Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Egyenpóló

HozzászólásElküldve: 2008. április 2., szerda 20:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Tehát akkor hogylesz? Én szeretnék pólóóóóót! :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 12., szombat 16:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Tartózkodási hely: Halásztelek nap utca 49Csatlakozott: 2008. április 7., hétfő 6:53
Mit tegyek ha kelek?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 1., vasárnap 21:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Hova írjam, hogy XL-es méretût kérek? :D Ja és kis 'a'-val kérem az "amcsi"-t, különben nem fizetem ki!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 10:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Sziasztok!
Én is szeretnék pólót, de a tegnapi vihar miatt nem volt netem, ezért nem tudtam írni.
Tegnap megvolt a 10 ember szerintem ha picit várunk simán meg lesz.
Egyébként én M-es méretet szeretnék és Cézé felirattal. Kell még valami adat? Vagy ennyi elég?
üdv: Cézé

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 11:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Majd Rita ír pontos linket, és akkor kéne még a póló típusa...
Én meg még nem tudom, h akarok-e rendelni...még eldöntöm, csak szóljatok, h meddig kéne...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Teh polo: Imhol (ha vkinek problemaja van az jelezze, nem fog kulonosebben izgatni, hacsaknem csinal egy jobbat holnapig...:roll: )
OK, es most megkerdeztem a polosokat h mennyi, lehet-e kulonbozo szamot nyomtatni mindegyikre, meg mas nevet...
Ha osszejon a dolog es arilag oke, akkor ki ker eloszor is polot?
Es milyen szamot kertek? Es majd milyen nevet pontosan a hatuljara?
Amit eddig tudok:
IloveRenji: 00
Demu: 01
Gabi: 03
Lione: 09
Ely: 13
Niki: 23
Renia: 66
Marci: 69
Neji: 77
Gensou: 07
Moomba: 05
SoonDead: wtf (??)
Darkness: 06
Blanka: 92
akikre en ugy hiszem h kernek meg polot:
Brigi, (Pata?)

A gyengébbek kedvéért, like me, újra bemásolva ^^ De végiglapoztam az egész topicot, és nem találtam a tomcat-es linket... Azt szabadna újra elkérni?
Ja, részemrõl: Cella, 19
És majd az egyéb infókról a tomcat-es link után :3

Szerk.: Btw, szerintem nem lenne rossz, ha Neji drága iderakna egy linket a színgyengített verzióról is ^^

Szerk2: Reggel van még, mindent elfelejtek... Szóval nekem van egy olyan problémám, hogy munkakeresõben vagyok, és jún. 20-ig nem valószínû, hogy túl sokat dolgoznék az érettségi miatt, de utána már nagyon fogok, és ha abból összegyûlik a pénz, akkor tudnék pólót fizetni... És gondoltam arra, hogy ha ez az idõeltolás probléma, akkor addig, ímg össze nem gyûlik nekem erre a pénz, addig kölcsönöznék a klub pénzébõl, ha ez nem túl nagy probléma :oops:

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 11:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Na igen, ez nálam is picit problemás lesz :? ha nagyon nem jön össze max megcsináltatom magamnak, bár azt nem szeretném...
A számokat honnan szedtétek?
Egyáltalában kb mikorra várható a póló? Abbol meg tudnám mondani hogy össze tudom é vakarni a pízt vagy sem.
Wishnek is kéne póló, de mivel õ most vizsgázik szerintem csak du. írja meg hogy mit szeretne.

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nyah, most meg nem lesz leszedve senkinek a feje, meg Nejivel nem csinaltuk meg a mintat...ugyh nyugalom, most van ido :3
Szal www.tomcatpolo.hu ----> Polotervezes (egyedi pologyartas) -----> legalul Megrendelest szeretnek feladni ---> Hozzaadas ---> Arucikk (ott vannak a polok), ott rakattintasz egy tipusra, es alatta van a Hogy is nez ez ki? Es ott lehet valogatni...megnezed majd kilepsz :3
IloveRenji: 00
Demu: 01
Gabi: 03
Moomba: 05
Darkness: 06
Gensou: 07
Lione: 09
Ely: 13
Cella: 19
Niki: 23
Renia: 66
Marci: 69
Neji: 77
Blanka: 92
amcsi, Wish, r3t3k, Cyrus (?), SoonDead (?), Lurzt (?)
Nyah, itt vannak amik ugye eddig voltak....az uj emberek akik mondtak h kernek ott vannak zarojelben, kerek majd szamokat....azt is lehet majd ugye egybol irni h milyen szint meg format...(tudom h mar egyszer le volt irva, de irjuk le megegyszer, jo? Legyen itt meg minden...)
Es Cella, a rendeles meg nagyon messze van, majd megoldunk vmit termeszetesen :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Itt tényleg minden van csak pont az nincs amit szeretnék :'(
Mé nincs ingpóló???!!!???

