Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  50. Klubtalálkozó 2010.05.29. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 1:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi emberek, remek volt! ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
hát ez az volt... bár most egy kicsit nincs hangom.:dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 13:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
"Miért bicikliznek ilyenkor?" - Rita, hajnali fél3 körül, a Spar mögötti parkolóban, tollasozás közben...:D

Ez mindent elmond szerintem. (Ja meg a sírva szarok :dirr: )

De a Henko-féle ismerkedős délután is tökre tetszett nekem. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Juli ha eljutottál oda mond meg hogy miért kellett azt csinálnia a srácnak a második kötet végén :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 21:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
nem felejtettem el csak öhhm, most nem nálam van mert elfelejtettem visszakérni.^^" de holnap visszakapom és akkor majd elmondom. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
mert egy vámpír és pont azzal akarta megvédeni Bellát, hogy távol marad tőle, de aztán mégis csak meg akar vele házasodni, mert nem bírja nézni, hogy végigkúrják a farkasok

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 22:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem igazán, de hasonló :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 23:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En ettol most fetrengtem a rohogestol SoonDead XD

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
68 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.