Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Egyenpóló

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 9:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 10:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
fekete nem lesz?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 10:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A polo szinet ugyanugy te valaszthatod ki...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 13:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem tökéletes, de íhy is sok szín van benne, azt hittem le lesz butítva, nem egy színnel... De majd meglássuk mi lesz az árajánlatban.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Nem akarok kötekedni, de ez a kép nincs lebutítva. Az hogy kivettetek pár nyilat, attól még ez iszonyat sok színt tartalmaz pusztán a marvelous tuti 20 színbõl áll az átmenetek miatt vagy még többõl. Ez még mindig 256e szines vagy több...
Ez még nem lebutítás. Egy profibb progival simán le lehet húzni a szinek számát. Ez még mindig 8e ft körül lesz...

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 18:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Pontosan 12750 színbõl áll... Ha levesszük a póló rózsaszínjét, akkor 12749... Az elsõ verzió 15575 szín volt... Ez szinte semmivel sem kevesebb...

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Így néz ki egy színbeli lebutítás:

2 szín
16 szín
256 szín

De amúgy egy ilyen pólónyomáshoz sokkal de sokkal jobb, nagyobb felbontású grafika kell, mert így pixeles lesz az egész...

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Hát igen. Az elte ik azért odavág :D De Wishnek igaza van, így néz ki egy színbutítás.
Gondolom azért a feltöltött kép nem az eredeti csak valami kicsinyített. Remélem!

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
csokolom meglehet csinálni
rám többet ne számitsatok :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nekem fogalmam sincs h mit kell csinalni...en (naivan) azt hittem h akkor ez kevesebb szin---> nem ertek hozza...de ha valaki ert akkor az segithet, ilyen egyszeru.... :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
r3t3k írta:
Hát igen. Az elte ik azért odavág :D

Azért ez még "kalmár odavág" érzés :géj:

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sajnos az túlzás, hogy értenék hozzá. Színeket lebutítani tudok. De igazából tomcatéket kellene megkérdezni, hogy mennyi színbõl lenne optimális meg ilyesmi. Mert egy szitanyomásnál még a 256 szín is sok, a 16 színnel meg pixeles és csúnya, mert túl szép grafikáról van szó.
Amikor az árajánlatot kaptunk pontosan mit írtak?
Ott van, hogy ha grafikán kell változtatni, vagy ilyesmi akkor az felárral számolják. Nem érni meg inkább kisebb felárat kifizetni, hogy szép és tökéletes legyen a pólónk, mint a tizenakárhány színt kifizetni?
Végülis nem kis melót adunk nekik, nem kis lóvét hagyunk nekik ott (mert 10-15 póló bizti kell, és 10 póló után csak egyre olcsóbbak (!!!) (mert nem kell újr beállítani a gépeket, minta sablon megva), én el is gondolkodtam egy másik pólón/pulcsin ha kijönne 2-3 ezer forintra..), szóval (hol is volt az eredeti mondat :@@: ), szóval biztos segítenek pontosabban is megtervezni, kivitelezni...

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
en (naivan) azt hittem h akkor ez kevesebb szin

Igen, csaknem 3ezer színt elhagytatok :) Azért ez is valami ^^ Kevesebb!

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát ha kell a grafikát lebutítom sõt ki is javítom hogy ne legyen pixeles, de Neji ne sértõdj meg, a terv az marha jó, csak nem sikerült lebutítani. Ez már csak Technika kérdése :wink:
De ami a legfontosabb, van nagyobb felbontású kép vagy csak ez a pici van?

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igenigen ne legyen sértõdés, mert ahogy megismertem a társaságot igyencsak elõszokott fordulni... Mindenki kiveszi egy kicsit a maga részét a dologból, és máris hipphopp meglesz ^^

Kicsim, a nyilakat ki meg tudod szerezni valahonnan a stepmania mappáiból, meg lehet csinálni nagyban is a grafikát, mert maga a terv megvan kicsiben. A hátoldalát szerintem ne is csináljuk, mert a betûknél-számoknál úgy szokott lenni, hogy a gyártó csak a betûtípust kéri, és hogy hogyan legyen elrendezve a szöveg/betû, és úgy nyomtatja majd.

HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat, az jo lenne ha megcsinalnatok...igen, ez a kicsi van csak, semmi nagyobbunk nincsen...akkor maradjunk annal a 256szines cuccnal?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 6., péntek 10:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
van nagyobbunk illetve nekem van ami nem egyenlõ azzal hogy nektek is :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 6., péntek 11:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
???? És lennél olyan kedves és felraknád valahova, hogy ne keljen az egészet újrarajzolnom?

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 12., csütörtök 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Õõmmm...akkor most wtf? Neji sztrajkol? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 12., csütörtök 23:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Ne haragudj Neji, de figyelnünk kell a szín/ár kihasználási lehetõségét, ezért nem érné meg + sok pénzt kiadni azért, mert egy eltalált nyíl van a képen ábrázolva.

Nekem egyébként sokkal jobban tetszene, ha csak a szürke alapnyilakat hagynád ott, és eltûnne az eltalált nyíl, a marvelous felirat és a feljövõ nyilak^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 8:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Még jó, hogy õ csak csinálta, de nem õ mondta az instrukciókat :géj: Mégis mindenért õ van letolva, pedig õ legalább csinátl eddig valamit, mások mit tudnak felmutatni a nagy pólót akarók közül? :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 10:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
Ne haragudj Neji, de figyelnünk kell a szín/ár kihasználási lehetõségét, ezért nem érné meg + sok pénzt kiadni azért, mert egy eltalált nyíl van a képen ábrázolva.

