Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  46. Klubtalálkozó 2010.03.13. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 15:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Nem jövök, megint, mert este 6-kor a város másik végében kell lennem.
Meg lassan asse értem miről beszél itt az emberek 90%-a.
Faszom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 15:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
zsíír :D
és kb hány giga?ám neked is kb azok vannak meg? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lesz azért klub? Én tudok vinni laptopot, mert jobban vagyok.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
lesz.
de egyébként én is viszek. van egy csomó új jó számom.^-^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jó, akkor én nem cipelem. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ha kevesen leszunk akkor csak 2 oras lesz a klub.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
én is hozok laptopot de az elméletileg feltöltésre lesz :)
ám kábelt hozol hogy tudjunk másolni? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Jah ne is mond marci reggel 2 percig röhögtem azon hogy te este felhívtál és vagy 10 percet dumáltam veled de úgy hogy soha egy szót sem értettem abból amit mondotok.
Apropó miről bsezélgettünk és miért nem jöttetek?

Juli, hát csak a szokásos éjfél körül már kezdtek összehányni dolgokat az emberek, bár annyira vészes nem volt, egyszer sem találkoztam hányással, csak furcsa volt a sok sok felmosott padló rész :D Meg többször is láttam emberkét a felmosó födörrel rohanni :D
Egyszer voltam csak a rendes WC-n. a másikat amit mondtál meg sem találtam. Mindig lejártunk az utcára pipilni.
Jah aztán olyan 1 óra körül beállított a rendőrség és az egyik fasz meg valamiért elkezdett dulakodni velük, akkor jött a balhé bilincs minden. Elvileg valaki látta hogy a lifben még jól meg is agyalták a srácot a zsaruk. :/

Jah és képzeld rita kikbe botlottunk a Rákóczi úton???!!!! Az éjszakai 6-os futókba :D lotyó jó volt látni. (szerk: éljen a cenzúra :D)

Mindenkit kizavartak az utcára a házból a zsaruk, sokan elszállingóztak, köztük mi is. Ám ma reggel hallom egyik ismerősömtől hogy ők ott maradtak és a rendőrök megbaszták őket utána még 20.000 ft-ra amiért a közterületen piálnak. Bár nem tudom hogy volt a szitu de ha ott a ház előtt némelyik fasz tényleg képes volt inni is a kezében tartott üvegből 10 zsaru előtt akkor meg is érdemli... -.-"

Jah és Misu szerintem neked nem tetszett volna a buli, nagyon sok volt a gáz ember, meg a hülye picsa, és az egész ház kb egy füstfelhő volt a cigitől.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
kevesen? mi alapból öten jövünk minimum... :D
mondjuk csak hatra mert azért nekem is össze kell szednem magam.^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Juli: Ok, akkor mégis viszem a gépet :D

Bergkamp: Ez most a 4Ks buli volt?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 18:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Igen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 1:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mit csináltatok a gépemmel? :( Nem ismeri fel a szőnyegemet...mármint már az USBnél :// A pendriveot felismeri, a szőnyeget nem...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 1:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
p1ngwin föltelepítette a linuxot, ugye nem baj?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 13:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak akkor nem, ha rárakta azt a 40 perc és 3 óra közé eső munkáját is, amitől nem sötétedik el a monitor... :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 1:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor mikor lesz a kövi klub?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita.1x találkozzunk,rálépek a nyakadra mert átirtad a nevemet :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 12:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Elered a nyakam? :géj:

Mondtam h atfogom X3

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
77 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.