Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  49. Klubtalálkozó 2010.05.08. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 0:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
?

Melyik legyen? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 0:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ugye ismertek mar annyira hogy nem pont tolem varod most erre a valaszt? XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 0:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Az emberek valtoznak :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 0:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Aaaahh... Tuti nem ittam annyit a Conon hogy ilyen tortenjen. (...izeeee... akarom mondani... pockyt... nem ettem annyit... ez az... pockyt...) :dirr:
De akkor sztem legyen az egyik es majd jol nem igerek semmit as always. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 7:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
teljesen mindegy nekünk

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 11:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Péntek ? :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
:dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem a vasárnap jó.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
hát nekem a szombat inkább jó lenne :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
szombat. moomba vasárnap dolgozik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 22:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
minden jó.
bár a szombat előreláthatólag kicsit kevésbé, de fél hétre akkor is tutira ott lennék.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 23:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
INkabb szombat tehat....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A vasárnap sem jó nekem, szóval következő hétre szavazok. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 0:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
témátol független és nem találtam hozzá topicot
olyat terjesztenek hogy most junius elején lesz egy holdfénycon vagy valami ilyesmi itt pesten valahol stadionok közelében és hogy lesz DDR is.erröl ti mit tudtok?(gondolom ha lesz DDR akkor ti szervezitek) :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 1:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem szerintem tök mind1:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 1:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
nos nekem egyik nap sem jó... nemtudom hallotátok e de május 8-9 szombat vasárnap a József Attila művelődési házban lesz valami japán dolog és oda elhívtak minket táncpadot és konzolt vinni így lesz mind a két nap ddr is meg xbox és ps is... így én nemhiszem hogy elmegyek klubba mert ugye nekem a ddrnél kell lenni ha minden jól megy akkor a padomat viszük ha gondoljátok gyertek el :nyelv1: na mind1 csak gondoltam szólok :nyelv1:
ezt én is ma tudtam meg xD :dirr:

ÚJFIÚNAK üzenem: hú elvileg lesz DDR én azt hallotam :roll: :roll: :roll: (titok)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 7:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Na én most nevettem

http://www.holmagazin.hu/cikk/a-jozsef- ... programjai

Gyerek programok:

* „Anime-con" - japán rajzfilm vetítések
* Anime-fan klub,
* „Cost-play" jelmezverseny az anime figurákból
* Go és manga bemutató és verseny
* Origami bemutató és tanítás
* Hagyományos kézműves foglalkozások

Ez olyan, hogy bemész a boltba és minél olcsóbban meg kell csinálni a hétvégi nagybevásárlást? :dirr:

misu

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 23:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
en nem tudok most semmi a holdfenyconrol...

lehet h majd uccso pillanatban megint hivnak mint szekesfehervarra :S

es teged ki hivott myki? O___o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 30., péntek 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
jelmezverseny az anime figurákból

FigurákBÓL? Én nem áldoznám fel a figura gyűjteményemet (ha lenne) h jelmezt csináljak belőlük. :dirr:

Szerk.: Holdfényconnak meg szerintem lehetne írni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 2., vasárnap 11:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
módosítok, a szombat most teljesen jó, a vasárnap kérdőjelesebb.(de akkor is tudnék menni csak késnék.^^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 2., vasárnap 14:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Na én már nem tudom követni..

http://www.doodle.com/wxq4k96qzqhwhyn5? ... cipantKey=

tőccsétek :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
akkó' szombat?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
vasárnap? :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát mivel a dúdlöban többen szavaztak a szonbatra ezért akkor lesz, és én is akkorra próbálok meg akkor időt szakítani, úgyhogy akkor legyen inkább.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 21:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát szombaton én estére érek be =( az nem jó mivel este 6 ig melózok...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 6., csütörtök 13:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
szombatról lehet én is kések picit, de még semmi sem biztos :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 6., csütörtök 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
vrrrrrr

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 7., péntek 23:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
A szombat jó nekem is. (sajna még ma is csak majdnem biztosra tudom mondani)
Ha megyek akkor időre ott leszek, viszont nem tudok sokáig maradni.
És akkor viszek laptopot a zenéknek. Bocsi Uruno, hogy csak most szólok (remélem nem túl késő :roll: max feleslegesen cipelem majd, az az én bajom :) )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 8., szombat 12:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Valami amúgyis hozhatna laptopot, mert Renia nem jön, enyém meg nem szereti az új szőnyegeket! :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 8., szombat 12:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
vihetek.
és valószínűleg időben ott leszek.^^

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
37 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.