Nekem egyébként sokkal jobban tetszene, ha csak a szürke alapnyilakat hagynád ott, és eltûnne az eltalált nyíl, a marvelous felirat és a feljövõ nyilak^^

ha sokkal jobban tetszik hát csak hajrá csináld meg (amúgy meg nem én találtam ki csak azt csináltam amit kértek :P )
amúgy nem szrájkolok már leszarom a polo témát azt csináltok amit akartok
kezdhetitek akár elõlröl is,a nagy mintát sajna véletlen töröltem éppen, mert az istennek ugysem tetszett :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 11:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Naaaaaaaaa..most miert köll megsertodni? ;____;
En tok halas voltam amiert megcsinaltad, es valoban te legalabb csinaltal valamit, es telleg en mondtam h h gondolom, ki mas mondta volna? O_o
Azert kerdeztem h sztrajkolsz-é merth kerdezte r3t3k h nem lenne-e meg a nagy polominta...hangsulyozom (ugy latszik nem lehet elegszer) h NEM ertek hozza, es NEM tudom megcsinalni, ezrt kertem meg Nejit...es ez most is fennall, ugyh nagyon orulnek ha vege lenne a homokozobeli viselkedesnek/ki tudo jobb polot?/es a hogy kene cimu temanak, hanem leulne velem vki, es megcsinalnank, es akkor aki nagyon okos es ungyibungyi az segitene...
Jah @ amcsi: marvelous felirat mindenkepp marad, abbol nem adok XD (jo, kiveve ha amiatt lesz nagyon draga) es vmi szinek akkoris kellenenek...
VAGY meg azt lehetne h fekete polomintara feherrel az egeszet, de akkkor mindenkinek fekete lenne, es nem lenne roszaszin, meg bugyikek...mert sztem az meg nem nezne ki rosszul..es akkor az EGY szin :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Már megtapasztaltam, hogy itt mindig mindenbõl sértödés van! MIÉRT??? MÁR NEM VAGYTOK/VAGYUNK ÓVODÁSOK!!!! Na...komolyabban egy kicsit, ideje felnõni a jözösségi feladatokhoz...
Cézé csak a nagyobb mintát kérte...ennyi... És senki sem mondta, hogy nem tetszik a minta, csak sok a szín....

HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 14:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
IloveRenji írta:
Jah @ amcsi: marvelous felirat mindenkepp marad, abbol nem adok XD (jo, kiveve ha amiatt lesz nagyon draga)

Inkább az eltalált nyíl animációja az, ami drága színekben. De szerintem marha jól nézne ki, ha csak a 4 alap szürke nyíl lenne fölül, mert az nagyon coolosan nézne ki.

Neji: ha odaadod a Photoshop fájlját, kiszedek belõle layereket, és megvan :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AZ egy dolog, hogy én fasz vagyok. Nem kell követni a példát. És most Ely drága, Neji drága, nem arról van szó, hogy nem tetszik, amit csinált Neji. Ha nem tetszene, nem azt csiszolgatnánk. Az a probléma vele, hogy így, ebben a formában KURVADRÁGA lenne, és nemtom, ki hogy van vele, de nekem nincs pénzem. Úgyhogy csak annyi történik, hogy visszaveszünk a szinekbõl (és az arcunkból höhö), hogy ne legyen olyan baszott drága. Ha ezen valaki megsértõdik, azt nagyon szeretjük, jobb, ha tudja :géj:

HozzászólásElküldve: 2008. június 16., hétfő 20:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
De jó, hogy itt mindenki ennyire érti, hogy mirõl pofázunk :géj: Öröm látni, komolyan :géj:

Mindegy, hagyjuk, mondhatok amit akarok, úgysem érti meg senki ahogy elnézem... -.-'

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 8:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon is értjük, csak nem tudjuk honnan veszed? Egyrészt sok infós van köztünk, így természetes hogy értünk valamicskét hozzá. Másrészt, egyszer sem "toltuk le". Kértük hogy kevesebb színbõl csinálja meg a pólót, mert így nagyon drága. Ebben mi olyan nagy gond? Ha nagyon szõrõznék megkérdezhetném, hogy:
Nekünk nem lehet beleszólásunk?
Ha valami nem igazán tetszik, akkor mi nem adhatunk ötleteket?

Egyébként ha bármivel megsértettem volna valakit, elnézést kérek tõle.

A tervet meg megcsinálom akár én vagy Amcsi is, csak annyit kértünk hogy azt amit Neji már megcsinált küldje át, és azt tudjuk átalakítgatni, hogy mindenkinek maradéktalanul tetszen. Nem újat akarunk csinálni, csak kicsit változtatni. Egyáltalán nem értem mért kell ezen megsértõdni. Felnõtt emberek vagyunk, ha valamit csinálunk a közösségnek, akkor azt elõre tudnunk kell hogy ami nekünk tetszik az nem biztos hogy másnak is. Egy kis átalakítás még nem a világ vége.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 10:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Valaki nekem is magyarázza el a problémát, de most komolyan, mert én tényleg nem értem, hogy most mi a gond és pontosan mi történt úgyhogy kicsit gondban vagyok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 17., kedd 12:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Ha beleképzlem magam Neji helyébe csak max annyi parám lenne hogy basszus énis megtudnám csinálni kevesebb színnel mert értek hozzá annyira akkor miért néznek hülynek vagy valami ilyesmi, nemtom :S Mivel alapvtõen a kivitelezéssel nincs para és nemis abba kötött bele senki ezmiatt nem vágom most mi van.

NEJI?!?! :géj: kérlek segíts ennek a két buta embernek!

(lol morr énis besértõdök mert nekemis volt vagy 5 tervem és egyik sem volt jó :dirr: [vicc volt] )

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 8 / 14
401 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.