Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  51. Klubtalálkozó 2010.08.08. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 14:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
én sem tudok menni, családi ünnep miatt. sajnálom

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Akkor most végül ki jön,ki nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 14:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én megyek.
meg Pepe is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
mi kesunk majd picit de megyunk ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 15:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Én is megyek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 15:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Renia írta:
Indulj el, és legrosszabb esetben a Mekiben megvárunk! :)

szerintem szerencsétlennek az a nagyobb baja, hogy utána hogy jut haza
...nálunk elalhatsz, van egy hely a macska mellett, épp tüzel :dirr:
/off

Mi marcival megyünk, ha késnénk, ne várjatok ránk, tudjuk az utat úgyis :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 15:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
shasonic írta:
Akkor most végül ki jön,ki nem?

neked aztán oly mindegy, egyelőre még úgysem ismersz senkit személyesen :black: :bump:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 15:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu írta:
Renia írta:
Indulj el, és legrosszabb esetben a Mekiben megvárunk! :)

szerintem szerencsétlennek az a nagyobb baja, hogy utána hogy jut haza
...nálunk elalhatsz, van egy hely a macska mellett, épp tüzel :dirr:

Valaki biztos fogadja, a csövesek biztos szeretek a friss husikat! :D
Amúgy felőlem tollasozhatunk hajnalig, amíg haza nem jutsz, ÚjFiú! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 16:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
újfiú írt sms-t hogy késik, nekünk most jött meg a pizzánk, ahogy bepusztítottuk, indulunk :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 16:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
még én sem indultam el.^^' de úgy egy óra múlva ott leszek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 23:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hangosak voltunk mint a fene és nekem elfárad az agyam az ilyenek végére úgyhogy most egy káposzta van helyette a fejemben.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 9., hétfő 2:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead írta:
...nekem elfárad az agyam az ilyenek végére úgyhogy most egy káposzta van helyette a fejemben.

Megnyugtat, hogy nem csak én érzem magam hulla fáradtnak. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 10., kedd 14:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én,nem is tudom,egy kicsit különcnek éreztem magam ott.
Nem tudom miért. De viszont jól is éreztem magam. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 10., kedd 23:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mert porogni kell kozottunk :3
De orulok hogy jol erezted magad!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 11., szerda 1:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
Minket kirekesztett a Tou-s társaság XD
mmint Rita, te odajöttél hozzánk ismerkedni, sőt még Misi is segített +Renia (nekem).. de a többiek nem. nincs örihari emiatt :D nem félre érteni.. csak ez volt az after érzésünk Annával meg Juccal. (ano.. beszélek a nevetekben is xD)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 11., szerda 12:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Egyebkent az egy dolog, hogy ki megy oda valaki valakihez meg ki nem, de ti is odamehettek am :3

Nem fog tortenni semmi, ha odamesz, hogy hellobello en uj vagyok ize, blabla, nincs kedved egyet tancolni velem, BLABLA

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 12., csütörtök 11:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
értem már. Csak kicsit félénk vagyok,tudod,teljesen új közösség,idegen hely,stb.
De most igérem kicsit "aktívabb" leszek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 12., csütörtök 12:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
én antiszociális vagyok, szóval nem fogok senkihez sem odamenni.^^'
de nem harapok ha odajöttök. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 12., csütörtök 14:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inumyra írta:
...mmint Rita, te odajöttél hozzánk ismerkedni, sőt még Misi is segített (nekem).. de a többiek nem...

Most megsértődtem. Én is segítettem ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 12., csütörtök 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
Renia írta:
Inumyra írta:
...mmint Rita, te odajöttél hozzánk ismerkedni, sőt még Misi is segített (nekem).. de a többiek nem...

Most megsértődtem. Én is segítettem ToT

fent lásd. javítottam.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 13., péntek 0:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
De arról volt szó, hogy SOK NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNY, ez meg csak 2!!! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 13., péntek 1:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
Tou-s társaság:D
kb Tounak se neveztek egész TSZK alatt amióta ittvagyok:P
egyszer Pingvin versenyen azt slussz kifújt kb a Tou készlet:P
már kezdek egészen otthon lenni az ÚjFiú névben is:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 13., péntek 7:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bocs csajok, kicsit nehezen mozdulunk ki a komfortzónánkból, de szerintem ez általánosságban is igaz a zemberekre vagymiaszösz, legközelebb igyekszünk nyitottabbak lenni felétek, sorry D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 13., péntek 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
mostantól Tou-nak foglak hívni :D

és még javítottam egészen a tökéletesig fejlesztem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 13., péntek 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
vrrrrrrr

Neji2 köztünk jár btw :dirr: remélem a mikrofonnyalogatós undormánybonba nem lesz bevetve

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 14., szombat 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inumyra írta:
és még javítottam egészen a tökéletesig fejlesztem.

:loved:

Misu írta:
vrrrrrrr

Neji2 köztünk jár btw :dirr: remélem a mikrofonnyalogatós undormánybonba nem lesz bevetve

Pedig az olyan jó volt! Főleg, amikor mindenkinek mikrofonnyalogatós képe volt! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 15., vasárnap 23:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Pedig az olyan jó volt! Főleg, amikor mindenkinek mikrofonnyalogatós képe volt! :D

? felvilágosítást kérek. (*..*)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 19:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
várj, most rita avatarját lopja :dirr:

na

ZSÁLYA

elég lesz már

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
?

nyuszit egy DDR-es cikkben leltem. tükrözi a szintemet.

:arrow: valakinek van Misu-Magyar szótára? Ha igen, kölcsön tudja adni?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inumyra írta:
:arrow: valakinek van Misu-Magyar szótára? Ha igen, kölcsön tudja adni?

bocs, nem adom oda marcit :dirr:

ritának sokáig ez volt az avatarja anno azért nondtan

a nagyar nyelvbe nen kell m betű

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 5
129 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.