Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  61. Klubtalálkozó 2011.08.13. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2011. március 24., csütörtök 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki: És akkor mehetünk oda klubbozni is? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. március 25., péntek 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Srácok, akkor most mikor és hol lesz a klub? Be szeretném írni a naptáramba, mielőtt más elfoglalja a hétvégéimet.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. március 26., szombat 9:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
mint írtam most szombat nekünk nem jó :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. március 27., vasárnap 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nemmmmmmmmmmmmmtom, beszelek holnap a csajjal, vagy csak nem tudom a telszamat, meg kell vhogy talalnom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. március 27., vasárnap 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
ha lehet akkor nem most szombaton lesz ugye???? (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**)
remélem sikerült a hangsúly :dirr: :dirr: :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 1., péntek 7:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Csatlakozott: 2008. február 27., szerda 21:12
Nos, a kedves meleg srác anyagi csődöt jelentettek nekem... Ugyanis, mivel úgyis ráértem klub nélkül, felugrottam Reniához egy-két cuccért, ami feleslegben maradt neki és vmi 6ezret fizettem a végén, pedig megnéztem, mi az, ami tényleg kell. Mindezt kin verhetem le? A kedves-meleg-"srácon"!!! Ha ő nincs, nem látom meg azokat a sminkeket!

Jah és tudni is kell az időpontokat, mert én mentem el Reniával határidőnaplót venni, mire a 1XXX. helyen talált megfelelő vonalvastagságút a napok között. :D Szóval, hadd ne menjen kárba a munkám és ne maradjon üresen az a napló :D

Amúgy nekem a most szombat tökéletes, vasárnap később tudnék menni, mert fodrászhoz megyek. Festeni, vágni. Ha elrontja, 2 hónapig utcára sem megyek, ha nem, akkor 6ra már ott is leszek. :)

Jövő hét szombat (ápr.9) totálisan nem jó, és lehet hajnalig elleszünk, szóval ha 10.-én lesz tszk, akkor nem tudom magam 100%ra ígérni, mert alvás nélkül, jobb esetben 2 óra alvással tudnék menni, általában ki szoktam bírni, de azért 100%ra nem tudom ígérni. Meg azt sem, hogy beszámítható leszek. :D (Nem, antialkoholista vagyok, elég nekem a fáradtság is)

De jó lenne már egy jó kis TSZK hangulat, társasokkal stb. :) Istenem, mennyi mindent hagytam ki egy szar kapcsolat miatt :P De mivel mindennek van jó oldala, most örülök mindennek, amit vissza tudok kapni :)

Bocsi a kisregényért, íráskényszerem van és ígyis a kétharmadát kitöröltem az eredetinek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 1., péntek 7:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy volt róla szó, hogy befoglaljuk az MM teaházat vagy mit, kötelező fogyasztásért... Abból végül is nem jött össze semmi használható? Basszus, elkezdenék megint klubba járni, erre most már hely sincs. Átkot hozok rátok. :go:

De ha a társaság miatt is hajlandóak vagytok összefutni, amíg nem lesz helyünk, mehetünk margitszigetre pl, állatkert (juj, csak számoljunk a kilépők árával is) stb. Úgyis jön a jó idő. Pl. a városligetbe hozhatunk valami vicces, szórakoztató dolgot is. Nem tudom, ki mennyire a társaság miatt jár és ki magáért a táncolásért. Bocsi, ha hülye ötlet, egész éjjel beadandót írtam és túlestem azon a ponton, hogy tudnék aludni. De ha tetszik, 1 kérés: nem ülök a mekiben 2 óránál többet, különben ti is beültök velem egy füstös kocsmába. :nyelv2:

Szerk. vissza se tudom olvasni mit írtam, beszámíthatatlan lettem a fáradtságtól... :P Szóval, nézzétek el nekem, tanultam egész éjjel :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 1., péntek 9:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
MM- tudtummal már nem létezik :D
szóval nem valószínű hogy ott lehet klubbot tartani :S
most szombaton debrecenbe oszake :D gyere el jó lesz ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 2., szombat 19:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nya, most kedves meleg fiatalembertol meg mindentol eltekintve, nekem a kovetkezo 2 hetvege nem jo, ugyhogy a legkorabbi idopont ami lehet az aprilis 23, ami asszem szombat..
Fel is kene hivnom a csajt, meg kene az embereknek aktivizalni magukat, mert nem nagyon irogat senki...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 3., vasárnap 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem a 23 nem jó. Azon a hétvégén 22 (péntek) este, meg 24 (vasárnap) este lenne jó.

