Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  51. Klubtalálkozó 2010.08.08. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 3., kedd 21:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
szerinted? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 3., kedd 22:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En sem tudom.....NEM ERTEK SEMMIT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 4., szerda 15:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
8. a jó ^^ arra mennénk ja és ajándékot is vinnék :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 4., szerda 23:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
ahoj!

8-án tudok menni én is :)
De hol lesz a tali 3/4 5-kor? mert a Blaháig jár csak a villamos ha jól tudom.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 0:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Inumyra írta:
ahoj!

8-án tudok menni én is :)
De hol lesz a tali 3/4 5-kor? mert a Blaháig jár csak a villamos ha jól tudom.

Utána meg van busz!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 11:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
miert csak a blahaig?Oo

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 12:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
mert felújítják a sineket vagy valami ilyesmi S:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 14:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De a villamospotlo jar a Ferenc korutra nem? Azzal el lehet jonni :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 15:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
csak egy kicsit megyek el es maris mindent felturnak..fasza.
ja amugy en nem tudom mikor erkezem. de megyek, az biztos.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 16:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
IloveRenji írta:
De a villamospotlo jar a Ferenc korutra nem? Azzal el lehet jonni :3

pontosan ezt szerettem volna én is írni. a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyen legyen a találkozó, ha konkrétan a villamosmegálló is fel van túrva akkor a mcdonalds előtt is találkozhatunk.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 5., csütörtök 19:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
oké mester,én ott leszek
gondolom én:D
max kések kicsit a felújitás miatt

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 1:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A Baross téri megállót nem bántják, a busz is a megállóban áll meg!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 1:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jaja, kedden még normális volt a villamosmegálló. De akkor ott talizzunk v. a mekinél?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 7:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hmm megpróbálunk időre odaérni majd ^^ akkor háromnegyed 5 vasárnap? @,@

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 8:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Háromnegyed szerintem korai. Öt inkább.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 8:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
A lelkesebbek ott lehetnek 3/4 kor en nem hiszem :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 9:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elvileg mindig normális lesz a megálló!
Úgy van hirdetve!
A Ferenc körút és a Baross utca megállót nem bántják! Ebben a két megállóban kivételesen a villamos helyén áll meg a busz! (az összes többi megállóban a pótlóbusz helyén.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 10:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
Idézet:
Utána meg van busz!

Tudom, hogy jár a busz :D
Csak a tali helyre lennék kíváncsi, mert magamtól odatalálni szinte totálisan lehetetlen.
A Baross utcai villamos megálló nekem okés. . .
Miről ismerszik meg az, aki jön? Nem akarok idegenekhez odamenni csak úgy, hogy hellószijatáncszőnyegesvagy? :?
Ha nagyon izé félénk leszek legfeljebb elkezdek mindenkit felhívni random xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 11:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
onnan ismerhetsz meg, hogy mind gyúrós kopaszok vagyunk acélbetétesben és árpádsávos nagymagyarország pólóban

na jó, nem

szerintem menni fog a megismerés általában mi szoktunk lenni az egyetlen 4 főnél nagyobb csoport arrafelé (leszámítva a néha megjelenő csöveseket, akik nem mi vagyunk), ha nem akkor nyugodtan hívj fel például engem én megismerem magunkat :)

vagy más megoldásként az is működhet, hogyha megkérdezed tőlünk, hogy mennyi az idő akkor azt válaszoljuk, hogy: "mennyi az idő? hát DDR idő!" és elkezdünk így táncolni, ebből tudhatod, hogy mi vagyunk azok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 16:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
:lol: Hát ez LOL :lol:

Ebből biztos fel fogjuk ismerni egymást. :dirr:
Bár,én lehet ezt ki fogom veletek próbálni! :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
én szerintem inkább így fogunk táncolni majd a megállóban : P retro :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
@SoonDead: Ezt nem kellett volna. Hangosan elkezdem vihogni a munkahelyemen. Felolvasva meg nem ut annyira XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 6., péntek 23:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
XD
Na azt megnézném.. Csak ne röhögjem el magam mielőtt megkérdezném, mennyi az idő.. :lol:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 7., szombat 14:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 53Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. július 26., hétfő 15:43
Mennyi az IDŐ? DDR IDŐ!

Badger badger badger badger MUSHROOM MUSHROOM! :lol:

Szerintem mind a két tánc jó,de akkor lenne az igazi,ha a kettőt egy "mixben" csinálnátok! Na akkor úgy kitűnnétek a többi ember közül!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 7., szombat 16:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
sajnálom badger badger badger-t nem csinálunk Cella, Neji és Benyo nélkül.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 7., szombat 17:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
:cry: *Sad face* :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 2:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
sajnálom badger badger badger-t nem csinálunk Cella, Neji és Benyo nélkül.

Szerintem legyen akkor a Biblia cosplay, és abban a másik tánc. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 10:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem akkor ne legyen tánc. elég ha csak imitáljátok,mintha DDR-eznétek. Elvégre az is egyfajta "táncnak" mondható,nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
lehet én nem tudok menni :(
vonatok össze vissza késnek hatalmas mennyiségeket :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 8., vasárnap 14:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Indulj el, és legrosszabb esetben a Mekiben megvárunk! :)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 5
129 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.