Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Egyenpóló

HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 14:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Hát ez az ezt nem értjük mi sem. Mi csak azért mondtuk, mert a "színcsökkentés" után is rengeteg szín volt benne, és úgy tûnt Ritával úgy próbálnak ezen javítani hogy egyre kevesebb mintát tesznek rá, holott csak egy progival butítani kellett volna. Emiatt lett sértõdés, mert ezt el mertük mondani, és Wish megcsinálta kb 5 perc alatt a kis képen...
Azt hiszem ennyi. A tervel tényleg nem volt semmi gond, bár Amcsi felvetett egy ötletet, de ez azért nem bûn...

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 15:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Nem baj, hogy csökkentve lettek a színek is, dehogyis :géj:
Neji továbbra is parancsot teljesített... És hagyjuk már ezt a témát, inkább ha már annyi itt a számtech zseni, akkor haladjon a dolog...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én nem sértõdtem meg
ha szerintetek ez a megsértõdés ti még nem láttatok engem megsértödni :lol:
am a poloval kapcsolatban ,viccen kivül nem kap senki semmit tõlem :géj: :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 18:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Neji írta:
viccen kivül nem kap senki semmit tõlem :géj: :roll:

Még Te mondod, hogy nem vagy besértödve??? Ez annak a tipikus esete... A hiszti, hogy "csakazértse"... -_-"""
--_--

Ely-chan írta:
És hagyjuk már ezt a témát, inkább ha már annyi itt a számtech zseni, akkor haladjon a dolog...

Mi is erre várunk.. Vártuk, hogy legyen elküldve a nagy kép... De Neji is csak napok múlva irta a bedurcizott szöveget, hogy már kitörölte.
No meg egyikünk sem zseni.. Ez azért túlzás. De pl mi Cézével számtech szakközépbõl jöttünk, õ a bmfre jár infokarra, én az eltére járok infokarra, de ez nem azt jelenti, hogy grafikusok vagyunk....

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 18:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Legalább azt mondhatnátok meg, hogy a pólón lévõ grafikákat honnan lehet megszerezni nagy jobb minõségben!

HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 19:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elvileg a progiból magából lehet kiszedni, a pontos mechanikáját nem tudom... Lione?

HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ööö a stempania mappában van két olyan mappa is ami tartalmazza a nyilakat / feliratokat, most nem saját gépnél vagyok úgyhogy nem tudom pontosan megmondani :S de tuti meglelitek magatok is.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezeknél nagyobb felbontásban nincsenek valahol meg esetleg? Mert szerintem nagyon picik lesznek egy pólóra... Legalábbis sajtónyomtatáshoz is igennagy felbontású képek kellenek, hogy ne legyen túl pixeles..

HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 23:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nem sajna nincsenek meg nagyobban, anno amikor terveztem énis mintát, neten sem volt meg seholsem, + gondolom a Nejié is ekkora volt. Vektorozással meg lehetne csinálni pár egyszerûbb nyilat PSban de ahhoz én sajna nem értek :S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 10:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hááát, ahhoz én sem... Majd kicsim próbál valamit, õ ügyi ^^

HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 21:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
13-án írta Neji, hogy nincs minta... Azóta eltelt öt nap és még mindig azon lovagoltok, hogy Neji egy kötsög XD Nem érzitek viccesnek a dolgot? Csak egy cseppet...

Idézek:
"r3t3k írta:
Hát igen. Az elte ik azért odavág"

Hát akkor hajrá... -.-'

