Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  8. Klubtalálkozó: 2008.02.24. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. február 12., kedd 1:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A szokásos...^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 19:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
akkor ez most 7vége, igaz? ^^ lesznek már szõnyegek?

szerk: hát de nekem... b* pont próbám van mert hátrébb lett tolva mert a tanároknak fellépésük van... ezt el is felejtettem... T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 21:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es nem is tudsz egyaltalaln jonni? Mert igen megjottek a szonyegek...pl a szonyeg temaban bent van..es akkor nem hozom a tieteket...meg Lione-val mi a helyzet? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita: Majd msnen akarok Veled tárgyalni, mert valszeg szombaton a nap olyamán vmikor el tudunk apummal ugrani az én és Lione szõnyegéért ^^ Klubba nemtom, tudok-e menni... Nem valószínû... Egyre közelebb van az érettségi, tanulnom kéne...

HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Cella írta:
Egyre közelebb van az érettségi, tanulnom kéne...
De basszus miért pont a klub 3 órájában?:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 22:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor is... Meg úgy mindig... És vasárnap nem cisnálok semmit, akkor van a legtöbb idõm... Mert a többi napon másnapokra készülök, mert érettségi elõkészítõkre járok, meg különórákra, meg hadd ne soroljam...

HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
inkább azt mond hogy utálsz minket, a tanulás elég hülye kifogás :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 23:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
VRUÁÁÁ

nemá Cellaaaaa hiányolunk ;___;

Hidd el nekem, én már túl vagyok az érettségin, most még hiába tanulsz, felesleges kidobott idõ az ablakon. De úgyse fogsz tanulni mert el fogod cseszni az idõdet. De ha jönnél klubba, akkor lenne 3 óra mozgás + szórakozást, és nekem pl segíteni szokott az idõm beosztásában, ha tudom hogy csak X órám van, mert akkor nem szórom el marhaságokra...

gyereeeeeeeee T___T

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 0:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Nem dolgozom vasárnap, szóval csakis azon múlik mostmár a dolog, hogy tudok e pénzt szerezni :P Tudom, hogy nagyon örültök, ne is mondjátok :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 0:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
:x :x :x :x :x :x

.... TÖKJÓÓÓÓÓÓÓ :D:D:D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 0:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát Cella... Csak az elõttem szólókat tudom ismételni.

Vagyis: Érettségire fordított idõ februárban SEMMIT nem fog számítani. Ez így van én is érettségiztem.
Ha érettségi elõkészítõkre jársz akkor meg azokon helyben is bõven tanítanak annyit, hogy SIMÁN átmenj bármibõl, szóval ha emellett otthon mindennap készülsz (beleértve a vasárnap délutánt is) akkor vagy
1\ Jogosan teszed mert NAGYON buta vagy mindenbõl ketteseid vannak és feltétlenül szükséged van erre, hogy jól sikerüljön az érettségid.
2\ Mivel egy gimnázium presztizsét növeli, hogy hány tanuló érettségizik fantasztikus eredményekkel, folyamatos terrorral próbálnak tanulásra ösztökélni, hogy az érettségi nagyon nehéz lesz és ezt te elhiszed.
3\ A szüleid rossz szemmel nézik ha van életed a gimnázium mellett és ha bármi mást csinálsz kukoricán térdepeltetnek.
4\ Valami furcsa fétised van aminek része az önsanyargató folyamatos tanulás.

Szóval kedves tõled, hogy nem mondod az arcunkba, hogy tré a társaság és ezért nem akarsz jönni, de ha nem ez a helyzet akkor viszont gyere például.

