Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  46. Klubtalálkozó 2010.03.13. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 21:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nekem a 13.a jo ami egy szombati nap..

Utana vasarnap nem jo mert elutazom, a jovo het szombat meg jo...

Ugy nez ki hogy nekem a vsarnapk csak ugy lesznek jok ha elmegyek es otthagyom a kulcsot mer edzesem van akkor 7 tol..

De vegso esetben ez is lehet egy megoldas, ha mindenkinek halal a szombat...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
13.-a nekem is jo szerintem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 22:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
tizenharmadikai hétvége okés, szombat meg vasárnap is. utána viszont kb. az egész március kilőve.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 22:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jovo het szombat? Hmmm... Az meg olyan de olyan messz.... Ahh... ugyis tudjatok :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 4., csütörtök 12:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát a szombat nekem jó a 13 ha most nem leszek beteg ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 4., csütörtök 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Huh, ez a március nagyon tele lesz, válogatások, forgatások, versenyek...Úgyhogy még nem tudom :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarKeményítûnkKeményítûnkHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 21:09
P1ngW1n: +1

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 22:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah jol van... Meg a vegen nem is annyira veszes ez a szombati klub idopont sem... Gyulunk gyulunk de meg sok visszajelzes hianyzik...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
P1ngW1n: legjobbat sikerült választanod

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 7., vasárnap 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
no pípölz, akkor a szombat most mennyire fix?
amúgy valószínűleg jönnének emberek..akik most nem úgy jönnének ahogy a múltkor, hanem tényleg ott is lennének.^^ (csak akkor a verseny után mindenki agyhalott stádiumban volt...én is csak nehezen tudtam ébren maradni.^^')

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 7., vasárnap 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
teljesen fix

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 7., vasárnap 23:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Az :3

Gyertek sokan!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 1:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jövök én is, már kezdek jobban lenni, remélhetőleg nem esem megint vissza a betegségbe. De Rita, mi lenne akkor ha vasárnap korábban lenne a klub? Pl. 3-6ig?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 1:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
huh én meg megint beteg vagyok de ha jobban leszek akkor megyek természetesen ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 2:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem jo nekem

Dáblinba megyek..

Azt sem tudom mikor, de este vmikor..szal nekem nem jo

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 5:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mármint úgy általában gondoltam, nem mostanra. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 9., kedd 13:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ugy altalaban, mint irtam lehet mashol, nekem edzesem van este 7 tol 9 ig..

De ha nagyon nem jo, akkor odamegyek 5 re, odaadom a kulcsot, elmegyek, ti bezartok, max en kesobb csatlakozom..

Azt meg lehet csinalni

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 22:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
most látom hogy már van mondoconon regisztrálás :D
csak nem tom milyen becenéven jelentkezzek
Kovi meg a Tou között vacilálok :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 23:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Mi lenne ha Andris lennél?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 23:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
de jó hogy most nem Tomit vagy Zsoltot irtál :D
büszke vagyok rád hogy tudod a nevem:D
ám meg másoknak is becenév van irva,milyen már Andris néven menni? :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 0:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én nem rajongok a Bergkampért. Az egy név amivel az interneten ténykedsz, de élőben van nevem és mindenkinek... szvsz.

A nevedet meg megjegyeztem, csak az első bemutatkozás óta mindig újfiú voltál és nem maradt meg! ezentúl Andris! vagy Kovi :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
lehet mégis ujfiu néven kéne menni ide is :D
ám meg a Kovival annyi probléma hogy enyhén mellé gondol pár tag :P
ám meg név megjegyzésre csak annyit mondok hogy 2-en nem találtátok ki 8 név után sem :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 11:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Soha nem találtam volna ki az Andrist, mert nincs Andris fejed és egyáltalán nem emlékszem hogy amikor bemutatkoztál is ezt mondtad volna, csak a Kovira emélkszem hogy elbszélgettünk honnan jött ez a név.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Bergkamp írta:
Én nem rajongok a Bergkampért. Az egy név amivel az interneten ténykedsz, de élőben van nevem és mindenkinek... szvsz.

mégis valamennyire rajtadragadt

meg rajtam is:dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
De én mindig ellenkeztem miatta!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 20:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja mer nekem az "ujfiu" név annyira bejön :)
ám sztem marad a Kovi név :D
az ugy jó lesz

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 20:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
azért lettél újfiú, mert a táouúú-nak nincs olyan kellemes zengése.
nevezz inkább fresh_meat néven.

LOLOLEMO
Engem is mindenki Szúndednek hív, pedig én szándékosan Marci néven mutatkoztam be az elején, de amint kiderült, hogy JA TE VAGY A SZÚNDED akkor már keresztet vethettem erre, főleg azért is mert nem voltam egyedül vele.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 20:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én 100-ból 95x Marcinak hívlak!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 21:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez igaz, mert te nem ismertél előtte aoianime fórumról :dirr: vissza is mentem megnézni mi van ott, de ma még nem született hozzászólás ott amit szomorúan láttam.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 21:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Engem hivjatok rendzsinek mert azt nagyon szeretem!

Egyenlore nem vagyunk tul sokan, remelem csak nem irtak fel az emberek de jonnek :géj:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
77 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.