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 13:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
csak mert :P
fiuknak pink polot lehet csak választani :lol: :lol: (vicceltem)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 14:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
No, szóval nekem is köll ám póló :) Wish felirattal és még nemtudom milyen számmal, mert az összes általam kedvelt szám foglalt ToT
Majd a Kedvessel kitalálunk még valamit, egyelõr úgysem a szám a lényeg.
Amúgy milyen árajánlatot kaptunk? Mármint az a Nejis tervre 9000huf? O_O

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hat, jah 7-8000 lett volna szitalassal ez a sok szin, plusz ugye az h kulonbozo a hata mindegyiknek...de visszaveszunk es akkor remelem joval olcsobban meguszunk, mert en nyomatni nem szeretnek... :S
@Neji: fel sem merult nalad mas szin :dirr:
Jah, meg annyit h az elobb felsoroltakbol ha valaki MEGSEM ker az szoljon..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Tomcat csaja oldalán van ujjatlan is...itt meg nem láttam...:/ Vagy én vok vak?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen
kapcsibol talaltam 3at...Sols Cactus, Coconut es Cutty...+ Sols Pearl

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wahh, nem olyanra gondoltam :D Egy fajtát kerestem, de már megvan, csak nem ismertem fel a képrõl, csak a rajzról XD

De akkor most mennyi is lenne?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Kell, hogy legyen, mivel együtt csinálják...

Jézusom a 7-8ezer az nagyon sok... Azért én egy pólóért 3-4ezernél többet nem adok... Akkor már inkább jó lesz nekem a nyomtatott... Úgy se fogom szarrá hordani, csak ha olyan esemény van...

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Miert nem lehet elolvasni amit irok??? Akkor lett volna annyi h 9185467645 szinnel akarjuk...de vissza fogjuk venni a szineket, es igy olcsobb lesz...es NEM TUDOM mennyi ameddig nem tudtam elkuldeni a rendelest, ergo ameddig nem irjatok le h milyet es milyen meretben...ugyh ha lehet az ar tema addig ne keruljon szoba megegyszer mert nem tudok mit mondani :géj: utana majd raertek pattogni h sok/keves/jajdejo/nezzuk meg mashol..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
OLVASTAM! Csak megkérdeztem, hogy arra a tervre VOLT e 9ezer az ár... (vagy volt itt még 20 másik terv...) És csak erre lepõdtem meg, hogy nemsemmi, hogy ennyi lenne egy egyszerû pólóra... Bár tényleg marha sok színbõl állt, fõleg, hogy ismerem a szitanyomást is mivel van egy ismerösöm aki csinál pólókat, viszont õ kézzel csinálja, igy éppen néhány szin lehet rajta, ezért nem szóltam errõl (mielött leszeditek a fejem ^^"")... Meg mondjuk amúgy sem az a nagyontuti minõség (erõsíts meg Édes, tudod a Call of Calmare-os pólóink ^^)

Amúgy nekem L-es kell, és szerintem ujjatlan (lehet rózsaszín ha már sokunknak olyan xD vagy fekete, erre még alszom :))... De az ujjatlan se tuti, mert eredetileg spagettipántosat szerettem volna de olyat nemláttam (MÁR MEGVAN ^^""""""""), és mivel Cézé ingpóló-fan ezért gondoltam én is arra, de nincs nõiben... :(

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 16:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ez mit jelent? "A hasat kicsit szabadon hagyja." (tomcat kínálatánál nézem a pólókat, és több pólónál ez szerepel leírásként)

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Meglepõ módon azt, hogy mikor felveszed a hasad alsó része kicsit ki fog látszódni. :lol:
Puszi

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Áhááá... Nem értettem, mert a képen pedig nem is voltak pocikilógósak azok a pólók, amikhez írták. Meg aztán arra is gondoltam, hogy nem tapad úgy pocira...szóval nem az a nagyon rátapadós, hanem pólójellegû... De ez sem látszódik a képen...

HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne vedd alapul túlságosan a képeket szvsz...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor bocs :3
Azert (is) volt olyan draga, mert sok szine van...es szamomra is ertehetetlen h emberek agyat helyettesitik szamitogeppel meg mittomen mi van meg a 21.szazadban, de egy szines polo kinyomtatasa az lehetetlenseg...rohadt sok helyrol lettunk visszapattintva, h jaaaaaaaaa ok ilyet nem tudnak...es mit igen? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 2., hétfő 18:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, mert szitával nem egyszerû ennyi színt... Illetve biztos van sokféle eljárás, de ilyen kis tételben nincs hozzá megfelelõ eszköz gondolom...

HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 0:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Még gondolkozom a számomon

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 12:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nézegetem Athinánál is a kínálatot, és többféle nõi póló van! Továbbá megnéztem a Sol's oldalát (ahonnan a pólókat veszik), azért, hogy milyen az anyagösszetételük, nomeg legyen jobb kép rajta, és bezzeg ott vannak galléros pólók :evil: :evil: :evil:

HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, nekem is az a problémám, hogy nézegettem a pólókat, de nem találtam olyat, amibe beleszerelmesedtem volna, úgyhogy még egy darabog nézegetem, hogy olyat találjak, amire aszondjam, na jó :3

off: Wish, jól látom, hogy szentendrei vagy??? Ez eddig mé nem derült ki számomra? XD Atashi wa szentendrei desu :D

HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
:hangjegy:

HozzászólásElküldve: 2008. június 4., szerda 23:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
New Shit
Igen, nem, ha nem akkó miert nem, csinal vki jobbat? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 5., csütörtök 2:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Teljesen oké ^^ A rózsaszín alap az egészben a legjobb :géj:

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 14
401 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.