Ely-chan juhúúú.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Amugy a Cella-eknak az is paras, h messze laknak..mig nekem 30 perc az ut, nekik kb 3szor annyi..DE ettol fuggetlenul telleg felesleges februarban tanulni, bar ha nem akar jonni, akkor nem jon, oszt kesz...(bar azer a tagszam drasztikus csokkenese nem tul vidam X______X)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 2:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Otakuckón írt egy emberke hogy lehet jönne, szal lehet nem halunk ki :D

SOONDEAD: kérlek frissen mosott hajjal gyere, hogy könynebb legyen kivasalni. :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 7:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Amugy a Cella-eknak az is paras, h messze laknak..mig nekem 30 perc az ut, nekik kb 3szor annyi..DE ettol fuggetlenul telleg felesleges februarban tanulni, bar ha nem akar jonni, akkor nem jon, oszt kesz...(bar azer a tagszam drasztikus csokkenese nem tul vidam X______X)

A HÉVen tökjól lehet tanulni :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 7:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, igazából utállak Titeket, nem is tanulok, anyám szereti, ha este tízre érek haza, mellesleg nem is, mert csak öt percre van innen a baross utca, és nem paráztatnak minket, anyám nem baszogat, csak és kizárólag arról van szó, hogy utálom a szõnyegezést, és elegem van Belõletek... Na szóval a lényeget asszem megértettétek :P És ha egyszer végre valahára leérettségiztem, még kevesebbet fogtok látni :P

HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 7:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia: hujjuj, bizony, fõleg, mivel Szentendrén lakom, és Szentendrén van a suli, a héven tökjól lehet tanulni :D Amúgy próbáltam már, nem jött be a folyamatos zötykölõdés írás közben... Mert hogy rohadtul csak azon része érdekel az érettséginek, amit nem nagyon lehet tanulni, csak begyakorolni: matek, biosz, azon belül kémia... És ezutóbbi kurvára nem megy, szóval igen, köszi, egyáltalán nem kell tanulni, fõleg, mivel két hét alapból kiesik, mert húzok el Skóciába... Amúgy nem vagyok ideges, csak alapból fáj az, hogy nem tudok menni, meg nem is mehetek, el sem engednek, és akkor még közlitek velem, hogy hülye béna kifogás, hogy hagyjam a picsába meg ilyenek. Nemtom, igazából szeretném, ha felvennének, és nem kéne dolgoznom egy évig... Jó, nem baszogatom a társaságot, csak akkor tessék elfogadni ezt az állapotot, hogy ez így van és kész. Na... T_T

HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 8:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Mindenki: az mondjuk igaz, hogy messze van... de ... most a vasárnapi próbát hozom fel: a rendezõnk azt mondta, hogy aki úgy gondolja, hogy tényleg azon a 2 órán múlik az õ szigorlata 5-ös vagy 4-es, arra nem érdemes számítani, mert egyrészt nem azon fog múlni, másrészt meg akkor... nemtom hogy mondta, de nem számítunk rá... a szólóját megkapta más... nekem nem érettségire kell tanulnom, hanem kiolvasni 30 drámát, jeleneteket írni meg próbálni, és messzebb lakom mint Cella... jó én nem emelteztem semmibõl... és nem is b*szogattak mert ha b*szogattak is, nagyívben tojtam rájuk és közöltem, hogy az én életem stbstb... nagy nehezen megértették... csak a pénz miatt b*szogatnak ha van valami dilemmám (GNM 180e/félév) ... de nemnagyon veszem fel... szóval valamilyen szinten igaza van Cellának (neki is megvan a lelkiterrorja és érzelmi zsarolása) meg igazatok van Nektek is... amúgy meg egyikünk se komplett :P

Cella: vigyed a könyveidet és füzeteidet szépen skóciába :P ha ráérsz, tételezgethetsz :P ami meg már ki van dolgozva, azt olvasgathatod jármûveken :P

