Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Egyenpóló

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 14:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
nyazsir..akkor sztem mar mindenki megvan....ugyh hazamegyek es sztem leadom az arajanatos rendelest...mert sztem nem lesz klub ma, es akkor ugye a pingwin sem tudja hozni az o mintajat (nem mintha tudnam h jon-e vagy nem)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 16:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ceze: leccives azt a mintat el tudod kuldeni amin csak az a minta van ami a polora kerul? Marmint polo nelkul...az kene a pingwinnek, hogy meg tudja csinalni a polot....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Renia írta:
Wish írta:
Mimimi van a pulcsival?

Basznak válaszolni... -_-

Nemtudom mi a helyzet ezzel a dologgal, azért kérdezem. Mármint, az van, hogy lehet, hogy pulcsit is csináltatunk?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 8., hétfő 9:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
persze el tudom küldeni, de azért kérdeztem pontosan melyik minta kell. A fekete fehér vagy a szines?

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 8., hétfő 10:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat a fekete feher...amiben megallapodtunk h az legyen a vegso, mert akkor pingwin meg tudja csinalni a polokat...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 8., hétfő 15:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Rendben. Ide tettem fel. Ez egy jpg file, ha más formátumba kell csak szólj azonnal átrakom.
ja a link: http://czoldala.extra.hu/public/TSZK/polo_ff_elol.jpg

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 8., hétfő 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne haragudj, felreertettelek >____<
Szal azt hittem a szines a teljesen szines, de akkor pontositok: szal az kene amikor a marvelous felirat szines....bocsi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 8., hétfő 17:02 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 9., kedd 18:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Wish: Mivel Tomcatnél van pulcsi is, így lehetne...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 11., csütörtök 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pingvin kerdi:
1 gyors kérdés: ez a minta nincs meg vektografikusan is?
csak mert ha ezt így átdobjuk pólóra akkor kcisi lesz, ha meg nagyban szeretnétek, akkor meg fel kell nagyítani, de akkor kcisit pixeles lesz :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 11., csütörtök 15:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megoldom amint tudom max vasárnapra meglesz!!!!

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 12., péntek 1:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
OK, koszonom! Jon majd vasarnap pingvin is, es akkor majd meg lehet nezni a polokat, bar vszleg naluk fogjuk nyomtatni, mert a tomcatesek kakiltak visszairni..igy ez ha leokezzuk akkor kb 3300 ft lesz az egesz kb..erre keszuljetek emberek!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 12., péntek 14:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Brigi azt üzeni, hogy nem kér pólót, mert kórházban, és egy ideig nem is tud klubba jönni emiatt.

És Pingwinnél milyen fajta pólók vannak? Van ott is nõi?
Meg lehet költségcsökkentés képpen csak elõre kérni mintát...? Mert 3300ft elég sok egy pólóért...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 12., péntek 15:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Van noi is, azt mondta majd hoz mintakat...
Sztem nem sok egyebkent, plane a tobbi ajanlathoz kepest amit kaptunk anno, az 5 meg 8 ezer forintosak..es nem szeretnem ha masmilyen polok lennenek, legyen mindenkinek ugyanolyan...ezert sajna a pink polo sem jatszik, nincs is olyan a pingvineknek :(
btw tudtam h lesznek majd akiknek sir a szajuk, es elore mondom h nem kell polot rendelni, itt akar 2 darabot is kinyomtatnak, ugyh max marci meg en nyomatunk, es akkor nincs is stressz...a masik meg h itt ugyanannyi lenne ha a szinest nyomatnank, ugyh meg az is lehet egy opcio..mindenesetre a dontest most vasarnap meg kell hozni, es akkor lesz meg conra a polo...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 12., péntek 19:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
csináltassunk kitûzõket is :dirr:
*elvan* http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... jelvenyek/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 12., péntek 20:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nekem a jelvény bejövõs lenne *___*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 12., péntek 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor bocsi, de nekem nem kell póló, 3300ft elég sok egy pólóért. Akkor is, hogyha máshol 5 meg 8 ezer lett volna.
(Amúgy meg a csak elöl mintát csak azért kérdeztem mert az is ugyanúgy reklám (meg nekem úgysem látszik a hajamtól a hátulja, szóval nekem az amúgy is tökmind1), és hátha úgyis oké. De mind1.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 13., szombat 1:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, csak nehanyan szerettek volna pinket...de nem lehet sajna, ugyh mindenkinek fekete lesz
Nem tudom rennya, mert a 2500 nem lenne sok? mer amugy asszem annyi lenne, ha csak az elejen lenne...a jelvenyt hol lattad lione? O_o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 13., szombat 8:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Én például hajtottam nagyon a pinkre... Még átgondolom... Fekete pólóm annyi van, a fehéret eleve nem szeretem (az is van amúgy, jól gondolom?), nem tudom... És ha én viszek pink pólót, szerzek valahonnan?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 13., szombat 8:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mért nem lehet pink póló? Na nem mintha nekem az kéne, :P csak nem értem... Annyi színben csinálom meg a hatteret amennyibe akarom.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 13., szombat 21:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nemtom, most majd beszeltek Pingvinnel h mit lehet es mit nem....nem a hatteren mulik hanem h mire nyomatnak es mire nem, ami tolem teljesen fuggetlen...de ilyen fekete polod nincsen :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 13., szombat 23:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Az egy dolog, de nem is szeretem a fekete pólókat, annak ellenére, hogy másból nem is áll a póló raktáram itthon... Régen szerettem, már vidám színek párti vagyok...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 13., szombat 23:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
2500 máris nem olyan gáz...de mondjuk hha lehetne vinni pólót akkor az még jobb lenne.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 14., vasárnap 22:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
na akkor engem húzzatok ki a pólólistáról mer nincs pénzem (s sztem amíg nem is lesz addig klubbra se nagyon megyek mer nem akarok sokezres tartozást csinálni... végülis amúgy azt megoldottam h vasárnap ráérjek... csak elõbb munka (olyan amibe nem döglök bele) kéne aztán meg fizetés is XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 21., vasárnap 16:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Najjó, akkor én mostmár teljesen lemaradtam:
Asszem, hogy az S kicsi, inkább M...
másikok:
milyen azaz ingpóló? és lehet olyan is? vagy már nem? vagy most mivan? én már nem értek itt SEMMIT!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 21., vasárnap 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Ingpóló az egy sima póló csak gallérral. Teniszpólónak és gallérospólónak is szokák emlegetni. De most csak sima póló lesz, mert csak olyat tudnak pingwinék nyomni.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 24., szerda 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
aha köszi... :oops:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 25., csütörtök 8:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziaszotk!
Milyenek lettek a pólók? Senki nem írt semmit. Pingvin megcsinálta õket? Valaki írjon róla légyszi!
köszi

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 25., csütörtök 9:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért nem írtunk, mert fogalmunk sincs... Pingvin ugyanis nem jött klubba

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 25., csütörtök 12:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaaa az jó! Én elküldtem a megadott e-mail címre a dolgokat, ennél többet nem tehetek sorry.

Offline Profil ICQ

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 13 / 14
401 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.