Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  54. Klubtalálkozó 2010.09.26. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 24., péntek 18:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Dehogynem jövök. és nyugi,jófej vagy! :lol:

Akkor a 2 árát viszem a kövire.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 25., szombat 15:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Ryuusuke írta:
JA,és csak 1 feltétel:

HA LEHET MAJD DOUBLE-OZNI!!!

Ez így elég kemény megfogalmazás, javaslom, hogy a felszólító mód helyett a kérdő módot használd. Például: "Nagyon szeretnék double-ozni, kérlek majd játsszunk úgy is!"

Bocs, hogy ezen kukacoskodok, de szerintem egyenrangú felek vagyunk, a terrorizálás nálunk nem működik :dirr: Érdemes csiszolnod a stílusodon, mert ebből még sok gondod lehet az életben.

Misu voltam.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 25., szombat 19:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Tudom,és sorry ha így írtam volna. Nem terrorizálok,nem fenyegetek,és nem is ilyen a stílusom. Egyszerűen csak rosszul tudok leveleket,szövegeket fogalmazni...

És teszek majd ellene. :D

Még egyszer sorry,ha fenyegetésnek,terrornak vette volna valaki...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 25., szombat 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu! Szólj majd a klubban, hogy akartam neked adni egy papírt! :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 26., vasárnap 9:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
milyen papírt???? :D

off: 17 órát aludtunk :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 27., hétfő 20:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
a klubban történtek enyhén kilógtak az általam elfogadott eseménytérből.

ezt most nem viccből mondom, hanem tényleg.

lehetne gyúrni a szociális képességekre.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 27., hétfő 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
mi történt?:O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 27., hétfő 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Jarjal TSZKba pl es akkor megtudod :/

Es ez sajnos igy van..

Orulok, hogy sokan vagyunk (tenyleg) de azert jarunk ide hogy TANCSZONYEGEZZUNK es mellette dumaljunk es egyutt legyunk. Aki nem szeret szonyegezni, sem dumalni, sem emberekkel egyutt lenni, azt nagyon szepen megkerem inkabb ne jojjon. Akinek nem inge ne vegye magara.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 27., hétfő 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita, ezt elég szépen fogalmaztad meg :O

ok, legközelebb nem fogok Kimmy kibelezett hulláján táncolni, ígérem ;___; (csajszi, jó hogy jöttél :) )

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 27., hétfő 21:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Igen, Misu ROLAD beszeltem :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 28., kedd 11:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én azért élveztem a TSZK-t, bár tudom, hogy már lezsíroztátok előre a Mondoconos versenyt, és Naruto fogja megnyerni! :dirr:

Amúgy én teljesen lebetegedtem azóta, mintha kiszívták volna minden erőm, szóval bocsi, de a képek csak akkor kerülnek fel, ha jobban leszek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 28., kedd 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
rita még mindig jön a pénzemmel :arrow:
ja és legküzelebb meg akarom csinálni a lightot feltéve ha nem lesznek sokan mint multkor :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 28., kedd 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
mennyivel tartozik neked? :dirr: ? mert akkor levonhatnánk a klubdíjat belőle

ugyanish

leléptetek köszönés és fizetés nélkül, én se táncoltam (najó, most kivételesen egyet igen), mégis fizettem (illetve fizetett helyettem Marci :dirr: )
nem csesztetés, de éppenhogy összejött a klubdíj, és ha nem elég, akkor egy-két ember fizet a kalapba jóval többet, csakhogy meglegyen, és ez így nem fair
(és mivel ott voltatok, számoltunk rátok)

kisregény vége

vr

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 28., kedd 22:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát ha jól számolom akkor 2500 al jött volna de amúgy csak 1500 at kértem volna el számolva azzal hogy ott voltunk

a többi ... néha kiakadok ha felbassza a játék az agyam máskor nem lépek le köszönés nélkül

ÉS már nem szándékozok többet játszani szőnyegen max még a light az talán menne... szóval nem volt problémám azzal hogy mások játszanak ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 28., kedd 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
vaddöfakk.

mindegy, én is élveztem azért a klubbot.:mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 29., szerda 0:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Myki: neharagudj, de engem le kell akasztani, hogy Hé Rita fizessel mar, mert porgok, meg mast csinalok, meg amugyis mashol jar az agyam..

A klubpenz meg a szemelyes az amugyis mas, akkor nekem kell 1000est berakni a kasszaba...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 29., szerda 7:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 11Csatlakozott: 2009. december 4., péntek 12:59
hmm most nem vagom mivan :s nallam nem volt egy forint sem mert abbol akartam fizetni amit adtal volna :d csak te eltuntel en meg tokre kiakadtam es ezert leptem le
meg amugy sem voltam valami jo hangulatba egesz nap majd akor legkozelebb lezuzlak a penzemert :p

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 30., csütörtök 20:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Hajaj ezek a gondok :\

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
48 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.