Soondead: Te akkor érettségiztél, amikor én ha jól rémlik... õõõ... nem hiszed el, de egy csomót nehezítettek azóta az érettségin és megin máshogy vannak a pontok, mint nekünk voltak... de abban igazad van, hogy a gimnáziumi tanárok túllihegik a dolgot... persze mert a suli nevét és pénzét növeli ha mindenki színötösre érik... -.-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 0:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért erõteljesen ott van nekem az az igen aprócska tény, hogy emeltezni fogok bioszból, ami igen nehéz, tapasztalom... És azért eléggé szeretném, ha felvennének... És talán nem is ragoznám tovább, mert úgysem érti meg senki. Lehet, hogy Nektek nem kell annyit tanulni, meg tudjátok oldani zsúfolt jármûveken zajban, leszarjátok a szüleiteket, meg az érettségit, és talán igazatok is van, de én akkor sem gondolom így és pont. És ez a vasárnap délután/este egy nagyon idétlen idõpont nekem a táncszõnyegklubra... Szombat este még nagyon szívesen lejárnék, mert másnap nincs suli, a szombatot úgyis a szórakozásra, pihenésre áldozom, és akkor szívesen elcseszem a délutánomat, estémet arra, hogy szórakozzam egy jót, majdan hazatámolygok éjfélre... Csak hogy ezt vasárnap nem szívesen teszem. Tudom, hogy más ezzel nincs így, és még fogok hallani/olvansi rengeteg ellenvéleményt, de õszintén szólva nem Ti élitek az életem, hanem én, és én így gondolom, ahogy. És nem bántásból mondom, csak kezd elegem lenni, hogy valahogy mindneki okosabban tudná élni az életem. És idegesít, hogy közben meg én is tudnám okosabban, csak elbaszom az egészet, és szeretnék ezen változtatni. Na ennyi, többet nem vagyok hajlandó errõl beszélni. :3

HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 1:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem lehet h jön 1 bnõm.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 1:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
...szombatot úgyis a szórakozásra, pihenésre áldozom...

Elnezest ez most ba**za a csorom...akkor esetleg megicsak talan4 hetente nem lehetne h az ne a szombat legyen hanem vasarnap? De mindegy, nyilvan ugysincs igazam, mert nem elem az eleted, es vszleg soha nem csesztettek a szuleim, sot megcsak nem is erettsegiztem...meg vegtere is ez nem egy kotelesseg (marmint a klub,no force) csak amikor nekem vizsgaim voltak akkor is jottem, meg amikor szar kedvem volt akkor is..mert sztem 2 HET alatt az ember tudhatna 3-5orat sporolni ha akarna, meg megeroltetni magat egy piciket, masok es onmaga kedveert...mert az egesz erettsegi arrol (is) szol h kinek mi a prioritas..es nempara h most 2en nem jottok majd 2040-ig, vagy ameddig az erettsegi tart, csak amikor mar ugy mindenki ugy erzi, h wtf "minek is jojjek" kell tanulni, szulok csesztetnek, meg yaoi mangat olvasok inkabb, akkor lesz a baj, es majd akkor amikor 5-6 szorra leszunk 7-en akkor lehet h en mondom, h najo, oke cukimuki otlet volt, de nem jott be, INKABB nekem is van jobb dolgom..ennyi...es SAGE

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 9:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most erre is lenne válaszom, de már nem akarok tovább veszekedni, így is fáj ez az egész. Sajnálom. Majd ma elmegyek a szõnyegekért.

HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Naa mi folyik itt?

Nem muszáj bebizonyítani, hogy ki az elfoglaltabb, mindenkinek különbözik a tûréshatára ok, megértettem.

Cella nem azért írtam neked kisesszét, mert szerintem rosszul éled az életed, vagy utállak és bosszantani akarlak, hanem mert azt akartam, hogy esetleg ha ilyesmivel piszkállak akkor meggondolod magad és mégis eljössz (és nem azért akarom, hogy elgyere mert akkor egy fõvel nagyobb lesz a társaság és majd nem kell szõnyegen égetnem magam mert lesznek mások akik megteszik helyettem, hanem mert ismerlek már valamennyire és sajnálnám ha nem jönnél. Ennyi.)
De látom, hogy nem így kellett volna, végülis én se szeretem, ha többen nekemesnek, hogy ne így, vagy ne úgy csináljak valamit.
Viszont el kell hinned, hogy azért nem olyan speciáls a problémád és gyakorlatilag mindenki aki érettségizett átélte ugyanezt és én is paráztam az érettségin és teljesen meg voltam lepõdve utánna, hogy mennyire egyszerû volt az egész (pedig én is csináltam 2 emeltszintût), de hiába mondtam egy évvel fiatalabb haverjaimnak õk azt mondták, hogy "de idén sokat nehezítettek rajta" aztán õk is leérettségiztek és mégsem volt nehezebb az érettségi. És egyetemen nem fogsz fellélegezni, hogy megvan az érettségi innentõl hawaii van, hanem félévente egy érettséginél azért kategóriákkal nehezebb kihívással találod szemben magadat. De ezt meg minek magyarázom, hiszen már nem arról van szó, hogy jössz-e vagy nem, hanem hogy utálsz-e vagy nem.

