak jöjjön már meg! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 0:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nincsmit ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 1:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Én meg pont lemaradtam! Gondoltam ránézek a con fórumára hátha van vmi jó progi, nézem: táncszõnyeg klub olvasom olvasom... #@:&-#'+! nem tegnap volt az elsõ találkozó? áhhhh mind1 legalább tudtam rendelni egy szõnyeget annak viszont örülök csak jöjjön már meg! :D

azért majd szólj ha megjött :D
mert én is rendeltem ugyanonnan (már 5 napja, és eddig semmi)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 1:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Neji írta:
azért majd szólj ha megjött :D
mert én is rendeltem ugyanonnan (már 5 napja, és eddig semmi)

hm... nekem 2 nap alatt kihozták... :shock:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
10 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.