Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  45. Klubtalálkozó 2010.02.27. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. január 30., szombat 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
...anyum nem enged a havazás miatt..megint ki kell hagynom bocsesz :T-T:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 30., szombat 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En mar alapbol ott vagyok a Normafan mondjuk...

Szal nekem oke..

Csak soha nem lesz klub, es csomo mindent kene megbeszelni :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 30., szombat 18:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szánkózás közben nem tudjuk megbeszélni a dolgokat?

Akkor majd írjatok h hol talizunk, meg h vigyem-e a gépet. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 30., szombat 18:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szerintem kicsit korábban kéne nem? Mondjuk nem zavar ha sötét van csak gondoltam világosabban kéne kezdeni. szánkója kinek van? csak mert nem szivesen vinném fel vonaton enyémet :D Viszont van segg csúszkám.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 30., szombat 18:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Gep = laptop vagy fenykepezo?

EN viszek fenykepezot, neked nem kell...

Nekem egy Tepsim van, vagy hogy hivjak...de az eleg veszelyes meg kontrolallhatatlan XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 0:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
nem biztos h visszaérek pestre időben ...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 11:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Azt látom, hogy azért elég sokan nem jeleztek vissza, hogy mit szólnának a szánkózáshoz. Nem kéne körbetelefonálni az embereket?

+ kinek van extra szánkója, mert én 3at tudok hozni, de az akkor regi+én+öcsém.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 11:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én semmiképp nem mennék szánkózni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
egyáltalán ki az aki jönne klubba?
mert ha lennénk 5en, akkor az nem annyira éri meg

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 12:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
klubba mennék (+minimum egy ember), csak a havat rühellem. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én klubba nem biztos hogy mentem volna. Szóval nekem különösen jól jött az ötlet.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 12:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát én amúgy sem mennék meg lázas vagyok úgyhogy már reggel 8tól DDRezek itthon a padon :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
En most klub parti vagyok inkabb... mondhatni mindegy csak futott helyisegben legyen a barmi esemeny :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 15:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem mind1, és gép alatt laptopra gondoltam, csak találjátok már ki :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 15:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tényleg jó lenne eldönteni nekem nem 2 perc az út...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 16:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
én most azt sem tudom hogy be tudok-e menni. erre nem nagyon járnak hókotrók és térdig ér a hó már a kertben.. :dirr: azt meg nem is akarom tudni hogy az úton mi van.
(de ettől függetlenül elindulok majd. aztán vagy odaérek vagy nem.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 16:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
váá hát most mi legyen azt se tudom, hogy kinek kéne szólni és hogy hova menjünk

kinek mihez van inkább kedve? valahogy el kellene dönteni

én pl szánkóznék szívesen, de kluboznék is szívesen

na valahogy el kéne dönteni, meg aztán szólni azoknak akik már elindultak

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na most beszéltem Ritával, végülis abban maradtunk hogy nem lesz most klubb!
Több ok miatt is. Viszont a szánkózást megkéne szervezni mielőtt elolvad a hó.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
havas móka télleg kéne

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak kéne hogy ki mikor érne rá!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Én jövő héten valsz hazamegyek sajószentpéterre, úgyh. kiesek és lehet Marci is jön velem (remélem), utánavaló héten jön fel hozzám az öcsém pestre, de ha vasárnap felpakolom egy vonatra, akkor délután már ráérek

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 1., hétfő 19:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
En meg kicsit sokkban vagyok hogy mi tortent tegnap..

Mer nem ertem....nem ertem h a 2 jo otletbol hogy sikerult nullat osszehozni...

Mindegy...szokasos TSZK ignorance..

A mostani het nekem sem jo, legyen akkor jovo het..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 2., kedd 2:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
A szánkózásból semmi sem lesz? :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 14:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
jövő hét jó.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 16:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
jövő hét talán jó.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jovo het = 14? Az nekem nem jo, nem vagyok itthon...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 16:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
izé, akkor te melyik hétvégére mondtad hogy jó neked?^^"
vagy jövő hét szombat nem játszik?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 5., péntek 18:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem a 13 nem jó.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 5., péntek 20:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Naszoval nekem sem a most hetvege, sem a kovektezo nem jo kb :dirr:

Nekem saccperkb a 28.a jo...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 5., péntek 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az a névnapom!

Majdnem... :dirr:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
113 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.