Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  10. Klubtalálkozó: 2008.03.30. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. április 4., péntek 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
egyébként én is utálom a vakut, olyan gagyin világít meg mindent

viszont vaku nélkül meg, ugye túl sokáig marad nyitva a cucc ezért elmosódik a kép, meg kevés fény megy be azon a lukon... jó megvilágítás kell, sok fény, legközelebb több lámpát kell kapcsolni :D ^^

szerk:
íme mai képeim vakuval meg annélkül (közben lemerült ez a mocsok >.<)
http://k-e-k-sz.extra.hu/az_e107/e107_p ... 08aprlilis

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 5., szombat 21:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Csatlakozott: 2008. február 27., szerda 21:12
Neji írta:
de amin én vagyok azt igazán törölhetted volna :D

Ezzel én is így vagyok :D De végülis kell emlék nem? (Bár, amikor twister közben csak a seggem látszik, az nem túl felemelõ emlék. De legalább tudom mit látnak mások belõlem ha twisterezek ^^)

Amúgy vaku használatával tényleg jobbak lettek volna a képek, majd viszek én is gépet (nem biztos, hogy most tudok), hátha azon jó a vaku. (Plusz van rajta olyan opció, hogy 2 képet csinál egyszerre: vakuval és anélkül) Majd kipróbáljuk :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 5., szombat 21:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jó a vakum, csak utálom. :P De majd bekapcsolom akkor.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 5., szombat 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Brigi írta:
Plusz van rajta olyan opció, hogy 2 képet csinál egyszerre: vakuval és anélkül

olyan nekem is kell *-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 6., vasárnap 14:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Vakuval télleg szar béna rajta a fejem :dirr: én mindent vaku nélkül csinálok és úgy tartom hogy ne mozgassam közbe és általába sikerül

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
65 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.