Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  44. Klubtalálkozó 2010.01.10. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2010. január 9., szombat 19:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Bocs én nem tudok menni se japánra se ide sry...családi okok..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 9., szombat 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
pingvin ma vart ott :dirr:
Ennyit arrol h sokan leszunk :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 0:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én megyek, de örülnék ha valaki tudna hozni laptopot, mert enyém sajnos haldoklik...
Persze azért végszükség esetére elviszem, csak hátha tud valaki más.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 1:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én viszek laptopot, van sok-sok zeném is, de aki akart hozni Bergkampnak, az hozzon nekem is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 1:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
na jó hát akkor én nem viszek sok zenét csak 27 gigányit meg viszek egy embert magammal :dirr: hogy sokan legyünk Rita :nyelv1: meg most azthiszem elteszem magam aludni mert holnap koránkelés :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 2:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki: Az 10 percig tölt? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 11:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
áh 10 perc? az jó lenne van hogy fél órát is tölt :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 12:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor most hol is vagytok? :ugeek: Még mindig abban a fitnessclubban?Lehet hogy magamon kívül hoznék még egy embert ha el tudok menni :oops: ;) De ehhez először tudnom kell,hogy jó helyre megyek-e be.Ja és még valami:most vettem észre,hogy a téma szerint 200KILENC 01.10. tali de ugye ez 2010.01.10.-re vonatkozik?Csak mert az előttem hozzászólok látszólag idénre vonatkozólag írták,hogy jönnek-e vagy sem,de azért összekavarodtam :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát pedig van egy ilyenünk ezzel akartunk visszamenni 2009-be, de ha neked ez problémát jelent akkor végülis tarthatjuk ma is a dolgot.

igen még mindig a fitneszklubban tartjuk, 5kor van találkozó a villamosmegállóban, most úgy tűnik leszünk majd páran úgyhogy nem lesz nehéz megtalálni, de azért írd föl valakinek a telefonszámát (enyémet/misuét/iloverenjiét/bergkampét/reniáét) hogy biztosan megtalálj minket. vagy meg is adhatod a számot az erre kijelölt topikban

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 15:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
háhá már a vonaton vagyunk :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 15:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Az uj lany nem jon, mer beteg :(

En meg megyek tanulni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 16:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Mityu viszont jön, meg mi is :D

én most adtam fel a tanulást, 500 oldal tömény semmi..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 17:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
Mennék, de nem tudok,
a nyelvvizsgámra "tanulok" >.< :depi1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
teis? mondjuk én nem csak amiatt nem értem rá

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hedoro: vartunk ratok sokaig, de remelem nem voltatok ott es kerultuk el egymast..

Es te mar voltal klubban? Mert ugy mondtad h MEG MINDIG ott vagyunk-e szal lehet h mar voltal, nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 3:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó volt klub, szokás szerint. ^^
(Bár rossz hatással van rám a Stepmania, IOSYSt meg Lazytownt hallgatok a Songs mappából...:D)

Mindenkinek kielégítőek voltak a számok?

Szerk.: Myki, megrontottál. :/ Dragonforce hallgatás közben azt látom magam előtt, ahogy taposod a szőnyeget :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 10:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A számok igen javarészt, viszont a stepmania téma nekem nem, majd elküldöm azt ami nálam szokott lenni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 11:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát de nem is volt dragonforce :o~o: :o~o: :o~o: :o~o:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 16:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp: Ja a zenéjét majd kicserélem a PIUs skin zenéjére, az otthoni gépen is úgy van, annak kevésbé idegesítőek a hangjai :D

Myki: De itthon hallgattam... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 17:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem a hangal van a bajom hanem:
Nincs kiírva a menüben hány perces a szám.
Az options képernyőnél nincs kiírva hány bmp-es mikor választasz hogy 2x, c400, stb.
Nincs time line fent (ami mutatja mennyi van még vissza a számból)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 22:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja ok, nekem azzal volt gondom. :D Átküldöd akkor azt a skint?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
képek azok voltak\vannak\lesznek? ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 11., hétfő 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Voltak és vannak és ha nem veszik el hirtelen a memória kártyáról az adat, akkor lesznek is. :D
Szal izé, van 1-2 tartozásom mindenfélével mindenhova, de nincsenek elfelejtve. (A 4K-sok sem!)
(De jó az avatarod, átküldöd majd nagyban a képekért cserébe?:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 12., kedd 17:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
köszi, és persze.^^
amint kikerülnek a képek. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 17:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
..de látom azok már sohasem fognak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 20:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
vannak képek? :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 17:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amint tudok vmit kezdeni a videókkal, mert mindegyik akad, és nem csak Myki Dragonforceja...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 18:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
WTF? Challenge szinteket latok itten? Tudtam hogy csak egy kicsit kiteszem a labam es maris lemaradas lesz valamirol...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 31., vasárnap 12:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
csak véletlenül került ide. :dirr:
egyébként meg üdv újra itt.^^

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
59 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.