Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Egyenpóló

HozzászólásElküldve: 2008. július 17., csütörtök 5:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
r3t3k írta:
Köszöntem Rita. Lehetne hogy ne a mostani hanem az egyel késöbbi tszkra hozza el Pingvin a pólókat?
Mert akkor én is láthatnám õket. :géj: :géj: :géj:

Inkább mindkettõre :) Vagy lefényképezzük õket ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 18., péntek 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Cézé: azt mondta h nem is tuti h most hozni fogja oket..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 19., szombat 13:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Nekem az legyen ráírva hogy DarkEclair így pontosan! Jaés a póló fajtáját msnen leírtam vagy ha nincs meg akkor kéremszépen a linket és kiválasztom mégegyszer :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 15., péntek 2:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Szerintem ami Cellára jó, az bizti rám is jó lesz! :nyelv2:
Senki se vegye rossz néven, mert nem célozgatok...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 15., péntek 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nemtom a poloval mi lesz, mert a hihetetlen passzivitas megint szivet melengeto..meg mindig ott van egy halom ember aki nem irta oda h milyen polot szeretne, pingwin meg nem hozza a polokat, es Wishek is eltuntek...szal nemtom, sztem megint nem lesz conra...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 21., csütörtök 10:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
És végre megjelentek! Bocsi csak nem igazán voltunk mostanság gépközelbe. Én póló ügyben pingvinre várok csupán!

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 21., csütörtök 22:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
De..miert is? O_o (meg ahhoz nektek is kene jonni meg neki is...seems impossible)
Attol meg a tomcatnak is el kene kuldeni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 22., péntek 17:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Azért várok rá, hogy írjon ékem egy e-mailt mert ezt igérte, és elküldöm neki a pólótervet, õ kinyomtatja, és elhozza bemutatódarabnak!
Bár igaz jó lenne menni, csak valahogy sosem jött össze bocsi. Ami biztos hogy szeptembertõl tuti megyünk.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 30., szombat 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Én csak azt tudom mondani, hogy nekem akkora legyen a méret, ami Cellára jó, mert az jó lesz rám is. Másba nem tudok beleszólni...:S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 13:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jo, ha nem hozza most a polot a pingwin akkor ez van es en elkuldom a tomcateseknek, leven megint nem lesz polonk akkor a conra..
AKI NEM IRJA LE H MILYET KER AZ NEM KAP, EVVAN

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Van most rá pénzem, szal legyen póló, mert el akarom rá tapsolni azt a retek sok pénzt :D:D

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 19:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
AKI NEM IRJA LE H MILYET KER AZ NEM KAP, EVVAN

rövidujjú nõi póló S-ses
most szar a net nemtom megnézni hogy hívják

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem L-es méret kell (legalább, gondolom L elég :oops: ) Sols Melrose-t szeretnék, rózsaszínben. Minden jó szám foglalt, még gondolkozok mi legyen.
Cézének szerintem M-es kell, és ha lehet akkor ingpóló, ha nincs akkor sima férfi póló, de majd Õ nyilatkozik, csak én mint asszonya (XD) picit intézkedem felõle :]

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszonom, minel hamarabb kerek meg mereteket, meg szamokat meg mittomen :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 8:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Sols Coconut nõi top - Orchidea-rózsaszín - L-es méret - És ugyebár a már lefoglalt 13-as szám :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 10:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Lione írta:
rövidujjú nõi póló S-ses
most szar a net nemtom megnézni hogy hívják

jah igen, nekem fekete köll *rocker*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 10:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji: 00 (L, Sols Lady kerek nyaku)
Gabi: 03 (S, Sols Cactus ujjatlan topp)
Moomba: 05 (L, Sols Imperial)
Milni: 11 (S, Gildan rövidujjú férfi póló)
Ely: 13 (L, Sols Coconut PINK)
Cézé: 14 (M, ingpolo)
Wish: 15 (L, Sols Melrose PINK)
Cella: 19 (S, Gildan rovidujju ferfi)
Cyrus: 21 (L, Gildan rovidujju ferfi)
Niki: 23 (M, Sols pearl nõi ujjatlan top)
Dem: 45 (M, Sols Imperial)
SoonDead: 63 (L, Sols Imperial)
Manne: 69 (L, Sols Imperial)
amcsi: 88 (XL, Gildan rovidujju)
Blanka: 92 (L, Sols Coconut)

nyah nem lehet elegszer bepostolni...aki piros annak vmilyen paraja van meg!!
Gensout en rugdosom, ha neki köll egyaltalan, de a tobbieknek egy nagy :géj: tekintet...(zarojelben jegyzem meg, h aki nem szol anelkul is most mar el lehet kerni az ajanlatot mer elegen vagyunk mar..ugyh a hatarido most vasarnap, ha BARKI BARMIT MASHOGY AKAR SZOLJON, ebbe az is beletartozik, h jaj nem kerek mer anyu nem ad penzt megsem...)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 10:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
jah igen, nekem fekete köll *rocker*

Es milyen? :géj: bar sztem abban allapodtunk meg h elvileg a fekete az alap, nem? mert hogy azon nez ki jol a minta!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 10:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Es milyen? :géj:

S-ses
sols lady kerek nyakú
fekete

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 13:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
ebbe az is beletartozik, h jaj nem kerek mer anyu nem ad penzt megsem...

Nekem attól függ, hogy kell-e a póló, hogy mennyire lenne drága...de elõször csak árajánlat kérés van, nem?

Szerk.:
Amúgy Sols Melrose sztreccstop, fekete és XXL. Ha nagy lesz max. anyukám bevesz belõle, de inkább nagyobb legyen, mint kisebb. :D

Szerk2:
Nikinél nincs méret.
És rákérdeztem tomcatnél a pulcsi miatt, bár nem tudom, hogy ez Cicán kívül érint-e még valakit...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez igaz, bar van egy olyan sanda gyanum h o S-es..
Milyen pulcsira? Es mit kerdeztel?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 17:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
én meg játszotta egy kicsit a jelvényes ötlettel XD
http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... jelvenyek/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Neji nem kér pólót, és ezt elvileg jelezte is már valahol, valamikor... Szóval õt le lehet venni a listáról...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az egyik pulcsinál 2 pulcsis emberke van a képen, tök más pulcsiban, és arra kérdeztem rá...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 21:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Mimimi van a pulcsival?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 5., péntek 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amit Wish írt a pólómról az mind igaz. M-es méret és ingpóló, ha nincs normál férfi. Szín: fekete. Száma: ? Vasárnapig megmondom.
Ja és egy kérdés. Végül melyen minta lesz? Tudom hogy én csináltam õket, de szerintem valahol lemaradtam. Sorry :oops: :oops:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 6., szombat 0:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
Mimimi van a pulcsival?

Basznak válaszolni... -_-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 6., szombat 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Nekem DarkEclair legyen a név...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 1:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
sztem nekem az S-es kicsi lenne...
sztem legyen M-es...az a baj h nem tudom ezeknél mekkora az M-es meg az L-es...van amibõl az egyik jo van amibõl a másik :/
de inkább legyen nagyobb mint kisebb, nem? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 9:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Thát pontosítunk. Wish: 15 L, Sols Melrose (ha lehet szine akkor rózsaszin)
Cézé: 14 M, ingpóló, ha nincs akkor sima fekete férfipóló.
A nevek is azok amiket felírtam.
Üdv:
Cézé

Offline Profil ICQ

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 12 / 14
401 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.