*Este = A szokásos 5-8-es időpont.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 4., hétfő 16:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem tökéletes ^^ :nyelv1:

Ja igen vettem fel vidit :D az egész napot a debreceni táncpadozásból :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 7., csütörtök 3:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem úgy néz ki jó, ha jön Renia is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 7., csütörtök 17:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
dunno lol

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 8., péntek 4:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Brigi írta:
Nekem úgy néz ki jó

Akkor ez a klub is elmarad valami miatt.... :DDD

//Amúgy én nem tudok menni 23-án, már írtam. :P De csak nem rabolják el a veséd a többiek egyedül...*

*Srácok, én is kérem a részem a pénzből, amit érte kapunk, én hoztam az áldozatot! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 8., péntek 11:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Renia írta:
*Srácok, én is kérem a részem a pénzből, amit érte kapunk, én hoztam az áldozatot! :D

nemvicces :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 12., kedd 15:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Na,üdv mindenkinek!

Régen voltam TSZK-ban!

Nem is tudom mikor voltam utoljára...

Van már valami elképzelés,hogy hol,mikor,meddig lesz,mivel eddig csak a gépekkel foglalkoztam,és tanultam. :ugeek:

Szóval,akkor valami infóval tud szolgálni valaki?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 13., szerda 6:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem mennyünk el piuzni a westendbe és akkor végig is tolhatnánk a HOTD2-3 at :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 13., szerda 19:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nekem jo lehet de olyan messze van az meg hogy szokas szerint semmi jot nem igerek XD

Egyebkent azt egyaltalan tudjuk mar hogy melyik nap mikor mehetunk biztosan oda meg ilyenek?

Reszemrol a westend PIU nem olyan vonzo... Persze Myki ha te hozod a 100asokat... XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 28., csütörtök 7:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita? Felhívod valamikor a csajt, hogy mikor mehetnénk egyáltalán?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 28., csütörtök 14:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
akkor most hétvégén sem lesz klub? :sadkitty:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. május 28., szombat 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jo, jovo het szombat? Vagyis:

Junius 4?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. június 4., szombat 9:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
enberek lesz klub? mi jönnénk

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. június 14., kedd 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
valaki westend piu mondjuk szombat vagy vasárnap???? (**) (**) (**)
jó lenne valamit összedobni már végre :nyelv1:
szóval 18-19

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. június 20., hétfő 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Itt lenne az ideje egy új alkalomnak, csak nyáron mindenki szerteszét van.

Meglehetne azt tenni, hogyha valaki erre téved és van igénye klubtalálkozóra az írjon be ide, illetve azt is írja le, hogy nagy vonalakban mikor ér rá?

Kezdem én:
Hétvégeken érek csak rá, Ezen a hétvégén nem, illetve július 16-17-én sem de egyébként máskor mindig.

Ti jöttök.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. június 21., kedd 9:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
szóval most hétvége jó meg jövőhétvége jó de jűlius 9-10 nem jó mert akkor miskolcra megyünk :D mostmár van wii-nk is így lehet majd jönni hozzánk padozni meg wii-zni :D
hétköznapok nem annyira jók mert akkor dolgozok kivéve mikor délelőttös vagyok mert akkor korán végzek :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. június 21., kedd 10:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
nekem a mostanitól számítva három hét nem jó, mert szerteszét leszek a világban..azután viszont (egyelőre) semmi program nincs még, tehát akár jó is lehet. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. július 12., kedd 9:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
:shock: Na akkor a kérdés: Végül mikor lesz a találka? Mert ha hétvégén,megpróbálok elsunnyogni! Szeretnék összefutni néhány régenlátott arccal! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. július 12., kedd 22:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
holnap kipróbálom már eztet ne furán néz ki :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. július 13., szerda 7:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ryuusuke írta:
:shock: Na akkor a kérdés: Végül mikor lesz a találka? Mert ha hétvégén,megpróbálok elsunnyogni! Szeretnék összefutni néhány régenlátott arccal! :D

Nekem a szombat megfelel, vasárnap elutazom.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. július 15., péntek 10:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor szombat? Lesz? Hol? Mikor? :|

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
67 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.