Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Egyenpóló

HozzászólásElküldve: 2008. február 19., kedd 23:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Valamennyire én is tudok firkálni... Most nyulat akarsz rá vagy mivan? Cuki legyen vagy evil? Mondj pár konkrétumot, és összedobok valamit =D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 20., szerda 0:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nemcsak tolem fugg...tolem lehet nyulas, bar annak a szonyeghez nem sok koze van..bar nagyon muki...inkabb a nyilakkal kene varialni
Csak most vasarnapra mar kene otlet konkretan...mindjart con >___<

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 20., szerda 2:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én szõnyegõs nyuszisat szeretnék ^^ Nagyfülût ^^ *Szépennéz a rajzolni tudókra.*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 20., szerda 11:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nagyon LOLLERcoaster a nyuszi, csak semmi koze a tancszonyegklubhoz..vagy akkor vmi kicsi nyuszika kene, meg nyilak..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
nekem Misu nyula kell :dirr: :KISS2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is *-*

HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nekem nem kell nyul felejtsétek el :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 22:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:
nekem nem kell nyul felejtsétek el :P

neked lesz kazettás

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 21., csütörtök 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
rennya :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
A kitaszított jérokkereknek kazettás... Szépek leszünk :dirr: Egyébként meg Neji, nem értem mi a bajod a nyúllal... :D Szerintem jól állna rajtad, olyan kis édes lennél a rózsaszín gééééj pólódban XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 0:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
De amit ma kitalaltunk az nem rossz..h meg kene vhogy az Akira-t (billyentyuzettel pl) csinalni, es a screenshot lehetne a hatter..
/me nem akar nyulat...not catchy enough... :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 2:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
/me nem akar sima nyilasat :dirr:

/me nem akar pólót se Kép

/me nyûgös

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 22., péntek 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
/you kussol :géj:
Marton otlete, hogy a polo hatulja egyenjel, a polo elejere meg "szabad asszociao" a Tancszonyeg/T.Klub keretein belul...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 18:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Nyílra mindenképp dobnék egy voksot, mert az a legjellegzetesebb és felismerhetõ. De még vmi mascot is kéne. A dirr fun lenne sztem :dirr: Vagy LÁB o_O

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 18:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
LEGYEN DIRREEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44 :dirr:

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 20:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah, lehe h most kicsit undok leszek DE
1, emberek nem KELL polo...ez imho nem rossz otlet, de mindjart itt a con, es nincsen semmi otlet, pedig azokat meg meg is kell csinalni
2, nagyon muki a nyul, igen en is szeretem a nyulakat, DE ez egy tancszonyeg klub..es ha azt akarjuk h jojjenek uj tagok, akkor egy olyan polot kell csinalni amire raneznek es a klubra asszocialnak..egy nyulrol pedig nem fognak arra asszocialni, es a dirr-rol sem...majd ha lesz 2677856 tagunk, akkor lehet meg egy nyuszis polonk, meg dirres, nekem meg lajharos, mert akkor mar nem kellenek uj emberek..de most meg nem tartunk itt szerintem...es lehet h nem kreativak a nyilak, de celravezetoek..csak meg kene csinalni oket..es en telleg nem tudok rajzolni :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Nah, lehe h most kicsit undok leszek DE
1, emberek nem KELL polo...ez imho nem rossz otlet, de mindjart itt a con, es nincsen semmi otlet, pedig azokat meg meg is kell csinalni
2, nagyon muki a nyul, igen en is szeretem a nyulakat, DE ez egy tancszonyeg klub..es ha azt akarjuk h jojjenek uj tagok, akkor egy olyan polot kell csinalni amire raneznek es a klubra asszocialnak..egy nyulrol pedig nem fognak arra asszocialni, es a dirr-rol sem...majd ha lesz 2677856 tagunk, akkor lehet meg egy nyuszis polonk, meg dirres, nekem meg lajharos, mert akkor mar nem kellenek uj emberek..de most meg nem tartunk itt szerintem...es lehet h nem kreativak a nyilak, de celravezetoek..csak meg kene csinalni oket..es en telleg nem tudok rajzolni :S

És akkor az Akira AA-s ötlettel mivan?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 20:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat senki nem mondott arra sem semmit :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 22:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bob Harris írta:
nemtom, az én véleményem eléggé egyezik a sajátommal

ezt olyan szépen mondtad :3

nemtom, szerintem egy táncszõnyegezõ kabalaállat kb ugyanott van mint egy nyíl :dirr: mondjuk a nyulamat én kifejezetten nem szeretem :dirr: lehetne valami lulz kabalaállat, ami ismernek az emberek és figyelemfelkeltõ, alatta meg lehetne a táncszõnyegklubb honlapja, és con után özzönlenének az új tagok :dirr:

höh, emlékeztek még a táncszõnyegezõ MATci-ra? xD LEGYEN Õ RAJTA :dirr: vagy kérjük kölcsön Sakuragit a mattól :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 23., szombat 23:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akira vázlat:

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 0:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor jol atjott az uzenetunk...@___@ (egy kicsit vegyuk komolyan a dolgot lecci, vagy TELLEG ne legyen polo)

NEM,NE legyen allat egyenlore, leven a tancszonyegnek nincsen univerzalisan elfogadott allat jele, es nem azzal fog elindulni h mi csinalunk...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 0:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vagy leehtne mindenkinek olyan, mint az Akirás csak a kedvenc számával...? ^^ És mondjuk alá 1 Táncszõnyeg Klub felirat? ^^ (Csakmer h nekem pl. a hajamtól úgyse látszik a póló hátulja:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 0:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor csak nyíl legyen hátul, elöl h táncszõnyegklub és kész.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 1:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
De nem lehetne mindent elõre rakni amúgy? ^^" Szerintem nem én vagyok az egyetlen hosszúhajú :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 1:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Renia: marcival is pont erre gondoltunk...ill ugy tovabbvittuk Hiei otletet, es ugy kene h mindenki a kedvenc szamat rakja ki, es utana meg vhol ott van az 5 nyil, es az a szin amiben kuldi az van kozepen kirakva.... :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 1:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
@Renia: marcival is pont erre gondoltunk...ill ugy tovabbvittuk Hiei otletet, es ugy kene h mindenki a kedvenc szamat rakja ki, es utana meg vhol ott van az 5 nyil, es az a szin amiben kuldi az van kozepen kirakva.... :3

5 nyil? Nem 5 szint?:D Meg mivan hha én 3 hét múlva heavyzni fogok?:D Meg a kedvenc számot akkor hova? ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 10:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez lotyó jó ötlet :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 14:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Meg mivan hha én 3 hét múlva heavyzni fogok?:D Meg a kedvenc számot akkor hova? ^^"

Oh pardon 5 szint...
Akkor ez van, megszivtad, es az egesz con rajtad fog rohogni, h te csak standard-ben kuldod...ez van...nemtom, rugalmassag, meg nojunk mar fel egy kicsit, ez most az elso polo, a conra, h jojjenek emberek... :géj:
A kedvenc szam lenne az Akira helyett...de majd megtargyaljuk a Klubban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 29., péntek 19:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kép

a nagy focimz-szerû tervem... de Bogi leszvazta úgyhogy már nekemse tetszik :dirr: nyááááá ötlettelen vagyok eöee

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. március 1., szombat 3:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
A nyilakat nem csinálom meg, hogyha nem tetszik senkinek sem, mert sok szarakodás van velük ^^"
Vélemény? ^^

Kép

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 14
401 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.