Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  46. Klubtalálkozó 2010.03.13. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
csak most nézem mondocon honlapon hogy már most ki kell választani a speedet hogy milyen legyen? :shock:
csak mer az igy elég para

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én nem választottam.^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 22:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
még én se mertem :D
aszittem kötelező ;)
ám nevezés akkor megvan Koví néven

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
zsírjó. :D
jössz veteránba? :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
MI az h para?

Persze h mar most tudni kene...szerintem ez nem egy olyan lehetetlen dolog, ha nem irtok be semmit mentek egyesbe automatikusan, ott mar nem akarunk ezzel szorakozni..

Juli, te ugye mindenkepp veteranba mesz? Ugye?

ES amugy mukodik a rendszer, mer en meg nem csekkoltam....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
én veteránba? :lol:
ne fárassz:D 10 nyíl után leépülne az agyam nagy része :D
megpróbálok alkalmazkodni a profihoz.hátha túl jutok az első körön. ám meg szerintem meg kell mondani szám elején hogy 1x választhatnak sebességet és akkor nem lesz vele gond :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 0:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
áh ehhez te még fiatal vagy *legyint*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 1:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
így van :D
majd 1-2 év mulva talán felérek odáig hogy veteránba mehessek :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 1:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja és Ákos.ne felejtsd el hozni a stepmania zenéket:D
és egy olyan hogy lehet viszek pendrive-ot és lekapom gyorsba magát a stepmania programot mer ahogy nézem neked egy kicsit vagy át van állítva vagy nagyon újabb verzió :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 1:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Igazoltam vissza embereket...

Nalatok mi tortent?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 4:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én lehet, hogy nem tudok menni klubba, mert megint belázasodtam, nem tudom h szombaton milyen állapotban leszek. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 7:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A dvd-ket kikészítettem, nem tudom mik vannak rajtuk, már csak az kell hoyg ne felejtsem itthon :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 9:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nekem viszont lehet, hogy jön az öcsém.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 11:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aki remek humoraval szorakoztat minket .. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 11:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Tou... Sztem en is be tudom vinni mobil vinyon a zeneket amik megvannak klubban... azokkal egyutt amiket nem ismerhetsz mert Akos hanyagul kezeli a notijat es sok jot elbenazott valahogy :S

Egyebkent de jooo hogy mondos reggel be lehet lepni... Persze a regi animeConos acc... ugyan maaaar... miert is akarna barki azt hasznalni... Ha' Noooooormalis...
Majd igyekszem erot meriteni egy ujboli reghez.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 13:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
azok amik nincsenek a notin vannak a DVD-ket :P
De tényleg jobb lenne a mobil vinyód.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 14:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Persze a regi animeConos acc... ugyan maaaar... miert is akarna barki azt hasznalni... Ha' Noooooormalis...

lehet hogy nem akarták mördzsölni a két teljesen eltérő adatbázisnak az accountjait.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 15:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Juli, te ugye mindenkepp veteranba mesz? Ugye?

mindenképp.^^

amúgy én amikor regisztrálni akartam teljesen meglepődtem hogy mondos accountom is van..ráadásul durván két és fél éve. soha a büdös életben nem használtam.^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 17:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
már csak annyibol lenne jobb DVD-n a zene mer én csak vérfürfő árán tudok hozni laptopot hogy arra átmásoljuk :D
gondoltam DVD-t beburom addig mig lesz következő TSZK.de akkor megprobálom igy megoldani
ám meg versenyes névnek lehet használom az msn-est :lol:
Kovi iz dö csózen ván (is the chosen one(a kiválasztott)) (a zárójeles részek nincsenek benne :D )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
lázas vagyok és be van gyulladva a fülem meg az arcom :roll: szóval én úgynézki nem megyek

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
én még egész jol birom
szerintem csak holnapra leszek beteg :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 1:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A legjobb az, hogy fel kell mennem a mondo honlapjára, h kikérjem az elfelejtett jelszavam, mert a con honlapjára b*szták kirakni azt az egyetlen egy linket...
Amúgy ki Standardes, az mehet a magic dancere is meg a simára is? (Felvéte h van annyira őrült, h 1-es gyorsításban szeretne magic dancelni?)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 2:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
ám akkor végülis zene hozás szerény létformámnak hogy lesz?
DVD amit esetlegesen egy darabig megtarthatok vagy hozzak laptopot hogy átmásoljuk?csakmer ahoz kéne akkor kábel is :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 11:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát én lehet nem tudok menni!
De akkor kéne laptop is nektek!
20%-ot adok magamnak hogy tudok menni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 12:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
még nem józanodtál ki vagy mi? :dirr:
amúgy ha nagyon nincs laptop és nagyon kell akkor végülis tudok vinni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 12:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
musicáááát ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 14:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Juli, nagyon nem.
Durva dolgok voltak mikor elmentetek...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 14:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
hm, kezdek kíváncsi lenni..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 14:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Mi? Juli is volt tegnap?

btw én megmondtam neked tegnap a telefonba is hogy ma nem fogsz úgyse jönni...:dirr: pusztultam a röhögéstől kedves mókásákos :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 15:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah ugy tunik tuti megyek en is... Kicsit lehet hogy kesek de azert majd igyekszem...

Tou... Hat... Reszemrol en mobil vinyora felkuldtem a cuccost... Ugyhogy ha hozol notit akkor tuti viheted a cuccokat :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
77 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.