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ely egy kicsiket fogd vissza magad...SENKI nem mondta h a Neji egy kocsog (en nemtom honnan lett ez az egesz szedve de mar ezt is egy kicsit uncsi magyarazni), es ezen SENKI nem lovagol..nem ertem telleg mier vagyunk altalanos iskola elso osztalya szintjen ?__? annyi lett mondva h semmi nem tortent a polomintanal amirol NEM Neji tehet (húú elmondom megegyszer es utoljara) NEM Neji tehet mert o csak azt csinalta amit en mondtam, mer en azt hittem h ugy kevesebb lesz benne a szin...ENNYI TORTENT!!!
@r3t3k es @Wish: igen nagyon zsir h egyikotok jobban vagja a temat mint a masikotok de akkor ezt most lehetne mar prezentalni is...nem igazan hiszem el h ez ennyire bonyolult lenne ez az egesz...amugy meg lehet h ok tudnak nagy mintat csinalni, csak akkor legyen mar meg a kicsi..vagy vmi..vagy legyen feher fekete alapon merazzsir...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 21:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
lehet találni 700*700 nyilat is érdemes megnézni képfeltöltö oldalakat :géj:
felraknám de sajnos azt is töröltem :lol: és már nem tom honnan volt
:roll:
amúgy meg nem értem mit lovagoltok a nagyság témán az elõzõ verzionak is csak a szine volt gáz a méretre nem szoltak ....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 21:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
@r3t3k es @Wish: igen nagyon zsir h egyikotok jobban vagja a temat mint a masikotok de akkor ezt most lehetne mar prezentalni is..

Bocsánat, én nem tudok ilyen finom és nõies lenni, de ezt akarom elpofázni már napok óta :géj: Mert itt mindenki nagyon okos, csak továbbra sem csinál senki semmit :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Erre a tomeny lol :dirr: a legjobb valasz imho

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 12:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Ok én megcsinálom csak egy dolgot kérdeznék: Legyen az eredeti Neji féle vagy a kevesebb nyilas? Egyébként azért nem szoltunk a méret miatt mert azt hittük van normál min 1280*1024 körüli kép is. Az 1600*1200 az jobb lenne...
Ma akkor nekiesek, csak a kérdésemre válaszoljon valaki :P

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 12:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyah koszi :3
Kevesebb nyilas? O_o "kevesebb" szinu van, de kevesebb nyilas nincs...vagy en vagyok a helikopter...eses miert nem mondott senki semmit a fekete alapon feherre? ;______;

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát a második változatba, kevesebb nyíl volt nem? Egyébként elküldenéd a mintát mert valaki törölte a linkrõl!

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lool... Az elsõ változatban volt egy rakat nyíl, a másodikban meg már fele annyi és mind egyszínû..... pff

elsõ
második

HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 13:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
r3t3k írta:
Egyébként elküldenéd a mintát mert valaki törölte a linkrõl!

Nemolvastad? Bedurculva ki lett törölve!

HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt inkább feletsük el. Köszi a mintákat. Puszi

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 14:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Õõh, mindenkepp a 2. az elsorol mar reg letettunk...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 19:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
r3t3k írta:
Egyébként elküldenéd a mintát mert valaki törölte a linkrõl!

Nemolvastad? Bedurculva ki lett törölve!

ahoz semmi közöm :P
képfeltöltö oldalól nehezen törölném XDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 20:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én már csak egy dolgot nem értek... Miért nem lehet mindenre egy postban válaszolni, miért kell egymás után kettõt írni... Mindegy, biztos én vagyok már megint a hülye :géj:

Na mindegy, inkább többet meg sem szólok, mert be leszek oltva, hogy mit pofázok bele mindenbe :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyomatékosítás ;)

HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 21:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ely-chan írta:
.. eltelt öt nap és még mindig azon lovagoltok...

mi inkább ezen lovagolunk!

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
DUPLAPOOOOOST
csakazértis
énis nyomatékosítok

sztem a színcsökkentésre mi lenne ha egy 2színû filtert felnyomnátok és kész? elsõre én a raszterra gondoltam de az mondjuk árnyal is de van pár olyan ami zsirfeka lenne pont ehhez

hmmm lehet valamit énis fogok shoppolni mert csak :dirr:

najó közbe meg rájöttem hogy színnel nincs para de sztem egy egyszínû, de valamivel fantáziadúsabb motívum nagyobb win lenne (mint pl a nyulam :dirr::dirr: szerintem) lehet hogy nincs köze a dancemathoz de ez meg így annyira sótlan

najó befogom még mielõtt nekemis nekemestek

szal az alapkoncepció nemtetszik (ezmiatt is nem akarok pólót) nem neji megvalósításával volt a parám

/me kuss

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
TRIPLAPOOOOOOST!!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 23:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csinálnál egy tervet, hogy Te hogy gondoltad? Akkor többõl lehetne válogatni.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Misu mar csinalt csomot, meg lehet oket nezni...

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 9 / 14
401 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.