És nem is akarok kioktatni, vagy észt osztani, csak részben felelõsnek érzem magam abban, hogy a dolgok kb addig fajultak, hogy Cella elviszi ma a szõnyegét aztán sose hallunk többet felõle. Szóval csak menteni próbálom ami menthetõ. Olyan megoldás már nincs, hogy senki se legyen szomorú/mérges/sértõdött?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 18:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Eh? merem énis remélni hogy nem haragszol ránk :(
Énse nem basztatásból mondtam amit mondtam.De leglább érzed hogy fontos vagy itten, mert máskülönben nem "estünk" volna neked... :dirr:

de ha úgy érzed hogy van szabad 3 (+utazás) órád, és nagyonnagyon uncsizol, szeretettel várunk :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 2:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hülyék XD Én csak vitatkozom, az meg belefér sõt, kell ^^ No és úgy döntöttem, hogy megyek, csak nem maradok végig, hanem csak 7ig... Kecske is, káposzta is... Adri blogjára blogintottam(szal ide offolom, mert lusta vagyok máshova pötyögni):

Idézet:
Én ma(vagyis már tegnap) voltam a millenáris parkban, és ott van egy ability park, ahol testi és érelmi fogyatékosokkal lehet beszélgetni, kicsit meg lehet ismerni a világukat különbözõ játékokkal ^^ És olyan aranyosak voltak, úgy éreztem magam, mint Köztetek, Testvérkéim között *-* Holnap(ma) megyek vissza jelnyelvet tanulni meg dumálni az egyik... ööö... hát mondjuk értelmi fogyatékos emberkével... Igazából csak a teste akadályozza az önkifejezésben... Nem tudja kontrolállni a testét, de amúgy tök jól el lehet vele beszélgetni, hiába néz ki úgy, mintha senki sem lenne otthon, mindent tisztán ért ^^ És nagyon aranyos ^^ Meg megyek táncszõnyegklubba, de nem maradok végig... Szóval blogoltam :D Ja, megnéztem az Akirát... Ööö... Durva... És el fog tartani egy darabig, mire felfogom, és akkor sem fogom érteni... Ezek a japcsik mindig túl mélyértelmû dolgokról filóznak, én ehhez sügér vagyok...

HozzászólásElküldve: 2008. február 25., hétfő 1:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Annyira jóóó volt a mai taliiiiiiii!!! És most csak ennyi, mert holnap, illetve mostmár ma tanfolyam, ötkor kelek, és elõre látom, hogy csúnyán szét fogok esni a sok elmélettõl, amit a fejembe akarnak majd nyomni :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 25., hétfő 1:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ely-chan írta:
Annyira jóóó volt a mai taliiiiiiii!!!

Igeeeeeeeeen ^^ Tökjó, mindig feltölt energiával meg pozitív gondolatokkal. :orul:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 25., hétfő 8:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Biztos, hogy mi akarunk Mondoban hirdetni? :S Én már félek néhány otakuckostól is...:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 25., hétfő 13:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Renia írta:
Biztos, hogy mi akarunk Mondoban hirdetni? :S Én már félek néhány otakuckostól is...:S

igen biztos max megölnek minket :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 25., hétfő 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
És amit elfelejtettem: Köszönöm Nejiiiiiiiii!!!! Mármint... Neked köszönhetem, hogy ott lehettem tegnap ^^ Szóval hálám üldöz mostantól :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 25., hétfő 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ely-chan írta:
És amit elfelejtettem: Köszönöm Nejiiiiiiiii!!!! Mármint... Neked köszönhetem, hogy ott lehettem tegnap ^^ Szóval hálám üldöz mostantól :)

Neji szólt neked?
(Hogyha kell szólni amúgy valakinek h lesz klub én szivesen megteszem, Darknessnek is én szóltam ^^)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
33 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.